Kod promocyjny bwin 2022/2023

Bwin kod promocyjny

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Totolotek zmienia się w Bwin a kod promocyjny Bwin to dawniej kod Totolotka! Warto skorzystać z bonusa na start, freebetu i darmowego zakładu.

Rodzaj bonusu Bonus Bwin
Bwin kod promocyjny VIPKOD
Bonus od depozytu Brak
Freebet Brak
Darmowy Zakład 500 złotych na start
Bezpieczny Zakład Zwrot postawionych pieniędzy
Boost Wyższe kursy na obstawianie
Cashout Wypłata środków przed rozstrzygnięciem kuponu
Minimalna wpłata 1 zł

Wraz z wpisaniem naszego kodu promocyjnego Bwin aktywujecie specjalną promocję u tego bukmachera – a mianowicie – bonus od pierwszej wpłaty, a także bonus bez depozytu. Freebet w ofercie startowej to odpowiedni bonus, dzięki któremu możemy tak naprawdę sprawdzić bez własnego wkładu finansowego, czy obstawianie u tego bukmachera spełni nasze wymagania.

Bonus bez depozytu to tak naprawdę idealna okazja, żeby zaryzykować, ponieważ są to darmowe środki, które można zamienić w przypływ gotówki. Wystarczy wybrać odpowiednie typy i gotowe.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

 

Rejestracja z bonusem na start

Bukmacher ten wie, jak przyciągać niezdecydowanych nowych graczy do siebie. Od samego początku wyszli oni z bonusem bez depozytu, a także najwyższym bonusem od pierwszej wpłaty.

Jak otrzymać najlepszą i najwyższa ofertę powitalną?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę bukmachera z naszego artykułu i wpiszesz specjalny Bwin kod promocyjny podczas rejestracji. Wtedy zostaną aktywowane najwyższe bonusy u bukmachera Bwin.

Tylko z naszym kodem tak naprawdę otrzymasz freebet. W żadnym innym wypadku nie jest on dostępny u tego bukmachera. Dlatego naprawdę warto zarejestrować konto razem z nami!

Poniżej przedstawimy swego rodzaju przewodnik, dzięki któremu dowiesz się, jak poprawnie zarejestrować swoje konto, gdzie wpisać nasz kod, a także opiszemy wszystkie poszczególne promocje i akcje dostępne w Bwin.

 

Co zyskujesz z kodem promocyjnym Bwin?

• Darmowy zakład 500 złotych
• Bezpieczny zakład i Bonus

Wystarczy, że zarejestrujesz konto z naszym Bwin kod promocyjny. Wtedy możesz liczyć na specjalną, luksusową ofertę, która będzie najwyższa na rynku do tego bukmachera. Wystarczy przejść proces rejestracyjny, aktywować swoje konto gracza i odebrać specjalne bonusy!

• Z kodem promocyjnym czekają większe i dodatkowe bonusy startowe
• W 100% pewne i sprawdzone bonusy
• Najlepsze oferty dla nowych typerów

 

Rejestracja z 'Bwin kod promocyjny’ 2023

W ofercie podstawowej bukmacher Bwin przewidział dla nowych graczy bonus od pierwszego depozytu do nawet 500 złotych, a także freebety 40 złotych. Wraz z wpisaniem naszego kodu promocyjnego Bwin przysługuje wam również dodatkowy freebet bez depozytu w wysokości 15 złotych.

Dodatkowym atutem jest fakt, że tego bonusu nie trzeba obracać. Jeśli kupon okaże się wygrany – od razu całą sumę można wypłacać. Kolejne freebety, czyli dodatkowe 40 złotych przyznawane jest za spełnianie kolejnych kryteriów wyznaczonych przez bukmachera, ale o nich za moment. Bonus od pierwszej wpłaty, dzięki któremu gracze mogą otrzymać nawet 500 złotych dostępny jest również w standardowej ofercie od Bwin.

Co zatem daje nasz specjalny kod?

Właśnie te dodatkowe 15 złotych freebetu. Nie dość, że są one przyznawane zupełnie za darmo, to na dodatek nie ma obowiązku dokonywania nimi obrotu. Wygramy kupon za darmowe środki i od razu możemy je wypłacić.

Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less

 

• Darmowy zakład 500 złotych na start

Tak jak już wspomnieliśmy wyżej. Na każdego nowego typera, który zarejestruje się z naszym kodem promocyjnym Bwin czeka freebet w wysokości 15 złotych. Są to całkowicie darmowe środki, które przelewa bukmacher na konto bonusowe za dokonanie rejestracji właśnie u niego.

Pamiętajcie, że ten bonus otrzymacie tylko wpisując kod podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. W przypadku wygrania takiego kuponu środki znajdą się od razu na koncie depozytowym i będą gotowe do wypłaty. Przy porażce tak naprawdę nic nie tracicie, bo są to otrzymane środki, których całkowity koszt ponosi bukmacher.

 

• Bwin, freebet

Bwin jest jednym z nielicznych bukmacherów, który jest skory do rozdawania freebetów. Poza bonusem bez depozytu, który otrzymacie wpisując nasz unikalny kod podczas rejestracji, bukmacher przewidział jeszcze kilka ciekawych propozycji z łączną kwotą nawet 40 złotych. Jak je otrzymać?

Wyglądają one tak:
• 20 złotych za samą pełną rejestrację
• 5 złotych za wpłacenie depozytu minimum 10 złotych
• 5 złotych za zgody marketingowe
• 5 złotych za pierwszy zakład na sporty wirtualne za minimum 5 złotych
• 5 złotych za postawienie kuponu z depozytu za minimum 5 złotych

Sporym atutem jest to, że żaden z freebetów nie podlega wymogom dotyczącym kursów, czy obrotu. Jedynie, aby je otrzymać należy postawić kupon SOLO lub AKO po kursie minimalnym całego zakładu 2.0.

• Jak wypłacić bonus w Bwin?

Bonus, który podlega odpowiednim warunkom obrotu, to ten od pierwszego depozytu, w którym gracze mogą otrzymać nawet 500 złotych. Oczywiście po spełnieniu wszystkich wymogów będzie on gotowy do wypłaty. A jak wyglądają te specjalne warunki nałożone przez bukmachera?

Należy dokonać pięciokrotnego obrotu na kuponach AKO z minimum trzema zdarzeniami, lub czterokrotnego obrotu na kuponach z przynajmniej czterema zdarzeniami. O tym, jak to zrobić decydują tak naprawdę indywidualnie gracze. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.25.
Inaczej jest w przypadku freebetu 15 złotych, który otrzymacie z naszym kodem promocyjnym Bwin.

Wystarczy obstawić odpowiednie mecze, wygrać – a środki znajdą się na koncie depozytowym gracza.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Jak zarejestrować się w Bwin?

Proces rejestracyjny w Bwin nie należy do trudnych. Do wyboru jest założenie konta za pomocą szybkiej, czyli skróconej rejestracji, lub pełnej z uzupełnieniem wszystkich potrzebnych rubryk i przejściem procesu weryfikacyjnego.

W przypadku skróconej formy – wystarczy wypełnić krótki formularz, gdzie należy podać swoje podstawowe dane osobowe, a także dane do logowania. Potrzebne będzie nasze imię i nazwisko, PESEL, a także data urodzenia. Dane do logowania, które musimy wpisać, to email, login i hasło. W tym miejscu podajecie również nasz kod promocyjny, który brzmi VIPKOD.

Jeśli wszystko zostało już przez was uzupełnione, pozostaje zgodzić się na wszelkiego rodzaju dokumenty, jak polityka prywatności, regulamin, czy potwierdzenie swojego wieku.

Następnie należy kliknąć hasło „Rejestracja”. Pojawi się kolejne okno, które jest dość ważne, ponieważ tutaj akceptujemy chęć otrzymania bonusów.

Należy zaznaczyć okienka dotyczące bonusu od pierwszego depozytu (jeśli chcemy otrzymać równowartość wpłaty w formie bonusu).

Kolejna ciekawa promocja Bwin, którą możecie otrzymać to „loteria Kasomania”. Jeśli chcecie wziąć w niej udział, również należy zaznaczyć odpowiednie okienko.

I gotowe.

Pozostaje poczekać na maila aktywacyjnego od bukmachera, który przyjdzie na podaną przez nas skrzynkę mailową. Po wejściu w niego, konto zostanie aktywowane i tak naprawdę gotowe na pierwsze kupony.

Po zarejestrowaniu się za pomocą szybkiej rejestracji możecie oczywiście obstawiać zakłady bukmacherskie, a także korzystać z promocji i bonusów tymczasowych, a także bonusu od pierwszego depozytu, w którym możecie otrzymać nawet 500 złotych.

Niestety, w przypadku freebetów, czy to 15 złotych z naszym kodem promocyjnym Bwin, czy 40 złotych z oferty standardowej będzie dostępne dopiero wtedy, gdy dokończycie proces pełnej rejestracji.

 

Uzupełnienie konta o dodatkowe dane

W przypadku uzupełnienia danych, które są niezbędne do utworzenia pełnego konta gracza należy zalogować się na swoje konto i przejść do zakładki z danymi. Aby przejść pełny proces weryfikacyjny należy załączyć bukmacherowi zdjęcie lub skan naszego dowodu osobistego – zarówno przodu, jak i tyłu, a także podanie swojego numeru rachunku bankowego. Wszystko to można dodać wchodząc w „Moje konto”.

Po uzupełnieniu wszystkich danych należy poczekać na weryfikację przez pracowników bukmachera.

Samo uzupełnianie danych trwało tak naprawdę kilka minut. Niestety trwało to o wiele dłużej ze strony bukmachera. Czasami może się zdarzyć, że bukmacher będzie prosił o dodatkowe czynności, które będzie trzeba spełnić, aby móc założyć pełne konto.

Chodzi tutaj chociażby o to, aby zrobić sobie zdjęcie z dowodem osobistym przystawionym do twarzy w celu sprawdzenia, czy rzeczywiście wszystkie dane zostały podane poprawnie i pasują do naszej osoby. Czasem potrzebny będzie plik pdf z wyciągiem z konta bankowego, aby potwierdzić, że należy on do nas. Wszystko oczywiście po to, aby było to zgodnie z prawem i jak najbezpieczniej.

Takie rzeczy zdarzają się jednak wyrywkowo i nie jest powiedziane, że spotka to właśnie was. Po prostu warto uczulić na takie sytuacje. Po spełnieniu wszystkich wymogów i potwierdzeniu weryfikacji można już skorzystać ze specjalnych promocji Bwin, czyli szczególnie freebetów, z których łącznie można otrzymać nawet 55 złotych.

Poza tym mając zweryfikowane konto, można także wypłacać już środki z konta depozytowego, na nasze konto w banku.

Ważne jest to, aby konto tymczasowe na stałe zamienić w przeciągu 90 dni. Jeśli tego nie zrobicie, to konto zostanie zablokowane, a wszystkie środki, które się tam znajdowały przepadną. Naszym zdaniem trzy miesiące to jednak sporo czasu i każdy znajdzie chwilę w tym czasie, aby dokończyć rejestrację konta.

 

Promocje Bwin

Bwin to nie tylko podstawowe bonusy dla nowych typerów, czyli freebety, a także bonus od pierwszej wpłaty. Bukmacher ten słynie z kilku ciekawych promocji oraz bonusów. W tym miejscu przybliżymy nieco każdy z nich.

Na start weźmy sobie BwinVIP, czyli nic innego, jak specjalny program lojalnościowy, który przygotował bukmacher dla wszystkich stałych typerów. Przy zbieraniu punktów walka pomiędzy graczami toczy się o wskoczenie do najlepszej 100 graczy, ponieważ dla nich przewidziana jest specjalna odznaka i status VIP GOLD. Dzięki niej gracze mogą liczyć na specjalne promocje Bwin, ale również na zakłady bez ryzyka, freebety, czy inne, ciekawe bonusy.

Kolejny z nich to bezpieczny zakład, czyli jak sama nazwa wskazuje, nawet przy porażce jesteśmy w stanie coś ugrać. W przypadku, gdy z naszego obstawionego kuponu nie wejdzie tylko jedno spotkanie, bukmacher zwróci nam postawioną stawkę. Zatem przy jednym błędzie nie tracimy nic, ponieważ środki, które wnieśliśmy wrócą na konto gracza. Żeby wziąć udział w tej promocji należy postawić kupon z minimum 10 zdarzeniami, po kursie każdego z nich chociażby 1.20, a także za minimalną kwotę 10 złotych.

Na stałych graczy czeka również Super bonus, czyli coś ekstra od bukmachera. W przypadku, gdy postawicie minimum cztery zdarzenia na kuponie, z minimalnym kursem każdego z nich 1.20, oraz ze stawką minimum 1 złotego, a także okaże się on zwycięski, to macie szansę nawet na +113% do ewentualnej wygranej. Oczywiście im wyższa kwota i więcej zdarzeń, tym wyższy jest ten procent.

Dostępna jest również promocja Bwin o nazwie boost. Chodzi w nim o gwarancję najwyższych i podwyższanych kursów na dane pojedynki lub spotkania. To jednak nie wszystko…

U tego bukmachera można również grać bez podatku, a więc bez oddawania 12% na poczet Skarbu Państwa.

 

Jak tego dokonać?

Należy obstawiać zakłady typu AKO, z minimum trzema zdarzeniami. Standardowo, aby z niego skorzystać – kurs pojedynczego zakładu nie może być niższy niż 1.20. Nie ma znaczenia stawka, czy dyscyplina sportowa. Każdy kupon, który spełni te warunki liczony jest z współczynnikiem 1.

Wirtualne bez podatku, to kolejna promocja na grę z wyższą wygraną. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest ona do fanów sportów wirtualnych. Warunki są niemal identyczne, jak w przypadku promocji powyżej. Minimum trzy zdarzenia na kuponie, po kursach co najmniej 1.20 każdego z nich. Przynajmniej o +14% będzie podwyższona ewentualna wygrana. Jednak im więcej zdarzeń będzie na kuponie, tym można liczyć na jeszcze wyższy bonus, nawet do +40%.

Ostatnią promocją Bwin, którą opiszemy jest freebet urodzinowy. Każdy z graczy, w dniu swojego święta może liczyć na dodatkowe 10 złotych na obstawianie. Żeby go otrzymać wystarczy mieć zweryfikowane konto, a także postawiony chociażby jeden zakład z konta głównego.

Z tego bonusu bez depozytu można skorzystać w przeciągu tygodnia – trzy dni przed, w dzień urodzin, lub trzy dni po nich.

Warto także wspomnieć o ciekawej akcji dotyczącej esportu. Bwin gwarantuje najwyższe kursy na wszystkie zdarzenia sportów elektronicznych, które posiada w swojej ofercie. Jeśli jednak inny bukmacher przebije ich ofertę kursową, wystarczy napisać do nich maila, a bukmacher zmieni kurs na taki sam, który został znaleziony w innej firmie.

Jak wpłacić i wypłacić środki z konta?

Jeśli chodzi o metody płatności – czy to wpłaty, czy wypłaty, to w Bwin stoją one na najwyższym poziomie. Wpłat na konto depozytowe dokonamy za pośrednictwem chociażby Przelewów24, PayU, DotPay, czy Paysafecard.

Do dyspozycji są również wpłaty kartą kredytową lub debetową, a także Blikiem. Przelewów dokonamy tak naprawdę z każdego banku, ponieważ Bwin obsługuje ich blisko 30. Oczywiście środki na koncie depozytowym pojawiają się natychmiastowo.

Wypłaty również wyglądają naprawdę dobrze. Można się ich spodziewać także od razu po zleceniu wypłaty z konta depozytowego.

Wszystko dzięki opcji Pay Express. Wśród banków, które uczestniczą w tej opcji znajdziemy już około 20 podmiotów, w tym te najpopularniejsze, jak: PKO, Pekao, Millenium, mBank, ING, BGŻ, Santander, czy Credit Agricole. Dzienny limit wypłat wynosi 500 złotych, a opcja Pay Express dostępna jest codziennie w godzinach 8-23.

 

FAQ

1. Czy z kodem promocyjnym Bwin otrzymam więcej niż w standardowej ofercie?

Dokładnie tak. Na start z naszym kodem przysługuje bonus od pierwszej wpłaty do 500 złotych, freebety o wysokości łącznej 40 złotych, a także bonus bez depozytu z kodem – 15 złotych.

2. Jaka jest minimalna kwota wpłat i wypłat w Bwin?

Minimalna kwota, jaką można wpłacić w Bwin wynosi złotówkę.

3. Kiedy otrzymam bonus bez depozytu?

Żeby otrzymać bonusy bez depozytu, czy to 15 złotych za wpisanie kodu VIPKOD, czy 40 złotych freebetów ze standardowej oferty należy dokonać pełnej rejestracji konta, ze zweryfikowaniem dowodu osobistego i podaniem numeru rachunku bankowego.

4. Gdzie mogę sprawdzić ile dokonałem obrotu bonusem?

Wystarczy wejść w zakładkę „moje bonusy”, gdzie wszystko dokładnie będzie wyszczególnione. Pojawi się tam wskaźnik, który pokaże, ile brakuje nam do spełnienia wymogów narzuconych przez bukmachera.

5. Czy środki z konta bonusowego można wypłacić?

Oczywiście, że tak. Jedyne co trzeba spełnić, to odpowiednie wymogi dotyczące poszczególnych bonusów i promocji Bwin. Jak tylko dokonacie wymaganego obrotu, to środki z konta bonusowego przejdą na konto depozytowe i będzie można wypłacić uzyskaną tam sumę pieniędzy.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia