Obstawianie meczy, hazard, uzależnienie

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Bardzo mało osób przyznaje się do tego, że pasjonuje ich obstawianie meczy na zakładach bukmacherskich. Niestety najczęściej nie pojawiają się tu pochlebne komentarze a Uzależnienie od bukmacherki czyli obstawiania meczy ciśnie się na język naszemu rozmówcy. Nie chcemy być przecież oceniani przez pryzmat hazardzisty. Choć należy przecież przyznać, że istnieje cienka granicami pomiędzy dalsza przygodą z obstawianiem, a popadaniem w hazard.

W Internecie znajdziemy mnóstwo informacji związanych z zakładami bukmacherskimi. Są to zarówno strony internetowe do obstawiania meczy, ale również fora bukmacherskie. Na Facebook’u jest mnóstwo grup, które zrzeszają graczy.

To jedynie pokazuje, że temat ten nie jest mimo wszystko taki obcy. Dużo mówi się o tym jak grać u bukmachera, jak systematycznie zarabiać na zakładach bukmacherskich, itp. Mało jest jednak artykułów związanych z zagrożeniem jakie niesie ze sobą obstawianie.

Uzależnienie od obstawiania meczy

Główny problem to oczywiście problemy finansowe. Bardzo szybko możemy w nie popaść. Co prawda wiemy, że mamy przeznaczone na nie dana kwotę. Ale zawsze uważamy, że „tym razem już mamy odpowiednią strategię, by ograć bukmachera  na zakładach bukmacherskich odzyskać stracone pieniądze”.

Kiedy nie potrafimy sobie powiedzieć „stop” i czujemy cały czas, że musimy obstawić jakiś mecz to z pewnością powinniśmy zrobić sobie krótka przerwę i przemyśleć nasze zachowanie. Pożyczanie pieniędzy od rodziny i znajomych czy wzięcie ich z koperty przeznaczonej na rachunki to już dowód na to, że faktycznie mamy poważny problem.

Niestety zazwyczaj o tym wiemy tylko my. Sami nie przyznać się do błędu i nie chcąc nad sobą pracować możemy doprowadzić do naprawdę niemiłej sytuacji. To jest najgorszy scenariusz, którego nie życzymy żadnej osobie. Kolejnym zagrożeniem bardzo z resztą częstym jest zatracenie swojego prywatnego życia. Mówimy tutaj o tym, kiedy całymi dniami przesiadujemy przed komputerem chcąc obstawić kolejny mecz. Stawiamy niskie kwoty, często przegrywamy i czujemy, że musimy odzyskać pieniądze.

Kolejny przegrany kupon wzbudza w nas jedynie złość i agresję.

 

Hazard a rodzina i znajomi

Przestajemy spotykać się ze znajomymi, spędzamy coraz mniej czasu z rodziną. Niestety w dobie Internetu to bardzo często spotyka się u graczy początkujących. Utrata pieniędzy i czasu to najpoważniejsze zagrożenia związane z zakładami bukmacherskimi.

Nie wolno nam ich jednak przez to totalnie skreślać. Jeśli mamy problem z trzymaniem się swoich zasad, które najczęściej tworzymy w głowie być może czas je spisać na kartce i przed każdym zawarciem kolejnego kuponu je po prostu przeczytać?

Faktem jest, że tutaj mogą odnaleźć się osoby o silnych nerwach. W końcu sport to emocje. I to właśnie one są często powodem naszym porażek i sukcesów. Nie możemy rezygnować po nawet kilku przegranych kuponach. W miarę czasy jednak powinniśmy to szybko wyeliminować.

Poza tym tak naprawdę nie mamy się czego obawiać. Są przecież osoby, które dzięki temu zarabiają na życie i utrzymują swoje rodziny. Pewnym jest, że chcąc zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie należy znać zarówno ich pozytywne jak i negatywne strony.

Warto wiedzieć co nas czeka w najbliższym czasie chcąc na nich zarabiać.

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia