Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Co to są surebety ?

Surebety co to są i na czym polegają

Jeśli pytałeś kiedyś na forum bukmacherskim lub innego typera czy istnieje sposób ma pewne wygrywanie na zakładach bukmacherskich, a on odpowiedział Ci, że nie to musisz wiedzieć, że to nieprawda. Wiele mówi się o tym, że obstawiając zakłady możemy jedynie stracić swoje pieniądze.

Owszem to zajęcie prowadzi wielu ludzi do hazardu, który jest już niebezpiecznym zachowaniem. Przy tym warto również wiedzieć, że istnieje pewna technika obstawiania, dzięki której nigdy nie doznamy porażki. Tak, NIGDY!

Surebety

To właśnie dzięki owym zakładom możemy odejść od komputera i zupełnie nie myśleć o wyniku, ponieważ jaki by on nie był i tak wygramy.

Jak to możliwe?

Dajmy na przykład tenis i wytypowanie zwycięzcy meczu.

Bywa tak, że kursy u różnych bukmacherów znacząco różnią się od siebie. Zatem stawiając u jednego bukmachera na zwycięstwo gracza „A”, a u drugiego bukmachera wygraną gracza „B” nie ma innej możliwości! W końcu któryś z nich musi wygrać, a remisów tu nie ma.

1.
Betclic

Bonus Cashback 200 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

2.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Wszystko tkwi jednak w obliczaniu surebetów. Nie możemy obstawić tu płaskiej stawki, np. 100 złotych na jednego i drugiego gracza. Do tego pomocne mogą być nam strony internetowe, które policzą za nas surebety. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „surebet kalkulator” i pojawi się kilka propozycji.

Podaje się tutaj kursy na interesujące nas zdarzenie.

Przykładowo nasza stawka wynosi 100 złotych. Pierwszy kurs wynosi 2,50, a drugi kurs wynosi 3,50. Na pierwszy kurs stawiamy 58,33 złote, natomiast na drugi 41,67. Dzięki temu niezależnie od wszystkiego wygramy na czysto ok. 45,82 złote. Kursy są oczywiście przypadkowe i pokazują przykład na zdarzenie 2-drogowe. Chcąc typować wynik meczu piłkarskiego 1×2 mamy już do czynienia z zakładami 3-drogowymi.

Stąd tak ważne jest posiadanie kont u wielu bukmacherów.

Niekiedy gracze posiadają ich nawet kilkadziesiąt, by szukać jak najlepszych ofert, ponieważ ciężko je znaleźć. Kursy nie zawsze pozwalają na granie surebetów, ponieważ w większości przypadkach bylibyśmy na minusie.

Jakiego bukmacher wybrać

Jakiego bukmacher wybrać

czytaj dalej
Typy na KSW 71

Typy na KSW 71

czytaj dalej
Liga Narodów – typy, terminarz

Liga Narodów – typy, terminarz

czytaj dalej

Zatem jest to czasochłonne to szukanie surebetów, ale warte grania, ponieważ możemy być pewni wygranej niezależnie od wyniku.

Co gracze obstawiają u bukmachera?

Wytrawni gracze obstawiają u bukmachera pojedyncze mecze oraz zdarzenia podczas tych meczów – jak kartki, rzuty rożne, ilość fauli itp.

Wpływ kartek na mecz

Podczas typowania meczów na żywo u bukmacherów internetowych sporo cennych statystyk przemyka nam koło oczu. Niekiedy nawet doskonale je widzimy i mamy do nich dostęp, ale nie wiemy jak wykorzystać tę wiedzę. Poruszymy teraz temat, który nie jest często spotykany podczas typowania na żywo piłki nożnej.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Patrząc na to jak ma zakończyć się dane spotkanie patrzymy głównie na ilość niebezpiecznych ataków, a także na strzały w światło bramki. Nie zdajemy sobie równocześnie sprawy jak duży wpływ na wynik meczu mają faule, które doprowadzają często do wysypu żółtych, a nawet czerwonych kartek. Niekiedy mało znaczący dla niektórych faul może przerodzić się w żółtą kartkę, która w konsekwencji może przerodzić się w czerwoną co prowadzi do osłabienia drużyny. Skończyć się może na utracie gola i przegranej.

Wiele zachowań zostało przeanalizowanych przez statystyków, którzy dodatkowo zauważyli kilka ciekawych tendencji. I tu pierwsze co jest zauważalne to fakt, że gospodarze otrzymuje o kilkanaście procent mniej kartek niżeli goście. W przypadku czerwonej kartki w drużynie przejezdnych gospodarze mają o wiele więcej szans na zdobycie gola niżeli miałoby być to odwrotnie.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Dlatego też nawet jeśli zostało ostatnie 10 minut do końca spotkania na tablicy wyników widnieje remis, ale nasi gospodarze grają w przewadze to warto obstawiać ich wygraną lub też kolejnego gola. Kursy wysokie warte grania. Za drużyną stoi nie tylko przewaga w postaci zawodników, ale również kibice na trybunach.

Idźmy w jeszcze inną stronę, nie tylko tą zmieniający wynik spotkania. Faktem jest że sędziowie pokazują więcej żółtych kartek gościom. Ale nie mogą być w tym jednostronni, więc muszą je pokazywać także drużynie przeciwnej. Tu już należy obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo. Bo jeśli sędzia zaczyna pokazywać pierwsze żółte kartki to możemy być pewni, że na jednej się nie skończy.

Powyższy tekst pokazuje (że nie samymi surebetami typer żyje), że kartki mają ogromny wpływ na mecz. Od nich faktycznie często uzależniony jest końcowy wynik. Warto obserwować na żywo owe statystyki, by typować z sukcesem nie tylko ilość kartek w trakcie meczu, ale również liczbę goli czy zwycięstwo danej drużyny.

Warte uwagi ...