www.obstawianie.net/fortuna/

Co to są surebety ?

Jeśli pytałeś kiedyś na forum bukmacherskim lub innego typera czy istnieje sposób ma pewne wygrywanie na zakładach bukmacherskich, a on odpowiedział Ci, że nie to musisz wiedzieć, że to nieprawda. Wiele mówi się o tym, że obstawiając zakłady możemy jedynie stracić swoje pieniądze.

Owszem to zajęcie prowadzi wielu ludzi do hazardu, który jest już niebezpiecznym zachowaniem. Przy tym warto również wiedzieć, że istnieje pewna technika obstawiania, dzięki której nigdy nie doznamy porażki. Tak, NIGDY!

 

Surebety – to właśnie dzięki owym zakładom możemy odejść od komputera i zupełnie nie myśleć o wyniku, ponieważ jaki by on nie był i tak wygramy.

 

Jak to możliwe? Dajmy na przykład tenis i wytypowanie zwycięzcy meczu.

Bywa tak, że kursy u różnych bukmacherów znacząco różnią się od siebie. Zatem stawiając u jednego bukmachera na zwycięstwo gracza „A”, a u drugiego bukmachera wygraną gracza „B” nie ma innej możliwości! W końcu któryś z nich musi wygrać, a remisów tu nie ma.

Wszystko tkwi jednak w obliczaniu surebetów. Nie możemy obstawić tu płaskiej stawki, np. 100 złotych na jednego i drugiego gracza. Do tego pomocne mogą być nam strony internetowe, które policzą za nas surebety. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „surebet kalkulator” i pojawi się kilka propozycji.

Podaje się tutaj kursy na interesujące nas zdarzenie.

Przykładowo nasza stawka wynosi 100 złotych. Pierwszy kurs wynosi 2,50, a drugi kurs wynosi 3,50. Na pierwszy kurs stawiamy 58,33 złote, natomiast na drugi 41,67. Dzięki temu niezależnie od wszystkiego wygramy na czysto ok. 45,82 złote. Kursy są oczywiście przypadkowe i pokazują przykład na zdarzenie 2-drogowe. Chcąc typować wynik meczu piłkarskiego 1×2 mamy już do czynienia z zakładami 3-drogowymi.

Stąd tak ważne jest posiadanie kont u wielu bukmacherów.

Niekiedy gracze posiadają ich nawet kilkadziesiąt, by szukać jak najlepszych ofert, ponieważ ciężko je znaleźć. Kursy nie zawsze pozwalają na granie surebetów, ponieważ w większości przypadkach bylibyśmy na minusie.

Zatem jest to czasochłonne, ale warte grania, ponieważ możemy być pewni wygranej niezależnie od wyniku.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+