www.betan.pl/totolotek/

Obstawiamy ruletkę! Jak grać w ruletkę żeby wygrywać

Gra w ruletkę jest bardzo popularna. Nawet osoby, który nigdy w nią nie grały to z pewnością o niej słyszały i nawet znają reguły gry.

Choć tu już warto zaznaczyć, że istnieje ruletka amerykańska i ruletka europejska – różnią się one zasadami. Są osoby, które myślą, że mogą tu zarobić duże pieniądze. Wszystko tkwi oczywiście w jednym bardzo ważnym aspekcie – musimy poznać odpowiedni system na ruletkę. Takich informacji możemy doszukiwać się w księgarniach. Na półkach znajdziemy kilka propozycji. Taniej wyniesie nas znajdowanie ich w Internecie.

 

Tu jednak musimy uważać na osoby, które „znają 100% sposób jak wygrywać w ruletkę”. Często to nic innego jak zwykłe naciąganie. Najlepiej zacząć od poznania zasad ruletki. Z uwagi na fakt, że mamy ich dwa rodzaje warto zdecydować się na jeden konkretny.

Poleca się grać w ruletkę europejską. Powód jest prosty.

W przeciwieństwie do ruletki amerykańskiej nie ma tu pola 00. Dzięki temu już na samym starcie mamy pewną przewagę. Wypłacalność wynosi zatem nieco ponad 97% podczas gdy w ruletce amerykańskiej jest to nieco ponad 94%. Jeśli chodzi o system na ruletkę to tutaj zazwyczaj osoby zainteresowany grą biorą wszystko na siebie i same na własnej skórze próbują różnych możliwości gry. Stąd też ruletka nie jest dla każdego. Tutaj należy mieć dużo wytrwałości i chęci zdobywania dalszej wiedzy. Należy być tu poszukiwaczem ciągłych rozwiązań.

 

Jak grać w ruletkę żeby wygrywać

Niestety na próżno tego szukać w sieci, ponieważ odnalezienie skutecznego systemu na ruletkę jest trudny. A jeśli już ktoś do tego doszedł to często nie dzieli się tą informacją z innymi, gdyż kosztowało go to zbyt dużo czasu. Zatem jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z ruletką zacznijmy od jej zrozumienia. Dopiero potem interesujmy się systemem. Kolejne często zadawane pytanie to czy grać w prawdziwym kasynie czy może w sieci.

Absolutnie ruletka przez Internet ma więcej zalet szczególnie jeśli dopiero zaczynają w nią grać. W tym prawdziwym kasynie często nie możemy mieć przy stole żadnych urządzeń, ani nawet kartki papieru, by notować swoje poczynania czy spostrzeżenia.

Być może to co działa na korzyść prawdziwego kasyna to atmosfera. Dlatego też ta opcja może wydawać się lepsza dla graczy już doświadczonych, którzy już posiadają system na ruletkę i chcą się po prostu dobrze bawić. Ruletka przez Internet to mimo wszystko więcej zalet.

 

Początkujące gracze bezproblemowo mogą stosować nowe strategie. Atutem gry przez Internet jest również fakt, że nie musimy od razu grać za prawdziwe pieniądze. W wielu internetowych kasynach mamy możliwość grania także za wirtualną gotówkę czy żetony.

 

Mimo wszystko musimy pamiętać, że kasyna nie tworzą takich gier, by gracz mógł cały czas wygrywać. Tutaj strategia jest zupełnie inna – kasyno ma regularnie zarabiać. Sama gra w ruletkę jest o tyle trudna, że nie możemy przewidzieć wyniku. Niekiedy jest to jak zabawa typu – orzeł czy reszka. Jeśli jednak zdecydujemy się poszerzać swoją wiedzę na temat gry w ruletkę wybierajmy sprawdzone kasyna.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+