Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Jak grać w ruletkę żeby wygrać

Jak grać w ruletkę żeby wygrać 1

Gra w ruletkę jest bardzo popularna dlatego warto wiedzieć jak grać w ruletkę w kasynie czy to na imprezie u kolegi.

Nawet osoby, który nigdy w nią nie grały to z pewnością o niej słyszały i nawet znają reguły gry w ruletkę. Choć tu już warto zaznaczyć, że istnieje ruletka amerykańska i ruletka europejska – różnią się one zasadami. Są osoby, które myślą, że mogą tu zarobić duże pieniądze.

Wszystko tkwi oczywiście w jednym bardzo ważnym aspekcie – musimy poznać odpowiedni system na ruletkę. Takich informacji możemy doszukiwać się w księgarniach. Na półkach znajdziemy kilka propozycji. Taniej wyniesie nas znajdowanie ich w Internecie.

BetGames STS

Tu jednak musimy uważać na osoby, które „znają 100% sposób jak wygrywać w ruletkę”. Często to nic innego jak zwykłe naciąganie. Najlepiej zacząć od poznania zasad ruletki. Z uwagi na fakt, że mamy ich dwa rodzaje warto zdecydować się na jeden konkretny.

Poleca się grać w ruletkę europejską. Powód jest prosty.

W przeciwieństwie do ruletki amerykańskiej nie ma tu pola 00. Dzięki temu już na samym starcie mamy pewną przewagę. Wypłacalność wynosi zatem nieco ponad 97% podczas gdy w ruletce amerykańskiej jest to nieco ponad 94%. Jeśli chodzi o system czy sposób na ruletkę to tutaj zazwyczaj osoby zainteresowany grą biorą wszystko na siebie i same na własnej skórze próbują różnych możliwości gry. Stąd też ruletka nie jest dla każdego. Tutaj należy mieć dużo wytrwałości i chęci zdobywania dalszej wiedzy. Należy być tu poszukiwaczem ciągłych rozwiązań.

 

Jak grać w ruletkę żeby wygrywać

Niestety na próżno szukać w sieci odpowiedzi na tak postawione pytanie jak grać w ruletkę, ponieważ odnalezienie skutecznego sposobu, systemu na ruletkę jest trudne do zrealizowania. A jeśli już ktoś do tego doszedł to często nie dzieli się tą informacją z innymi, gdyż kosztowało go to zbyt dużo czasu. Zatem jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z ruletką zacznijmy od jej zrozumienia. Dopiero potem interesujmy się systemem. Kolejne często zadawane pytanie to czy grać w prawdziwym kasynie czy może w sieci.

Jak grać w ruletkę żeby wygrać 2

Absolutnie ruletka przez Internet ma więcej zalet szczególnie jeśli dopiero zaczynają w nią grać. W tym prawdziwym kasynie często nie możemy mieć przy stole żadnych urządzeń, ani nawet kartki papieru, by notować swoje poczynania czy spostrzeżenia.

Być może to co działa na korzyść prawdziwego kasyna to atmosfera. Dlatego też ta opcja może wydawać się lepsza dla graczy już doświadczonych, którzy już posiadają system na ruletkę i chcą się po prostu dobrze bawić.

Ruletka przez Internet to mimo wszystko więcej zalet

Początkujące gracze bezproblemowo mogą stosować nowe strategie. Atutem gry przez Internet jest również fakt, że nie musimy od razu grać za prawdziwe pieniądze. W wielu internetowych kasynach mamy możliwość grania także za wirtualną gotówkę czy żetony.

Mimo wszystko musimy pamiętać, że kasyna nie tworzą takich gier, by gracz mógł cały czas wygrywać. Tutaj strategia jest zupełnie inna – kasyno ma regularnie zarabiać. Sama gra w ruletkę jest o tyle trudna, że nie możemy przewidzieć wyniku. Niekiedy jest to jak zabawa typu – orzeł czy reszka. Jeśli jednak zdecydujemy się poszerzać swoją wiedzę na temat gry w ruletkę wybierajmy sprawdzone kasyna.

1.
Betclic

Bonus Cashback 200 zł

Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.

2.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

 

Sposób na ruletkę

Jest bardzo prosty to progresja. Na czym polega ten sposób na ruletkę? Otóż czekamy przy stole na przykład na to aż padną pod rząd 3 jednakowe kolor – powiedzmy czerwony. Następnie za podstawową stawkę powiedzmy 5 złotych wchodzimy i obstawiamy czarne.

Jeśli trafimy wygrywamy i znowu powtarzamy nasz system od początku a jak nie …

Podwajamy stawkę do 10 zł i znowu stawiamy w ruletce na czarne, wypada czarne wygrywamy. Brak czarnego kolory zwiększamy stawkę do 20 zł i znowu na czarne stawiamy. Pada czarne super a jak nie to już 40 zł trzeba postawić i tak dalej…

Fakt – trzeba mieć na taką grę budżet i cierpliwość – ale to jedyny system który może przynieść nam w grze w ruletkę zysk no może oprócz szczęścia 😉

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Warte uwagi ...