Dobre Typy Bukmacherskie 2024

Dobre Typy Bukmacherskie

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Obecnie można w Internecie znaleźć bez żadnego problemu nawet setki dobrych typów bukmacherskich dziennie dlatego odpowiedź na pytanie które to dobre typy bukmacherskie a przede wszystkim skuteczne typy nie jest tak oczywista.

Warto jednak wiedzieć, że typy są kwestią drugorzędną. Zdecydowanie bardziej istotna jest informacja kto dokładnie publikuje te skuteczne i dobre typy bukmacherskie. Rekomendowane jest sprawdzenie jak wygląda historia typów danej osoby na przestrzeni np. ostatniego miesiąca.

Dopiero uwzględniając wszystkie wymienione czynniki można zaufać danemu typerowi i systematycznie korzystać z jego typów obstawiając zakłady u wybranych przez siebie bukmacherów. Można w ten sposób uniknąć porażek, które jak wiadomo wiążą się z obstawianiem zakładów.

 

Skuteczne typy bukmacherskie

Zdecydowanie bardziej polecanym rozwiązaniem jest szukanie odpowiedzi na pytanie jak znaleźć dobrego typera niż jak znaleźć dobre typy bukmacherskie na mecze. Nie wszyscy jednak mają świadomość czym dokładnie powinno się sugerować przy sprawdzaniu wiarygodności, skuteczności poszczególnych typerów. Warto wykorzystać kilka wskaźników, dzięki którym można mieć pewność, że dany typer jest dobry.

 

Zysk na zakładach bukmacherskich = yield

Pierwszym istotnym współczynnikiem jest zysk z zakładów bukmacherskich. Jest to wskaźnik, który mierzy jaki zysk osiągnął dany typer w danym przedziale czasowym. Oczywiście im wyższy zysk danego typera, tym lepiej. Kolejną ważną kwestią, na którą trzeba znać odpowiedź to całkowity yield (najwyższy wskaźnik, który jest używany w zakładach sportowych). Jest to procentowy stosunek pieniędzy, które zostały zainwestowane do wartości wygranych w danym przedziale czasowym.

W przypadku, gdy typer odnosi sukcesy i typuje prawidłowo, dobiera właściwe kursy, jego yield będzie na plusie.

Dobre Typy Bukmacherskie 2024

Średni kurs typera

Kolejnym istotnym wskaźnikiem będzie średni kurs. Określa on bowiem uśrednioną wartość kursów, które są stawiane przez danego typera. Im wyższy będzie ten wskaźnik przy jednoczesnym wysokim współczynniku trafności, tym większy zysk będzie mogła wygenerować osoba korzystająca z typów danego typera.

 

Trafność

Następny wskaźnik, który trzeba koniecznie uwzględnić jest trafność. Jest to uśredniona wartość kursów obstawianych przez danego typera. Im wyższy będzie wskaźnik średniego kursu przy wysokim współczynniku trafności tym większy zysk będzie mogła wypracować sobie osoba, która korzysta z typów dostarczanych przez danego typera.

Bardzo często ludzie szukający typerów zapominają brać pod uwagę liczby postawionych przez nich typów. Jak wiadomo typer może mieć szczęście przez tydzień na zakładach bukmacherskich, przez co będzie legitymował się bardzo wysokim wskaźnikiem trafności, nie będzie to jednak równoznaczne z jego prawdziwą skutecznością podczas obstawiania meczów. W dłuższej perspektywie taki typer może generować dla swoich klientów zdecydowanie więcej strat w porównaniu do zysków.

Jak znaleźć te skuteczne i dobre typy bukmacherskie? Należy przede wszystkim wyszukać odpowiedniego typera. W tym celu konieczne jest uwzględnienie wszystkich wymienionych wcześniej wskaźników. Oczywiście trzeba poświęcić na to odpowiednią ilość czasu, zaoszczędzone jednak zostaną pieniądze, które zostałyby najprawdopodobniej stracone w przypadku wybrania niewłaściwego typera.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link