Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie

Jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie 1

Obecnie można w internecie znaleźć bez żadnego problemu nawet setki typów dziennie dlatego odpowiedź na pytanie jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie nie jest tak oczywista. Warto jednak wiedzieć, że typy są kwestią drugorzędną. Zdecydowanie bardziej istotna jest informacja kto dokładnie publikuje te skuteczne typy bukmacherskie. Rekomendowane jest sprawdzenie jak wygląda historia typów danej osoby na przestrzeni np. ostatniego miesiąca.

Dopiero uwzględniając wszystkie wymienione czynniki można zaufać danemu typerowi i systematycznie korzystać z jego typów obstawiając zakłady u wybranych przez siebie bukmacherów. Można w ten sposób uniknąć porażek, które jak wiadomo wiążą się z obstawianiem zakładów.

Skuteczne typy bukmacherskie

Zdecydowanie bardziej polecanym rozwiązaniem jest szukanie odpowiedzi na pytanie jak znaleźć dobrego typera niż jak znaleźć dobre typy na mecze. Nie wszyscy jednak mają świadomość czym dokładnie powinno się sugerować przy sprawdzaniu wiarygodności, skuteczności poszczególnych typerów. Warto wykorzystać kilka wskaźników, dzięki którym można mieć pewność, że dany typer jest dobry.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 1300 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

Zysk na zakładach bukmacherskich = yield

Pierwszym istotnym współczynnikiem jest zysk z zakładów bukmacherskich. Jest to wskaźnik, który mierzy jaki zysk osiągnął dany typer w danym przedziale czasowym. Oczywiście im wyższy zysk danego typera, tym lepiej. Kolejną ważną kwestią, na którą trzeba znać odpowiedź to całkowity yield (najwyższy wskaźnik, który jest używany w zakładach sportowych). Jest to procentowy stosunek pieniędzy, które zostały zainwestowane do wartości wygranych w danym przedziale czasowym.

W przypadku, gdy typer odnosi sukcesy i typuje prawidłowo, dobiera właściwe kursy, jego yield będzie na plusie.

Średni kurs typera

Kolejnym istotnym wskaźnikiem będzie średni kurs. Określa on bowiem uśrednioną wartość kursów, które są stawiane przez danego typera. Im wyższy będzie ten wskaźnik przy jednoczesnym wysokim współczynniku trafności, tym większy zysk będzie mogła wygenerować osoba korzystająca z typów danego typera.

Jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie 2

Trafność

Następny wskaźnik, który trzeba koniecznie uwzględnić jest trafność. Jest to uśredniona wartość kursów obstawianych przez danego typera. Im wyższy będzie wskaźnik średniego kursu przy wysokim współczynniku trafności tym większy zysk będzie mogła wypracować sobie osoba, która korzysta z typów dostarczanych przez danego typera.

Bardzo często ludzie szukający typerów zapominają brać pod uwagę liczby postawionych przez nich typów. Jak wiadomo typer może mieć szczęście przez tydzień na zakładach bukmacherskich, przez co będzie legitymował się bardzo wysokim wskaźnikiem trafności, nie będzie to jednak równoznaczne z jego prawdziwą skutecznością podczas obstawiania meczów. W dłuższej perspektywie taki typer może generować dla swoich klientów zdecydowanie więcej strat w porównaniu do zysków.

Jak znaleźć te skuteczne typy bukmacherskie? Należy przede wszystkim wyszukać odpowiedniego typera. W tym celu konieczne jest uwzględnienie wszystkich wymienionych wcześniej wskaźników. Oczywiście trzeba poświęcić na to odpowiednią ilość czasu, zaoszczędzone jednak zostaną pieniądze, które zostałyby najprawdopodobniej stracone w przypadku wybrania niewłaściwego typera.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Warte uwagi ...