STS.PL   Fortuna.PL   Betfan.PL   LVBET.PL   Totolotek.PL  

Tylko u NAS! 125 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
../betfan/

Jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie

Jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie 1

Obecnie można w internecie znaleźć bez żadnego problemu nawet setki typów dziennie dlatego odpowiedź na pytanie jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie nie jest tak oczywista. Warto jednak wiedzieć, że typy są kwestią drugorzędną. Zdecydowanie bardziej istotna jest informacja kto dokładnie publikuje te skuteczne typy bukmacherskie. Rekomendowane jest sprawdzenie jak wygląda historia typów danej osoby na przestrzeni np. ostatniego miesiąca.

Dopiero uwzględniając wszystkie wymienione czynniki można zaufać danemu typerowi i systematycznie korzystać z jego typów obstawiając zakłady u wybranych przez siebie bukmacherów. Można w ten sposób uniknąć porażek, które jak wiadomo wiążą się z obstawianiem zakładów.

Skuteczne typy bukmacherskie

Zdecydowanie bardziej polecanym rozwiązaniem jest szukanie odpowiedzi na pytanie jak znaleźć dobrego typera niż jak znaleźć dobre typy na mecze. Nie wszyscy jednak mają świadomość czym dokładnie powinno się sugerować przy sprawdzaniu wiarygodności, skuteczności poszczególnych typerów. Warto wykorzystać kilka wskaźników, dzięki którym można mieć pewność, że dany typer jest dobry.

1.
Fortuna

Obstaw 125 zł, Odbierz 125 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 1000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
STS

Odbierz 29 zł bez depozytu!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

3.
Betfan

3000 zł na start, 100 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego zakłady bez podatku, darmowy zakład oraz tzw. Pakiet Pudziana w kwocie 3000 zł na start i nic tylko obstawiać.

Zysk na zakładach bukmacherskich = yield

Pierwszym istotnym współczynnikiem jest zysk z zakładów bukmacherskich. Jest to wskaźnik, który mierzy jaki zysk osiągnął dany typer w danym przedziale czasowym. Oczywiście im wyższy zysk danego typera, tym lepiej. Kolejną ważną kwestią, na którą trzeba znać odpowiedź to całkowity yield (najwyższy wskaźnik, który jest używany w zakładach sportowych). Jest to procentowy stosunek pieniędzy, które zostały zainwestowane do wartości wygranych w danym przedziale czasowym.

W przypadku, gdy typer odnosi sukcesy i typuje prawidłowo, dobiera właściwe kursy, jego yield będzie na plusie.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Średni kurs typera

Kolejnym istotnym wskaźnikiem będzie średni kurs. Określa on bowiem uśrednioną wartość kursów, które są stawiane przez danego typera. Im wyższy będzie ten wskaźnik przy jednoczesnym wysokim współczynniku trafności, tym większy zysk będzie mogła wygenerować osoba korzystająca z typów danego typera.

Trafność

Następny wskaźnik, który trzeba koniecznie uwzględnić jest trafność. Jest to uśredniona wartość kursów obstawianych przez danego typera. Im wyższy będzie wskaźnik średniego kursu przy wysokim współczynniku trafności tym większy zysk będzie mogła wypracować sobie osoba, która korzysta z typów dostarczanych przez danego typera.

Jak znaleźć skuteczne typy bukmacherskie 2

Bardzo często ludzie szukający typerów zapominają brać pod uwagę liczby postawionych przez nich typów. Jak wiadomo typer może mieć szczęście przez tydzień na zakładach bukmacherskich, przez co będzie legitymował się bardzo wysokim wskaźnikiem trafności, nie będzie to jednak równoznaczne z jego prawdziwą skutecznością podczas obstawiania meczów. W dłuższej perspektywie taki typer może generować dla swoich klientów zdecydowanie więcej strat w porównaniu do zysków.

Jak znaleźć te skuteczne typy bukmacherskie? Należy przede wszystkim wyszukać odpowiedniego typera. W tym celu konieczne jest uwzględnienie wszystkich wymienionych wcześniej wskaźników. Oczywiście trzeba poświęcić na to odpowiednią ilość czasu, zaoszczędzone jednak zostaną pieniądze, które zostałyby najprawdopodobniej stracone w przypadku wybrania niewłaściwego typera.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY FORTUNY >>
125 zł + 1000 zł na nowe konto w promocji

Warte uwagi ...