www.obstawianie.net/fortuna/

Skuteczne metody obstawiania meczy

Od czego zacząć typowanie meczy? Oczywiście od piłki nożnej! Niezależnie od tego czy się na niej znamy czy też nie, to większości osób zaczyna swoją przygodę w zakładami bukmacherskimi właśnie od tej dyscypliny sportowej. Typowanie piłki nożnej jest o tyle proste, że możemy posługiwać się statystykami. To rodzaj narzędzia, z którego korzysta wiele początkujących typerów.

Faktycznie jest kilka ciekawych stron, które oferują owe dane. Niekiedy możemy je nawet znaleźć u samego bukmachera. Dzięki temu możemy wywnioskować czy danej drużynie zależy na wygranej czy też nie. Oprócz tych informacji możemy dowiedzieć się o wiele więcej. Na tym bazuje dużo graczy. Oczywiście jak to bywa raz gdy obstawiamy wygrywamy, raz przegrywamy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

 

Typowanie meczy – co wybrać

Po zazwyczaj dłuższej takiej grze przychodzi czas na refleksje – może obstawianie remisów, a może obstawianie rzutów różnych?

Jednak tych opcji w piłce nożnej jest przecież o wiele więcej. Najwięcej osób uważa, że zacznie zarabiać pieniądze jeśli weźmie się za obstawianie niskich kursów. Ale pamiętajmy, że to tylko sport. Tu każdy wynik jest możliwy. Często zdarza się i tak, że wchodzą kursy wysokie rzędu 4-7, a przegrywamy z kursami śmiesznie niemal niskimi rzędu – 1,10!

Jak powtarza zatem większości doświadczonych typerów „tutaj nie ma pewniaków, mówimy tu tylko o większym prawdopodobieństwie”. Czy faktycznie jednak gdy obstawiamy niskie kursy nie daje to zarobić?

Obstawiamy niskie kursy

Sam niski kurs nie zwiastuje sukcesu. Biorąc pod uwagę piłkę nożną musimy przyjrzeć się czy np. zespół A z kursem 1,10 faktycznie wygra mecz skoro ma już zapewnione mistrzostwo kraju? Często w takich meczach dzieją się tzw. cuda i wygrywa bezproblemowo zespół uplasowany w dalszej części tabeli. Niekiedy można zatem wygrać z kursem wynoszącym 3-6. Stawiając zatem dużo pieniędzy na zespół A możemy być bardzo rozgoryczeni i obstawiać kolejne mecze kierując się emocjami co nie wróży niczego dobrego.

Ten przykład jednak pokazuje, że niekiedy należy poświęcić nieco czasu na analizę danego spotkania. Nie da się stawiać swoich pieniędzy tylko na niskie kursy – to po prostu bez sensu.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Są jednak mecze o tzw. życie. I jeśli od tego meczu zależałoby czy zespół A dopiero zdobędzie mistrzostwo kraju to jak bardziej taki kurs jest już do postawienia. Niektórzy jednak nie są przekonani do obstawiania niskich kursów i wolą grać systemami. Jednym z nich jest z pewnością obstawianie remisów.

Szybko możemy zauważyć, że spoglądając na kursy widzimy, że remisy mają dość wysokie kursy. Zazwyczaj kiedy zespoły są na tym samym poziomie, a kursy na ich wygraną wynoszą np. 2,40 na każde z nich to kursy na remis wynoszą już 3,50. Takie kursy są satysfakcjonujące już dla większości graczy. Ciężko jest wytypować zwycięzcę meczu. Natomiast remis jest tu jak najbardziej prawdopodobny.

Jak zarabiać systematycznie na typowaniu…

W ten temat warto się jednak dogłębniej zanurzyć. Wiele osób gra tym systemem i potrafi zarabiać naprawdę systematycznie. Pozostaje nam jeszcze obstawienie rzutów różnych. Na jednym z form internetowych dotyczącym zakładów bukmacherskich jeden z typerów stwierdził, że odkąd ma możliwość typowania tzw. rogali zaczął naprawdę zarabiać na typowaniu.

Są zespoły, których gra opiera się głównie na takim graniu, że wbijają dużo rzutów różnych. Niektórzy bukmacherzy doskonale o tym wiedzą i w ich ofercie nie znajdziemy możliwości ich obstawienia. Inni natomiast kuszą swoich potencjalnych klientów również tą opcją. Wśród tych bukmacherów jest oczywiście lvbet.pl.

W ich ofercie znajdziemy nie tylko ile rzutów rożnych będzie w danym meczy, ale również kto zdobędzie ich więcej, możemy je również obstawiać z handicapem. Tych opcji jest jednak więcej.

Obstawiamy!

Obstawianie rzutów rożnych jest faktycznie coraz bardziej popularne. Przeglądając często statystyki meczów możemy również znaleźć i tę informację. Które rodzaje zakładów są zatem dla nas typerów najbardziej atrakcyjne? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każda osoba preferuje inną grę.

Niektórzy prowadzą strategię, dla której podstawą jest obstawianie niskich kursów. Albo stawiają za każdym razem tą samą płaską stawkę (zazwyczaj są to dość duże kwoty, by zarobek był w miarę satysfakcjonujący). Niekiedy obstawiają niskie kursy stawiając wszystko, włącznie z ostatnią wygraną. Zaczynają np. od 10 złotych i po kilkudziesięciu poziomach mogą na koncie mieć nawet 20 tysięcy złotych!

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Typowanie remisów to już zupełnie inna analiza spotkań. Wydaje się, że nie ma tu zbyt wielu zwolenników.

Z pewnością nie są to osoby początkujące. Te jeśli już typują, to zwycięstwo z podpórką, czyli remisem. Obstawienie remisu jest dla nich zbyt ryzykowne.

Co innego jeśli chodzi o obstawienie rzutów rożnych. W tym przypadku kursy są dość wysokie i znając styl gry danej drużyny możemy zarobić faktycznie duże pieniądze. To co jednak się obstawia zależy od samego typera i jego założonej wcześniej taktyki.

Obstawiając niskie kursy musimy inwestować często dużo pieniędzy, a wygrana i tak nie jest pewna.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Remisy wcale nie są niemożliwe gdy obstawiamy mecze online. Wystarczy wejść na ostatnie wyniki piłki nożnej, by to zauważyć. Znowuż rzuty rożne to ciekawa alternatywa dla zdobytych goli w danym meczu. Dlatego gdy obstawiamy mecze online i to w dodatku na żywo warto zainteresować się tym sposobem typowania meczy online u bukmacherów.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: