Jak obstawiać mecze przez internet i kiedy najlepiej to robić

jak-obstawiac-mecze-przez-internet

Obstawiając zakłady bukmacherskie wielu graczy wpada w pułapkę jaką jest utrata własnego życia. Jeszcze przed rozwojem Internetu do naszej dyspozycji były głównie punkty naziemne. Czynne były one jak i nadal są w ustalonych godzinach.

To sprawiło, że nie siedzieliśmy dniem i nocą obstawiając kolejne spotkania. To się jednak znacząco zmieniło, kiedy pojawiły się strony internetowe bukmacherów. Dostęp do zakładów bukmacherskich mamy teraz 24/7. Możemy obstawiać przedmeczowo jak i na żywo. A to wszystko siedząc w zaciszu domowym. Z jednej strony jest to zaleta, a z drugiej wada.

Aby zupełnie nie zatracić swojego życia prywatnego należy ustalić ile czasu powinniśmy spędzać podczas obstawiania. Jest to mniej trudne dla osób, które obstawiają przedmeczowo. Najczęściej wcześniej poświęcają się analizie spotkań, które dopiero będą miały miejsce.

Za rejestrację dostaniesz 30zł i 1500zł za wpłaty! Więcej na www.lvbet.pl

Niekiedy jest to jednodniowe wyprzedzenie. Nieco trudniej mają już gracze, którzy obstawiają na żywo. W końcu jakby nie było niemal cały czas możemy znaleźć coś w ofercie na LIVE. A tym bardziej jeśli specjalizujemy się w piłce nożnej czy tenisie ziemnym.

Kiedy zatem najlepiej obstawiać?

Od poniedziałku do piątku oferta jest nieco uboższa niżeli w weekend – to tyczy się chociażby piłki nożnej. Ma to jednak swoje zalety. Dzięki temu, że spotkań jest mniej jesteśmy w stanie sami lepiej przeanalizować. Tak naprawdę warto uzmysłowić sobie fakt, że zarobić możemy o wiele więcej kiedy to na żywo jest 10 spotkań niżeli 50 czy 100. W końcu wielu graczy obstawia mecze poprzez obserwacje.

Tak się dzieje również w przypadku tenisa ziemnego. To co dzieje się aktualnie na korcie jest o wiele ważniejsze niżeli niekiedy wcześniejsze informacje na portalach. Każdy z biegiem czasu wypracuje swój rytm pracy. Najważniejsze to mieć świadomość tego, że nie zawsze lepiej wyjdziemy na obstawianiu meczów podczas weekendu, kiedy tych spotkań jest o wiele więcej.

TOP 3 legalnych bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakład bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
30zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! I 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Zbierając doświadczenie będziemy mogli już dzień wcześniej przejrzeć ofertę na następny dzień i stwierdzić, które spotkania będą godne naszej uwagi.

 

Oprócz ilości spotkań ważne są również inne kwestie

To chociażby nasze nastawienie czy wysokość kapitału. Najgorsze co możemy zrobić to obstawianie na siłę, po kilku przegranych typach. Równie ważny jest nasz kapitał. Jeśli mamy mało gotówki na koncie u bukmachera wkrada się strach o dalsza grę.

To również nie sprzyja dobrej grze. Najlepiej jest obstawiać mając chwilę wolnego czasu. Czasu, podczas którego możemy skupić się tylko i wyłącznie analizie danego meczu. Pamiętajmy również, że ilość spotkań nie ma tu żadnego znaczenia.

Są gracze, którzy w sobotę robią sobie przerwę podczas gdy na boisku pojawiają się zawodnicy z Anglii. Meczy jest wtedy tak dużo, że nie jesteśmy w stanie na bieżąco obserwować ich wszystkich i wybrać te najlepsze. W zakładach bukmacherskich liczy się jakość, a nie ilość.

Nie masz konta w Fortunie? Tu je założysz - www.efortuna.pl

Dlatego też czas spędzony przed monitorem nie gwarantuje nam dużych zarobków. Wręcz przeciwnie. O tym przekonać mogą nas zawodowi gracze, którzy w przeciągu miesiąca obstawiają zaledwie kilka spotkań. A przy tym nie siedzą godzinami przed komputerem, a jednocześnie zarabiają duże pieniądze.

Tagi strony: