jakiego bukmachera wybrac

Jakiego bukmacher wybrać

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Obecnie na rynku jest dosyć sporo firm bukmacherskich, które proponują nam fajne bonusy, promocje i wysokie kursy zdarzeń. W Polsce działa wiele legalnych bukmacherów. Mają oni licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów, zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem. Dlatego tak ciężko zdecydować się jakiego bukmachera wybrać

Na co zwrócić uwagę

Grając w tych legalnych firmach nie musimy się niczego obawiać, żadnych skutków ubocznych, prawnych, gdyż obstawiając wyniki działamy zgodnie z polskim prawem. Zatem pozostaje nam wybór buka, który oferuje najwięcej zakładów i najkorzystniejsze warunki na start,

 

STS

Jest to jeden z najlepszych i najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, działający również w wielu krajach Europy. Sts powstał w 1997 roku w Katowicach. Obecnie ma mnóstwo punktów stacjonarnych, ale i mamy też oczywiście możliwość gry w sieci, gry bukmacherskie online. Zakładając konto u tego bukmachera  możemy liczyć na ciekawe bonusy i promocje. Najważniejszy bonus dostajemy po rejestracji konta.

Maksymalnie wynosi on do 300 zł. Czyli wpłacając np. 300 zł, dostaniemy drugie tyle na ich odpowiedni obrót u bukmachera. Jest to 100% od pierwszej wpłaty. Oczywiście to nie wszystko. Przy pierwszej rejestracji dostajemy tzw. zakład bez ryzyka w kwocie 20 zł, a rejestrując się z odpowiedniej strony internetowej, z odpowiednim kodem (VIPKOD) możemy dostać jeszcze 20 zł na zakład bez ryzyka na Betgames. Na wirtualne sporty dostajemy natomiast 20 zł – jest to tzw. cashback.

FORTUNA

To też bardzo popularna w Polsce firma bukmacherska, która powstała w 1995 roku. Wybierając Fortunę i zakładając konto, dostajemy bonus powitalny 100 % do 200 zł, bonus bez depozytu 20 zł, czy np. zakład bez ryzyka w kwocie 600 zł. Są też dostępne specjalne kody bonusowe, dzięki którym dostajemy dodatkowe fundusze na grę.

Fortuna udostępnia też np. bonus Happy Hours,14% do wygranych w dni meczowe, AKO Bonusy 50% do wygranych kuponów AKO. Tak jak w wielu firmach i tutaj możemy skorzystać z szybkiej rejestracji, która przebiega błyskawicznie nawet w 2 minuty.

BETFAN

Zacząć swoją przygodę z bukmacherką możemy również w znanym i lubianym Betfan. Oferta powitalna wynosi do 450 zł, a z dostępnymi kodami bonusowymi VIPKOD możemy dostać jeszcze więcej. Jest możliwość wykorzystania freebetu bez depozytu w kwocie 25 zł, czy np. bonusu na mobile w kwocie 49 zł. Betfan to sprawdzony, rzetelny bukmacher, który proponuje nam bardzo dużo różnych zdarzeń, Oczywiście działa w Polsce w pełni legalnie.

LVBET

Podobnie jak inne tutaj wymienione strony bukmacherskie tak i ta firma bukmacherska również działa zupełnie legalnie na naszym rynku. Tutaj bonus od pierwszego depozytu wynosi 100 %, ale… uwaga, użycie bonusu możliwe jest tylko dla kuponu z minimum 3 zdarzeniami, których kurs łączny wyniesie co najmniej 2.50, a minimalny kurs na każde zdarzenie to 1.25., firma proponuje też bonus od drugiego depozytu z 50 % wartości naszej wpłaty.

Minimalny próg wpłat to 50 zł. Oczywiście z dodatkowymi kodami promocyjnymi dostajemy też 20 zł – bonus bez depozytu, czy np. ciekawy bonus 50 zł dla osób posiadających karnety na mecze ligowe odpowiednich drużyn piłkarskich.

SUPERBET

To rumuńska firma bukmacherska, która legalnie działa w naszym kraju od 2021 roku. Stawia głównie na grę w sieci, na urządzeniach mobilnych. Tutaj bonus powitalny wynosi do 1300 zł. Przy takiej kwocie możemy spokojnie przegrywać – bo jest to bonus tzw. bez ryzyka. Minimalna wpłata to tylko 1 zł, ale wiadomo, że warto wpłacić więcej, aby od firmy dostać drugie tyle za free do 200 zł.

Z dodatkowymi, specjalnymi kodami możemy uzyskać większy bonus na start (wpisz – VIPKOD). Aby wypłacić środki bonusowe należy jednak dokonać obrotu sumą bonusu, aż…. 2 razy po kursie min. 1.8. Rejestrując się pierwszy raz warto zwrócić na to uwagę.

FORBET

Ta firma bukmacherska po wpłaceniu pierwszego depozytu powyżej 100 zł proponuje standardowe 100% od wpłaty do 3100 zł. Jest też bonus od drugiej wpłaty, ale działa nieco inaczej.

Wpłacamy drugi depozyt minimum 20 zł. i uruchomiony zostaje mnożnik Maxi Zysk z wygranej z pierwszego kuponu. Aby skorzystać z tego bonusu należy wybrać mnożnik z listy sald na kuponie, postawić za ten depozyt zwykły kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem na jedno zdarzenie minimum 1.40. To też ciekawy bukmacher, który stale się rozwija i proponuje coraz to nowsze promocje.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia