Pozostałe

Barcelona – Real (El clasico)

HINT: +1.5 KURS: 2.08 Start 16.10. at 21:00
Barcelona – Real (El clasico)

Czas na El Clasico!

Setki milionów przed telewizorami, stadion wypełniony do ostatniego miejsca, gorąca atmosfera i wojna na boisko. Dodając do tego temperament Madrytczyków i charakter Katalończyków mamy mieszankę wybuchową.

Tymi słowami możemy określić najchętniej oglądane widowiskowe piłkarskie na świecie – spotkanie FC Barcelony z Realem Madryt. Jest to nie lada gratka nie tylko dla piłkarzy i fanów, ale również dla typerów. Co warto obstawiać w El Clasico?

Zawsze walka do końca

Jeśli chodzi o typy na El Clasico, to trzeba pamiętać, że jest to spotkania podwyższonego ryzyka. Nikt nie odstawi nogi, patrzy na nich w końcu cały świat. Gdy dołożymy do tego sprawy polityczne to wiemy, że na stadionie będzie walka do ostatniej kropli krwi.

Tenis na żywo

I właśnie dlatego warto jest obstawić ilość żółtych kartek w meczu. Zwykle jest ich powyżej trzech, a nawet czterech. Więksi ryzykanci mogą pokusić się o postawienie na czerwoną kartkę, a nawet o czerwoną kartkę któregoś z zawodników. Żaden z nich na pewno nie odpuści, a przy minimalnych kontrowersjach często dochodzi do utarczek słownych, a nawet przepychanek. Naszym zdaniem warto iść w kartki!

Specjalność – strzelanie

Nie możemy zapomnieć, że w tym spotkaniu na boisku będą 22 gwiazdy, sama czołówka światowej piłki. Właśnie dlatego warto jest pokusić się o obstawienie w El Clasico wielu bramek. W większości poprzednich spotkań mieliśmy do czynienia z sytuacją, że obie drużyny strzelają bramkę, czyli warto postawić btts. Poza tym z typem powyżej 2,5 bramki również nie powinno być problemu, jak nie nawet 3.5 bramek.

Królują stałe fragmenty

Kolejny z typów na El Clasico. Zwykle jest tak, że drużyna, która pierwsza z nich wejdzie dobrze w mecz zyskuje przewagę, która przez specyfikę gry – szybkie wymiany podań i kombinacyjna gra – szybko przeradza się w stałe fragmenty, a dokładniej mówiąc w rzuty rożne. Warto jest więc pójść również w ilość rzutów rożnych. Albo danej drużyny, albo całego spotkania. Minimum 11.5 rożnych w meczu można obstawić w ciemno!

Typ na najbliższy mecz: X

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje