bayern monachium - borussia dortmundtypy

Bayern Monachium – Borussia Dortmund

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Dla każdego kibica piłkarskiego w naszym kraju jest to elektryzujące spotkanie. Po wielu latach z trio w Borussii i kolejnych z Robertem Lewandowskim w składzie drużyny z Monachium każdy kibic w Polsce wyczekuje z ogromną niecierpliwością. Oczywiście, jest to spotkanie, którym żyją całe Niemcy, prasa spekuluje, kto tym razem zwycięży, w jakim składzie wyjdzie dana drużyna.

Spotkania Bayernu Monachium z Borussią Dortmund, to szlagier nad szlagiery. Również dla typerów, którzy zwykle na takie mecze ostrzą sobie zęby. Dlatego, co warto typować w meczu Bayern – Borussia?

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Wysokie wyniki to norma

Każde spotkanie pomiędzy tymi zespołami kończyło się zawsze bardzo wysokimi wynikami – 4:0, 6:0, 3:0 , 2:3. To tylko wybrane wyniki z ostatnich kilku spotkań. Jak widzimy, pierwszy typ na Bayern – Borussia jest gotowy. Wystarczy obstawić over 3.5 bramki. Kurs będzie na pewno wysoki, a zdarzenie jak najbardziej prawdopodobne!

Mało rzutów rożnych

Kolejną propozycją w typowaniu spotkania Bayern – Borussia jest mała liczba rzutów rożnych. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak potoczy się pojedynek, ale mimo to walka zwykle rozgrywa się w okolicach 40. metra, co daje niskie prawdopodobieństwo wielu rzutów rożnych.

Borussia w ostatnich meczach z Bayernem nie przekroczyła 5 rożnych. To daje pole do manewru i obstawienie jakiegokolwiek undera właśnie z Borussią w roli głównej. Ewentualnie można typować, że będzie chociażby under 9.5 w całym spotkaniu. Jak najbardziej może się to zdarzyć.

Trudność w obstawianiu jednotorowym

Obstawianie Bundesligi do łatwych nie należy. Tutaj tak naprawdę każdy może wygrać z każdym. Często jest bowiem tak, że czerwona latarnia ligi może wygrać z walczącym o awans do Ligi Mistrzów. Gdy więc weźmiemy pod uwagę mecz na szczycie Bayernu z Borussią, to o wynik nigdy nie możemy być pewni. W ostatnim czasie zespoły te wygrywają ze sobą na przemian, bez żadnej reguły, czy punktu zaczepienia.

Warto jest o tym pamiętać, aby nie skupiać się na nazwach drużyn, czy sympatiach, a na liczbach i statystykach, bo to w nich jest prawdziwa siła.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link