Valencia - Real typy na mecz

Valencia – Real Madryt

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Królewskie popisy w walce z Nietoperzami – tak w skrócie można nazwać mecz Valencia kontra Real Madryt
Czyli czas na spotkanie rodem prosto z gorącej Hiszpanii, gdzie nadszedł czas na starcie pomiędzy Valencią, a Realem Madryt. Obydwie drużyny znają się bardzo dobrze, a ich pojedynki charakteryzuje świetna technika, piękne bramki i… czysta gra.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

Nasze typy na Valencia – Real

Zaczniemy przedstawienie typów na mecz Valencia – Real Madryt właśnie od tego ostatniego czynnika. Gdy spotkają się na boisku obie drużyny, to mimo wielu lekkich fauli, nie dochodzi praktycznie nigdy do jakichś poważniejszych zdarzeń. Wiele spotkań w La liga kończy się z jedną, czy dwiema żółtymi kartami w tych pojedynkach. I to będzie pierwszy nasz zakład na to zdarzenie.

Under 3.5 lub nawet można pokusić się o mniej niż 2.5 kartek w tym spotkaniu.

Nie obyło by się również bez obstawienia spotkania Valencia – Real z typem na jeden z tych zespołów. Chodzi oczywiście o „Królewskich”, którzy są bezlitośni dla graczy Valencii.

W ostatnich pięciu spotkaniach, tylko raz udało się wyjść Valencii zwycięsko. Reszta meczów padła łupem graczy ze stolicy Hiszpanii. I właśnie tym byśmy kierowali się w kolejnym typie. Czyste zwycięstwo Realu powinno być formalnością.

Graj o 100 000 zł w Fantasy Lidze
+ 2090 zł w bonusach (w tym freebet) + gra bez podatku

 

Dla tych, co lubią bardziej zaryzykować polecamy typowanie drużyny z Madrytu z handicapem.

Mimo tego, że to Real Madryt wychodzi częściej z tarczą z tych pojedynków, to warto obstawić w meczu Valencii z Realem to, że obie drużyny strzelą bramkę. Btts-em kończyło się 8 z ostatnich 10 spotkań rozgrywanych pomiędzy tymi zespołami.

Jak widzimy 80% daje nam szerokie pole do popisu w obstawieniu tego zdarzenia za odpowiednią sumę. Na pewno kursy na to zdarzenie są bliskie 1.5.-1.8, dlatego warto jest z niego skorzystać.

Ciekawie wygląda również typ na spotkanie Valencii z Realem patrząc od strony rzutów rożnych. Mecz toczy się zwykle w środku pola, z przeważającą rolą Królewskich, a co za tym idzie – liczba rzutów rożnych rzadko kiedy osiąga więcej niż 10. Właśnie dlatego warto jest pokusić się o typ na mniej niż 10 rożnych w spotkaniu. Dzięki temu możemy również zyskać niezły kurs na kuponie.

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + 300 zł za wygraną Polski na EURO2024

 

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
EURO 2024: Polska - Francja

400 zł za gola Polski

Kod promocyjny: VIPKOD
30zł za rejestrację i 3x100zł na darmowe zakłady od Fortuny!
close-link