Arsenal - Chelsea typy na mecz

Arsenal – Chelsea

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Ogromne emocje w derbach Londynu – czyli obstawiamy Arsenal kontra Chelsea

Każdy kibic piłkarski tylko czeka na takie spotkania w ramach angielskiej Premier League. Gdy na boisko wybiegają zespoły z najwyższej półki, a w dodatku mamy do czynienia z derbami miasta, to można powiedzieć, że emocje sięgają zenitu.

Czas na spotkanie Arsenalu Londyn z Chelsea Londyn.

Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less

Typy na mecz Arsenal – Chelsea

Typowanie na mecz Arsenal – Chelsea najlepiej rozpocząć od overów bramkowych. W każdym z ostatnich pięciu spotkań mieliśmy do czynienia z przynajmniej trzema bramkami, a w 3. spotkania nawet z liczbą powyżej 4.5 bramki. I to głównie polecamy w tym spotkaniu. Spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami i zwykle drużyny chcą pokazać się z jak najlepszej strony, co przede wszystkim interesuje oczywiście kibiców, którzy mogą do kolejnego spotkania szczycić się tym, że ich drużyna jest tą lepszą.

Za tym idą kolejne typy na mecz Arsenal – Chelsea. Jeśli jest to mecz derbowy, to nogi także nikt nie odstawi. To prowadzi oczywiście do nadmiernej ostrości, w wyniku czego sędzia rozdaje kartki – w tym meczu nie tylko żółte. Na ostatnie kilka spotkań mieliśmy już dwie czerwone kartki, a kursy na takie zdarzenie zwykle są wysokie. Ilość żółtych także często przewyższa trzy, lub cztery kartoniki, dlatego można pokusić się o takie typy.

TOP 3 promocji na EURO 2024
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Polecamy również obstawianie w spotkaniu Arsenal – Chelsea btts-u. Może kurs nie będzie na to wysoki, ale warto jest to zawrzeć na swoim kuponie. Każdy z meczów kończy się zwykle strzeleniem bramek przez obydwie ekipy, a kursy wahają się pomiędzy 1.5-1.8 na takie zdarzenia.

Ostatnim zdarzeniem, nad którym się pochyliliśmy jest typowanie w meczu Arsenal – Chelsea liczby rzutów rożnych. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami mieliśmy aż 22 rzuty rożne. Poprzednie także nie wypadają źle, ponieważ 14, czy 12, to także liczba, która daje szansę na zgarnięcie niezłego kursu. Gdy postawimy, że w meczu będzie over 11.5, czy nawet over 12.5 rożnych, to kursy powinny być okazałe.

A ostatnie pojedynki ekip z Londynu wskazują, że stało się to normalnością w ich pojedynkach.

Arsenal - Chelsea 2024
LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link