Fortuna oferta na dziś

Co oferuje bukmacher Fortuna dla nowych i zarejestrowanych graczy?

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Bukmacher Fortuna jest jedną ze starszych firm na rynku. Od wielu lat zaszczyca swoich klientów bardzo korzystnymi bonusami, jak i ofertą bukmacherską na spotkania z wielu dyscyplin sportowych, sportów wirtualnych, a także esportu.

W tej pierwszej wymienionej kategorii można liczyć jednakowo na promocje bukmacherskie dla nowych graczy, jak i dla starych – https://www.efortuna.pl/promocje. Nie jest to bukmacher, który rzuca bonusami na prawo i lewo, ale klienci są zadowoleni i w dużych ilościach są, bądź chętnie wybierają właśnie Fortunę jako aktualną stronę do typowania.

 

Jakie bonusy dostępne są w Fortunie?

Wśród bonusów dla nowych graczy przewidziana jest pula aż do 2720 PLN. Wśród nich znalazł się bonus bez ryzyka do 600 PLN, także bonus bez depozytu do 20 PLN w postaci 2800 punktów, a także bonus od 2 wpłaty aż do 2100 PLN. Jest to jeden z najwyższych bonusów dla nowych graczy spośród wszystkich polskich legalnych firm bukmacherskich.

 

Bonus bez depozytu, cashback i bonus od 2 depozytu

Bonus bez ryzyka to opcja od 1 wpłaty, gdzie po ewentualnej porażce dostajemy zwrot pieniędzy na konto. Wówczas zwróconą kwotą maksymalnie do 600 PLN można śmiało grać od razu. Bonus bez depozytu wymaga 1 krotnego obrotu bez żadnego wymaganego minimalnego kursu. Jeden zakład wystarczy, aby przenieść darmowe punkty na konto depozytowe i móc je od razu wypłacić.

Bonus od 2 wpłaty aż do 2100 PLN to podwojenie następnego depozytu o 100 %. W tym przypadku musimy liczyć się z 4-krotnym obrotem tą kwotą, by dodatkowe środki móc wypłacić. Łącznie więc należy umieścić 3 kupony, każdy po maksymalnie 2000 PLN. Każdy z nich musi zawierać minimalny kurs 1.60. Tutaj należy zagrać w ciągu maksymalnie 30 dni od rejestracji.

 

Zarejestrowani gracze również zyskują

Fortuna to również moc bonusów dla starych graczy. Tak naprawdę każdy kolejny dzień to możliwość zgarnięcia dodatkowych środków. Jednego dnia może to być Happy Hours i gra bez podatku, nawet na żywo, innym razem opcja bezpiecznego kuponu. Można również skorzystać z opcji EKSPERTA, gdzie typujemy całą kolejkę danych rozgrywek, czy też Superoferta+.

Starzy klienci mają również możliwość ciągłego korzystania z opcji Fortuna Klub Plus, gdzie zarobione punkty poprzez stawianie kuponów można wymienić na nagrody w postaci bonusów, zakładów bez ryzyka czy freebetów.

 

Weekendowe promocje

W weekend, gdzie oferta jest dosyć rozbudowana, a i chętnych wydaje się więcej dostępna jest opcja gry bez podatku zarówno w sobotę, jak i niedzielę w godzinach od 12 do 15. Jest to stała promocja w punkcie, a na żywo jest to dostępne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Fortuna to również bonusy AKO. Oznacza to dodatkowy procent do wygranej. Oczywiście wiele zależy od tego, ile opcji jest na kuponie, wówczas dany procent zostanie dodany do kuponu. Logicznie, im więcej zdarzeń, tym wyższy bonus AKO. Typując 14 zdarzeń, można zgarnąć bonus aż do 50 %. Na tym nie koniec, bowiem można skorzystać też z opcji Hit Dnia, co oznacza podwyższony kurs na najważniejsze spotkanie danego dnia.

Jak widać bonusów od tego bukmachera jest cała masa zarówno dla nowych, jak i dla starych klientów. Każdy z nich jest na pewno zadowolony, bo firma wyciąga rękę dla klienta, by ten mógł wygrać jak najwięcej.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link