Superbet superbox

SuperBox Superbet’u

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Ze względu na datę startu promocji na www.superbet.plSuper Box” 1 kwietnia, mnóstwo osób może nie uwierzyć w tą promocję bukmacherską – „5  milionów złotych? Serio?”. Na starcie należy zatem zaznaczyć, że wszystko co tutaj przeczytacie jest absolutną prawdą, a dowcipy zostawiamy dowcipnisiom. SuperBox od Superbet, to codziennie inny bonus dla graczy przez cały kwiecień. Łączna pula nagród wynosi łącznie aż 5 milionów złotych w bonusach!

Wejdź na www.superbet.pl/superbox i zgarnij bonus

Kwiecień tego roku na Superbet.pl zapowiada się fantastycznie! Codziennie bonus bukmacherski do odebrania, codziennie w innej formie i codziennie dla każdego z użytkowników. Łącznie aż do 5 000 000 PLN !!!

Superbet to super promocje

Już dziś możecie wejść na swoje konto na www.superbet.pl i zobaczyć, co przygotował nasz partner na 1 dzień akcji. Jeśli nadal nie macie konta w Superbet, to perspektywa codziennego odkrywania 30 niespodzianek wydaje się ciekawym pomysłem na każdy kwietniowy poranek.

Możecie się zarejestrować dzisiaj, możecie to zrobić jutro, a nawet ostatniego dnia akcji, ponieważ można do niej dołączyć w każdej chwili. Na wszelki wypadek znajdziecie tutaj: formularz rejestracyjny Superbet.pl.

Kampanie obejmować będą zakłady przedmeczowe i na żywo, najważniejsze wydarzenia i gry karciane oraz wirtualne. Dla każdego zatem coś fajnego, można zarówno skorzystać ze wszystkich 30 okazji, a można tylko z tych wyselekcjonowanych, jakie najbardziej pasują do Twej SUPER GRY.

Będą trafiały się także niespodzianki w postaci darmowych freebetów – te odbierajcie na pewno, ale by to zrobić należy codziennie logować się na swoje konto gracza i sprawdzać kiedy będą osiągalne. Możecie to zrobić zarówno przez www, w wersji mobilnej strony www.Superbet.pl, jak i w najlepszej na rynku bukmacherskim aplikacji mobilnej. Na pewno w prosty sposób znajdziecie miejsce odkrywania następnych promocji.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less

 

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia