Limity na zakładach bukmacherskich

Obowiązująca od 2017 roku nowelizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych narzuciła na przedsiębiorstwa bukmacherskie cykl nowiutkich zadań. Jednym z nich jest żądanie wdrożenia tzw. kodeksu rzetelnej rozgrywki. Na przykład Fortuna.pl jako legalnie działający w Kraju bukmacher inkorporował w życie najbardziej istotne zapisy ustawy w zakresie używania wspomnianego kodeksu.

Limity na zakładach

Zdaniem ustawodawcy zadaniem kodeksu odpowiedzialnej rozgrywki jest protekcja graczy zakładów przed negatywnymi skutkami hazardu. Z tego powodu na stronach wirtualnych buków odnalazły się informacje o ryzyku złączonym z hazardem, zakazie gry dla osób do 18 roku życia i nazwy spółek oferujących asystę jednostkom z kłopotami hazardowymi wespół z odnośnikami do ich stron www.

Akapit 15i „Ustawy o zmianie ustawy o rozgrywkach hazardowych i poszczególnych kolejnych postaw” wytyczył tudzież realizatorom zakładów sportowych nader drobiazgowe wymagania dotyczącego tego, w jaki sposób przestrzegane powinny być punkty tyczące się do odpowiedzialnej rozgrywki. To nie jedynie właściwe metody kontroli grającego, ale też np. pozwolenie typerom zakładów kontroli swojej aktywności na stronce wirtualnej buka.

Realizując wpisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona poprzednio Fortuna stworzyła statut rzetelnej gry, który 20 listopada minionego roku został zatwierdzony poprzez Ministerstwo Finansów.

Na www.efortuna.pl obstawisz ligę mistrzów i nie tylko - bez podatku!

W nowym etapie dla przykładu na stronie wirtualnej www.fortuna.pl od 5 marca, jako pierwszy spomiędzy prawnie funkcjonujących w Kraju bukmacherów, zaakceptował swoim typerom określanie limitów bukmacherskich czasu oraz wartości poświęcanych na zakłady na mecze. Klient może zaakceptować limit u bukmachera oznaczony jako „graj bezpiecznie” ewentualnie ustawić własny, odpowiadający swoistym potrzebom.

Działanie w zakresie wiążącego w Kraju prawa to dla wszelkiego bukmachera wirtualnego z licencją podstawa. Dokładają oni wszystkich starań, żeby wdrażane poprzez nich transformacje realizowały warunki ustawy hazardowej, a zarazem nie gmatwały typerom zabawy. Wskazanie pułapów na rozgrywkę zajmuje na przykład na www.fortuna.pl nie więcej niż paręnaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, dyrektor Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Procedura ustalania limitów u bukmacherów została włączona do przebiegu rejestracji nowego gracza. Typujący mający już osobiste konto w wortalu dla zawierania zakładów muszą po zalogowaniu uwieńczyć rejestrację u buka on-line, a następnie wstąpić w sekcję „Limity gracza” względnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta użytkownika.

 TOP 3 bukmacherów:   1. www.fortuna.pl - 150zł darmowy zakład! I 400zł za wpłatę!
2. www.totolotek.pl - zakłady bez podatku, liczne promocje, kursy 
3. www.lvbet.pl - bonus bez depozytu na start i do 1000zł za wpłatę

Tagi strony: