Limity na zakładach bukmacherskich 2024

Limity na zakładach bukmacherskich

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna TV z promocją

Obowiązująca od 2017 roku nowelizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych narzuciła na przedsiębiorstwa bukmacherskie sporo nowych zadań. Jednym z nich są limity bukmacherskie w ramach tzw. kodeksu rzetelnej rozgrywki.

Na przykład Fortuna.pl jako legalnie działający w Kraju bukmacher inkorporował w życie najbardziej istotne zapisy ustawy hazardowej z tego kodeksu.

Limity bukmacherskie w zakładach

Zdaniem ustawodawcy kodeks odpowiedzialnej rozgrywki ma chronić graczy zakładów przed negatywnymi skutkami hazardu. Z tego powodu na stronach do obstawiania meczy znalazły się informacje o ryzyku związanym bezpośrednio z hazardem, zakazie gry dla osób do 18 roku życia i nazwy instytucji oferujących pełną pomoc jednostkom z kłopotami hazardowymi razem z odnośnikami do ich stron www.

Freebety 30 zł
Fortuna oferta na dziś
www.efortuna.pl
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów
- 30 zł za samą rejestrację
- 300 zł w darmowych zakładach
- Mecze na żywo w Fortuna.TV
- Przebogata oferta zakładów Show Less

 

Akapit 15i „Ustawy o zmianie ustawy o rozgrywkach hazardowych …” wytyczył firmom bukmacherskim organizującym zakłady sportowe czy to online czy w punktach stacjonarnych nader drobiazgowe wymagania dotyczącego tego w jaki sposób przestrzegane powinny być punkty tyczące się  odpowiedzialnej rozgrywki.

To nie jedyne metody kontroli grającego – są też np. pozwolenia typerom  na kontrolę swojej aktywności na stronce buka.

Fortuna ma własny statut rzetelnej gry

Realizując wpisy ustawy Ministra Finansów nadmieniona poprzednio Fortuna stworzyła statut rzetelnej gry, który 20 listopada minionego roku został zatwierdzony poprzez Ministerstwo Finansów.

Od niedawna dla przykładu, na stronie wirtualnej www.efortuna.pl  jako pierwszy z bukmacherów, zaoferował swoim typerom określanie limitów bukmacherskich czasu oraz wartości poświęcanych na zakłady bukmacherskie online. Klient może zaakceptować limity bukmacherskie u bukmachera oznaczone jako „graj bezpiecznie” ewentualnie ustawić własny, odpowiadający swoim własnym potrzebom.

Limity na zakładach bukmacherskich 2024

Działanie w zakresie prawa to dla każdego bukmachera z licencją to podstawa. Dokładają oni wszystkich starań, żeby wdrażane poprzez nich transformacje i nowości realizowały warunki ustawy hazardowej, a zarazem nie gmatwały typerom zabawy podczas obstawiania meczów.

Wskazanie pułapu limitów bukmacherskich na rozgrywkę zajmuje na przykład na www.efortuna.pl nie więcej niż paręnaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, dyrektor Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Procedura ustalania limitów u bukmacherów została włączona do rejestracji nowego gracza na stronie bukmachera. Typujący mający już osobiste konto w wortalu dla zawierania zakładów muszą po zalogowaniu dokończyć rejestrację, a następnie wstąpić w sekcję „Limity bukmacherskie gracza” względnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta użytkownika.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
600 zł za WPŁATY - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Trochę o innych limitach bukmacherskich

Istnieją pewne pojęcia, które z pewnością nigdy nie będą dotyczyły większości osób obstawiających mecze. Jednym z takich pojęć są „limity bukmacherskie” czyli limity u bukmacherów. A jest to maksymalna kwota, którą możemy obstawić dane wydarzenie sportowe.

Niekiedy udaje nam się postawić więcej pieniędzy, ale nie miejmy wtedy złudzeń. Zostaną nam one najprawdopodobniej oddane. W świecie zakładów bukmacherskich możemy się spotkać z dwoma rodzajami limitów: personalnymi i globalnymi.

Jeśli chodzi o limity globalne to są one nakładane na zdarzenia. Bukmacherzy w ten sposób próbują się w pewien sposób zabezpieczyć, by nie zbankrutować. Właściwie każdy z nas może zauważyć owe limity u swojego bukmachera. Zazwyczaj mało znane ligi mają niskie limity.

Nieco odwrotnie bywa to w przypadku popularnych lig, gdzie te limity są już o wiele wyższe. Do czynienia możemy mieć również z limitami personalnymi.

W tym przypadku obejmują one już graczy indywidualnie. Bukmacher widząc, że regularnie odnotowujemy zyski może na nas nałożyć właśnie takie ograniczenia. Również wtedy, kiedy zauważy, że gramy surebety. Taki rodzaj limitów ma już często charakter stały i dotyczy całej oferty bukmachera.

Ile wynoszą takie limity u bukmacherów?

Tutaj skala jest bardzo zróżnicowana i zależy w dużym przypadku już od bukmachera. Możemy mieć do czynienia z niskimi limitami, które wynoszą do ok. 40-50 złotych, ale również z wysokimi. W tym przypadku możemy obstawić nawet do 1000-2000 złotych.

Za co możemy otrzymać limit personalny?

Najczęstszym powodem są nasze wygrane. Na drugim miejscu plasuje się granie surebetów. Te możemy również otrzymać za nieuczciwe praktyki wobec bukmachera, a nawet za to, że jesteśmy Polakami! To pytanie od razu nasuwa odpowiedzi jak ominąć limity.

Głównie zważajmy uwagę na nasze stawki. Muszą być one zaokrąglone, by nie podejrzewane nas o granie surebetów.

Poza tym nie warto grać zbyt wysokich kwot na mało popularne dyscypliny sportowe. Ciekawym rozwiązaniem jest również założenie kilku, a nawet kilkunastu kont u różnych bukmacherów. Stawki automatycznie się zmniejszają, a my jesteśmy postrzegani przez bukmacherów jako gracze rekreacyjni. I już najlepszym rozwiązaniem jest granie u bukmacherów, którzy owych limitów w ogóle nie stosują.

Ale czy takie firmy istnieją?

Na rynku możemy znaleźć kilka takich rozwiązań. Nie jest ich dużo, ale z pewnością przypadną one do gustu zaawansowanym graczom. Wśród Polaków najbardziej znanym bukmacherem jest zakazany póki co w Polsce Pinnacle.

Cashback 3500 zł
Superbet oferta na dziś
www.superbet.pl
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy
- 3500 zł w darmowych zakładach
- 200 zł za pierwszą wpłatę
- Darmowe transmisje w Superbet.TV
- Boosty na kursy Show Less
Freebet 20 zł
LVBET oferta na dziś
www.lvbet.pl
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy
- 20 zł za samą rejestrację
- 2000 zł za wpłaty
- Najlepsza sekcja eSportowa
- Bardzo wysokie kursy Show Less
Freebet 50 zł
PZBUK oferta na dziś
www.pzbuk.pl
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy
- 50 zł Freebet
- 200 zł w formie Cashback
- Mecze na żywo w PZBUK.TV
- Klub VIP dla stałych graczy Show Less

  Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
   FORTUNA  STS  SUPERBET  LV BET
 
300zł Cashback
+ bonus Freebet
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 8/10 8/10 9/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowo czasowo
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł
 

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia