Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Pewniaki bukmacherskie a typy – słów kilka

Pewniaki bukmacherskie

Ach te pewniaki bukmacherskie – każdy je ma ale nie każdy zarabia na nich 😉

Musicie wiedzieć… nie ma stuprocentowo trafnych typowań czy typów (jak ktoś takie oferuje to nadzwyczajnie w świecie kłamie).
Z taką wiedzą powinno się rozpoczynać typowania. Przy odrobinie szczęścia oraz wielkiej wiedzy można się wzbogacić, pamiętając jednak, że szczęście nie sprzyja za każdym razem.

Pewniaki bukmacherskie to fachowe określenie na typowane przez gracza drużyny. Inaczej typami nazywamy nasze pewniaki np. piłkarskie. Grając u bukmachera można sugerować się typami obstawianymi na stronach internetowych. Typy meczów należy wybierać rozsądnie. Duże znaczenie ma nasza znajomość danej dyscypliny sportowej oraz rozważne typowanie.

Pewniaki bukmacherskie – święty gral

Gracz powinien jak najwięcej wiedzieć o drużynie, aby wytypować pozytywne dla siebie zakończenie i zarobić. Gracze ufają statystykom, więc typy bukmacherskie uzależniają od analiz matematycznych oraz rachunków prawdopodobieństwa.

Betclic
Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.
Betfan
Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

Gro ludzi typuje na chybił trafił. Wówczas winę zganiają na swoje szczęście bądź nieszczęście.
Sposób, jak typować mecze piłki nożnej, jest analizowany od lat. Przede wszystkim żeby wygrać, należy być konserwatywnym i obstawiać z myślą o tym, iż nie ma pewniaków. Wówczas nie stawiamy wszystkiego na jedną kartę i nie podbijamy stawek ani kursów.

Z doświadczenia wiemy, że nawet najgorszy zespół może przegrać z najlepszym. Od początku sezonu należy obserwować drużyny i interesować się ich kondycją. Dobre typy meczów są uzależnione od poziomu reprezentacji drużyn. Wiedza na ten temat oraz analiza matematyczna daje pozytywne wyniki. Oczywiście wszystko powinno odbywać się na granicy rozsądku. Sposób jak typować mecze piłki nożnej nie należy do łatwych.

Jak obstawiać …

Przede wszystkim nie powinno się na jednym kuponie stawiać wielu zakładów, oraz nie stawiać na wielu kuponach tych samych zdarzeń. Im więcej zakładów, tym mniejsze mamy szanse na wygraną.
Ważne jest, aby mieć świadomość, że bukmacher może się mylić i nie zawsze niski kurs oznacza stuprocentową wygraną. Pewności nie ma żaden człowiek, ponieważ jest to zdarzenie trochę losowe.

Największym błędem graczy jest brak poszanowania do pieniędzy, które wygrywają. Wówczas w euforii gracz obstawia nierozważnie nowe typy, licząc na odrobinę szczęścia i początek serii. Jest to główny powód przegranej nie raz nawet na dużą skalę. Należy bogacić się mądrze i rozważnie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Pamiętać należy, że tylko praktyka czyni mistrza gdy chodzi o pewniaki bukmacherskie. Im więcej mamy doświadczenia, tym mniej tych samych lub podobnych błędów popełniamy wyszukując typy bukmacherskie i pewniaki bukmacherskie. Osoby, które od początku wygrywają nie powinny wpadać w wielką euforię, ponieważ szybko można wszystko stracić. Dobry typujący mecze postępuje zgodnie z własną strategią. Zdania nie zmienia się w ostatniej chwili.

Nie ma 100% pewniaków!

Zakłady bukmacherskie to dość ciekawy sposób na zarabianie kasy w internecie. Oczywiście na całym świecie (w tym i w Polsce – znam parę osobiście) są osoby, które z tego żyją i wiedzie im się całkiem nieźle. Grając przez wiele lat dochodzimy do wielu wniosków, które powinny obfitować odpowiednim zachowaniem, a co za tym idzie również zarobkiem.

betfan-bonus-na-start

Dla początkujących przygoda z bukmacherką kończy się dość szybko – zazwyczaj po pierwszej przegranej. Absolutnie działa tu psychika, która jak widać w wielu przypadkach nie jest mocną stroną.

Jak grać żeby wygrywać i zarabiać kasę?

Tutaj nie ma nie jednej spójnej odpowiedzi. Na wygranie danego kuponu składa się wiele czynników.
A to co powinien wiedzieć każdy kto gra to fakt, że nie ma 100% pewniaków bukmacherskich! Musimy pamiętać, że to tylko sport. Na ostateczny wynik spotkania składają się czynniki wewnętrzne jak i zewnętrze. Za przykład możemy wziąć mecze piłki nożnej.

Pierwsze co sprawdzamy statystyki – ostatnie wyniki, formy zespołów, kto gra w danej drużynie, kto jest kontuzjowany, czy zespoły grają o coś ważne czy o przysłowiową pietruszkę, kto sędziuje?
Dzięki tym danym możemy mniej więcej ustalić kto może wygrać, ile może paść bramek, itd. Czasem wydaje się nam, że mając statystyki posiadamy totalne 100% pewniaki bukmacherskie!

Co robimy?

Oczywiście gramy i to o duże stawki, w końcu już w myślach liczymy wysokie wygrane. Owe „pewniaki bukmacherskie” mogą być naszą zmorą, dzięki której stracimy równie dużo własnych pieniędzy. Pamiętajmy, że statystyki to nie wszystko. Właśnie głównie piłka nożna to również głośne afery łapówkarskie.

Dla wielu piłkarzy nie liczą się wyniki, a kwoty przelewów po meczu. Takie i inne czynniki zewnętrze sprawiają, że nie można mówić podczas obstawiania meczów o 100% pewniakach. Jedynie o co sami możemy się pokusić to o większe prawdopodobieństwo wygrania naszej kupony, ale nie o pewniaki. To, że dany zakład ma niski kurs i chcemy połączyć kilka takich wydarzeń w akumulator również nie czyni z danego kuponu pewniaka.

Pamiętajmy, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki, a zakłady bukmacherskie to przede wszystkim sport, w którym wszystko może się zdarzyć.

 

Moje 3 zdania na temat pewniaków

Pewniaki bukmacherskie to nieodłączny element zakładów bukmacherskich czyli bukmacherki. Niektórzy wybierają ich biorąc pod uwagę niskie kursy. Jeszcze inny uważają, że jak Real Madryt czy Barcelona może przegrać z beniaminkiem? Jest to dla nich wręcz nie do pomyślenia. Sugerując się tylko i wyłącznie statystykami prędzej czy później możemy stać się bankrutami. Nie da się ukryć, że nadal wiele meczy piłki nożnej czy tenisa ziemnego jest ustawianych.

Pomijając to jednak naprawdę bywają sytuacje, w których faworyci zawodzą. Co ciekawe nadal doświadczeni gracze, którzy być może nie zarabiają na zakładach bukmacherskich tysięcy złotych miesiąc w miesiąc do swoich kuponów dołączają pewniaki, które im je psują. Taki przypadków jest wiele.

Chyba najbardziej jesteśmy zaskoczeni, kiedy to jeszcze na swoim boisku tak wielkie zespoły jak chociażby Real Madryt remisuje z zespołem, które ostatnie mecze przegrywał z dużo gorszymi drużynami. Schemat jest podobny i wygląda niemal tak samo jak zawsze. Przeglądając ofertę zauważamy, że gra Real Madryt. Myślimy: gra na swoim boisku, z gorszym zespołem, który traci kilka bramek z gorszymi.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Czy wynik może być inny niżeli wygrana Realu Madryt? Oczywiście, że nie. Patrząc na kursy wydaje się nam, że są one wręcz śmiesznie niskie, ale i tak decydujemy się dodać ten mecz do naszego kuponu. Niezależnie od tego czy wybieramy wygraną Realu Madryt czy też powyżej 2,5 gola kursy nie przekraczają 1,20. Wydaje się nam zatem, że znaleźliśmy niemal perełkę, dzięki której możemy podwyższyć ogólny kurs całego kuponu.

Na całym świecie gracze z pewnością wciągali ten mecz na swój kupon chcąc później liczyć na większe wygrane. Niestety stało się to o czym możemy przeczytać w poradach bukmacherskich – nie graj pewniaków, nie graj medialnych meczy. I w tym przypadku dostajemy kolejną nauczkę. Real Madryt nie wygrał, a w meczu nie padły nawet 3 gole. Wiele kuponów jest przegranych, a gracze którzy często postawili na to swoje wszystkie pieniądze musza na nowo rozmyślać skąd wziąć gotówkę na dalsze obstawianie.

Ach te pewniaki …

Pewniaki występują nie tylko w piłce nożnej. Często nawet nie interesujemy się sportem, ale kto by nie znał powyższych zespołów czy zawodników tenisa ziemnego, którzy plasują się w czołówce? Każda passa musi zostać kiedyś skończona. Owszem są to zawodnicy z najwyższej półki.

Ale to nadal ludzie. Nie dziwi fakt, że grając niskie kursy mówimy często o wyzwaniu. Graczom częściej wchodzą wyższe kursy niżeli pewniaki za 1,20-1,50. I wracamy znów do punktu zwrotnego – nie grać pewniaków. Wielu jest graczy, którzy odpuszczają sobie takie mecze wiedząc, że są one obarczone dużym ryzykiem. W takich przypadkach możemy jedynie pomyśleć o osobach, które wzbogaciły się przewidując wynik zupełnie odwrotny. Wtedy to kursy wynoszą średnio 5,00-14,00. Nie wiemy i z pewnością nigdy nie dowiemy się czy dane mecze są ustawiane czy też nie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Pewnym jest, że gracze początkujący uwielbiają takie spotkania, ponieważ widzą w nich „pewny” zarobek. Najważniejsze jest by szybko wyciągnąć z tego wnioski i nie grać o wysokie stawki takich meczów, bo to właśnie nasze „pewniaki” są najczęściej powodem naszych przegranych kuponów.

Warte uwagi ...