Rejestracja w Superbet
299 ratings
Typuj Typuj
Bonus

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Bonus

20 zł za pobranie apki

Superbet

Na polskim rynku bukmacherskim niemal każdego roku pojawia się kolejna firma, z usług której możemy korzystać w 100% legalnie. Dzisiaj zajmiemy się rumuńskim bukmacherem – firmą Superbet, która w 2017 roku otrzymała zgodę na organizowanie zakładów bukmacherskich stacjonarnie w naszym kraju.

Dwa lata później postanowili postarać się również o licencję internetową, którą Minister Finansów także im przyznał. Dokładnie od 7 stycznia 2020 typerzy mogą obstawiać zakłady za pośrednictwem ich strony internetowej. Za moment przedstawimy, jak wygląda rejestracja w Superbet, a także – co najciekawsze – ich nową ofertę powitalną czyli promocje bukmacherskie na start.

Jak teraz wyglądaj bonus na start Superbet? O wszystkim dowiecie się z poniższego artykułu…

Jak wygląda rejestracja w Superbet?

Na samym początku warto przyjrzeć się rejestracji w Superbet. W Superbet typerzy mogą założyć konto na dwa sposoby. Albo dokonać szybkiej, albo pełnej rejestracji. W pierwszym przypadku wystarczą nam praktycznie dwie minuty, aby takie konto założyć.

Musimy wypełnić jednostronicowy formularz, w którym należy podać swoje dane osobowe i dane do logowania. Do tego zatwierdzić wszystkie zgody i gotowe. Konto zostanie założone i będzie można cieszyć się obstawianiem zakładów. Wystarczy wejść w link aktywacyjny, który dostaniemy na maila, aby potwierdzić konto. Wtedy proces szybkiej rejestracji w Superbet będzie za nami.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Jeśli jednak chcielibyście mieć pełny dostęp do konta, czyli chociażby wypłacać środki do swojego banku, to należy dokończyć pełną rejestrację. Musimy wtedy podać numer rachunku bankowego, a także skan dokumentu tożsamości. Wtedy bukmacher będzie mógł zweryfikować nas, czy wszystkie dane, które podaliśmy zgadzają się z rzeczywistością. Jeśli tak, to otrzymamy również potwierdzenie na maila. To wszystko.

Naszym zdaniem rejestracja w Superbet należy do jednej z prostszych na rynku. Krótki i prosty formularz, bez zbędnych informacji. Wypełnianie go trwa kilka chwil. Na odpowiedź bukmachera nie trzeba długo czekać, a przy pełnej rejestracji, jeśli tylko wrzucimy wyraźne zdjęcia, to na pewno konto zostanie pozytywnie zweryfikowane.

Tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić, nam udało się założyć konto bardzo szybko. Nasza ocena, to 5/5.

Jakie bonusy powitalne dostępne są u bukmachera Superbet?

Przejdźmy do drugiego z aspektów, które chcemy poruszyć w tym artykule. Chodzi mianowicie o bonus na start Superbet. Do tej pory bukmacher oferował nawet 600 złotych od trzech pierwszych depozytów. Lada moment nastąpi jednak spora zmiana, niemal o 180 stopni. Czego tym razem mogą spodziewać się typerzy po rumuńskim bukmacherze?

• Bonus od pierwszego depozytu do 200 złotych

Na pierwszy ogień weźmy bonus na start w Superbet 100% od pierwszego depozytu. Najwyższa kwota, jaką można otrzymać z tejże promocji to 200 złotych. Minimalna kwota, która podlega pod bonus to wpłata minimum 20 złotych na konto gracza. Maksymalnie – tak jak wspomnieliśmy – jest to 200 złotych. Oznacza to, że razem z bonusem możemy mieć 100 złotych na początek swojej przygody z bukmacherką.

Jak wyglądają dokładnie warunki tej promocji…

Po udanej rejestracji w Superbet mamy 14 dni na dokonanie pierwszego depozytu (oczywiście, gdy tylko przyjęliśmy go po pierwszy logowaniu do konta). Aby wykorzystać otrzymany, aktywny bonus mamy na to równy tydzień.

Superbet 1

Warunki obrotu oczywiście istnieją, jednak gdy się im przyjrzymy, to są banalnie proste. Jednokrotny obrót, na kuponach typu AKO, z kursem minimalnym całego kuponu 1.8 i pojedynczego zdarzenia 1.3, a także zakłady systemowe z kursem przynajmniej 1.5.

Obok Fortuny, która pozwala na jednokrotny obrót freebetem bez wymogów kursowych, to ten bonus na start w Superbet jest również bliski ideału. Jedynym mankamentem dla części graczy może być jego wysokość – 50 złotych, to nie jest porywająca kwota.

• 3500 złotych w CASHBACK

Czas na coś mocniejszego. Jeśli powyższy bonus od pierwszej wpłaty był dla was niski, to teraz przyszedł moment na prawdziwą bombę. Bonus zlicza się z całego tygodnia naszego obstawiania meczów. Obliczany jest na podstawie GGR, co łatwo można określić równaniem:
Suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków.

Najlepiej pokazać to na przykładzie. Jeśli nasza stawka wyniosła 1000 złotych, łączna wygrana 600, a podatek – 120 złotych, to wychodzi na to, że przysługuje nam bonus (1000-600-120) w wysokości 280 złotych.

Do tego bonusu na start Superbet wliczają się wszystkie zakłady w jednym tygodniu, czyli od założenia konta +6 dni do godziny 23:59. Maksymalna kwota, którą możemy otrzymać to 1300 złotych.

Co ważne – kwoty minimalnej nie ma. A jak to wygląda z wymogami dotyczącymi wypłaty otrzymanych środków? Należy dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną stawką na zakłady typu AKO i systemowe. Wymogi kursowe są identyczne, jak w powyższej przedstawionej promocji.

Naszym zdaniem, to bardzo ciekawa propozycja, której próżno szukać na rynku. Potrzebne są tego typu nowinki, które urozmaicą nieco oferty powitalne u bukmacherów. Niewątpliwie tą droga poszedł Superbet. Dla nas – mocno na plus. Kwota jest okazała, a warunki dotyczące obrotu jak najbardziej możliwe do spełnienia.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

• Darmowy zakład 20 zł

Ostatnia propozycja bonusu na start w Superbet. Gracze, którzy założą konto online w wybranym przez siebie punkcie stacjonarnym Superbet mają szansę na darmowy zakład u bukmachera za pobranie aplikacji. Wystarczy, że wezmą oni od pracownika zakładu specjalny kod, który potem wpiszą podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Należy wpisać go podczas rejestracji, a także zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe, które znajdziemy podczas procesu rejestracja w Superbet. Ostatnim warunkiem jest dokonanie przynajmniej jednego lub więcej depozytów w wysokości 50 złotych.

Jest to kolejny bonus nie tak oczywisty, jak w innych firmach. Właśnie dlatego takimi zagraniami – można powiedzieć – marketingowymi – Superbet może sporo zyskać. Dla nas ta nowa oferta bonusów na start Superbet jest o wiele ciekawsza niż dotychczasowa.

Zmiana zatem jak najbardziej na plus. Takimi akcjami legalni bukmacherzy w Polsce rozbudzają naszą wyobraźnię. Możemy teraz tylko czekać i liczyć na więcej, co zaoferuje nam Superbet.

Superbet 1
Rejestracja w Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Typuj Typuj