Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Polscy bukmacherzy

Polscy bukmacherzy 1

Ustawa hazardowa z lipca 2017, w znacznym stopniu unormowała rynek zakładów wzajemnych w Polsce. Strony bukmacherów, którzy nie uzyskali stosownej licencji Ministerstwa Finansów, musieli zakończyć swą działalność. Strony zagranicznych bukmacherów zostały zablokowane, a tym samym z możliwości gry w sieci stracili klienci takich firm jak Unibet, Sportingbet, Bet-at-home czy Betandwin.

W ich miejsce, w ostatnich kilku latach, pojawili się nowi, legalni już bukmacherzy jak LVBET, Pzbuk, Betfan, Superbet czy forBET. Aktualnie, licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej posiada w naszym kraju osiemnaście firm, z których najpopularniejszymi polskimi bukmacheramiFortuna, STS, Betfan, LVBET, Etoto czy Forbet.

 

Ranking polskich bukmacherów

W internecie można znaleźć różnego rodzaju rankingi, które w lepszy lub gorszy sposób obrazują wartość bukmacherów i ich ofertę z pozycji gracza.

 1. www.STS.pl
 • Bet Games
 • bardzo dobra oferta na wirtuale i esport
 • transmisje live i świetna aplikacja mobilna
 1. www.Lvbet.pl
 • obszerna oferta zakładów i zakładów specjalnych
 • świetna strona internetowa i wysokie kursy
 • duża liczba promocji dla stałych graczy
 1. www.forBet.pl
 • jedne z najwyższych kursów na rynku
 • bardzo bogata oferta w tym świetna dla fanów żużla
 • dobra oferta bonusowa
 1. www.etoto.pl
 • oferta na sporty niszowe jak futbol gaeliicki, australijski czy hurling
 • jedna z najlepszych ofert w zakładach esportowych
 • ciekawy program Etotomania
 1. www.superbet.pl
 • rozbudowana oferta zakładów pozasportowych (rozrywka, polityka)
 • wysoki bonus powitalny
 • dobra oferta na zakłady esport (między innymi Countrer Strike, Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory, League of Legends i inne)

Opinie o STS

STS to największy polski bukmacher. Według różnych danych posiada około 45- 50 procent rynku zakładów. Bogata oferta zakładów, renoma i ugruntowana pozycja sprawiają, że bukmacher ten jest chętnie wybierany przez typerów. Niewątpliwie, STS jest jednym z liderów.

Obecnie rozpoczął ekspansję na rynki europejskie, oferując zakłady również poza granicami Polski. Jako pierwszy wprowadził możliwość obstawiania komputerowo symulowanych gier karcianych BetGAmes.

Bonus na start – dobra oferta, w tym wszystkie możliwe opcje w pakiecie powitalnym

 • freebet
 • bonus od depozytu
 • zakład bez ryzyka

Aplikacja mobilna- jedna z najlepszych na rynku. Działa bez zarzutu dodatkowo z opcją live streamingu i możliwością śledzenia wydarzeń na żywo. Na plus można bukmacherowi zapisać wiele opcji metod dokonywania wpłat oraz natychmiastową realizację wypłat.

Co więcej, grając w STS, możemy liczyć na całodobowe wsparcie techniczne w zakładce FAQ . Jeżeli nie znajdziemy tam odpowiedzi na nurtujące nas pytania, konsultanci zawsze dostępni są na chacie.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Opinie o LVBET

Bukmacher wystartował w 2016 roku i wciągu krótkiego czasu, zdobył uznanie wśród grających. Z roku na rok pnie się w górę w rankingach firm bukmacherskich, zbierając coraz lepsze oceny.

Bonus na start – dobra oferta obejmująca bonus depozytowy 100% od pierwszej (1000 zł) wpłaty oraz drugiej (500 zł). Dodatkowo mamy do wykorzystania freebet 20 złotych za rejestrację konta oraz program lojalnościowy Lvpunkty.

Brak w ofercie powitalnej zakładu bez ryzyka, choć gracze będący posiadaczami karnetów na mecze drużyn wspieranych przez LVBET ( Widzew Wisły Kraków, Arka, Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec i Piasta Gliwice) mogą zagrać zakład bez ryzyka o wartości 50 złotych.

Szeroka oferta zakładów w tym nawet na 7 ligę angielską to kolejny plus, tego bukmachera. Aplikacja mobilna działa poprawnie, choć zdarza się, że się zacina. Tu bukmacher musi jeszcze popracować, zwłaszcza w zakresie udostępnienia w apce możliwości śledzenia typowanych zdarzeń.

Kursy, jakie oferuje LVBet są na przyzwoitym poziomie, choć z pewnością nie należą do najwyższych.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Opinie o forBET

Forbet ma już ugruntowaną pozycję na rynku, którą udało się osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie. Podobnie jak Lvbet, for Bet wystartował w 2016 roku i od tego czasu ciągle ewoluuje.

Bonus na start w forBet to zakład bez ryzyka o wysokości 100% do 100 złotych. Dodatkowo w formie bonusów od depozytu możemy uzyskać aż 2300 złotych w tym 100 % pierwszej wpłaty do 2100 złotych. W ofercie tego buka brak również freebetu za rejestrację.

Ogromnym plusem tego bukmachera są kursy. Należą one do najwyższych, zwłaszcza jeśli mówimy o zakładach na piłkę nożną i żużel, którego fani będą się czuć naprawdę zadowoleni, widząc najwyższe dostępne kursy. Jako kolejny po STS wprowadził możliwość obstawiania wyników wirtualnych gier karcianych.

Aplikacja mobilna działa bez zarzutu i w tym obszarze z pewnością nie dołuje podobnie jak w przypadku udostępnianej transmisji live. Nieco poprawy wymaga poszerzenie metod wpłat oraz zaproponowanie na start freebetu. Niezależnie od tego forBet, to więcej niż przyzwoity bukmacher.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Opinie o Betfan

Betfan to bukmacher z polskim kapitałem, działający w obszarze zakładów online. Wszedł na rynek w 2019 roku i powoli buduje swoją pozycję.

Bonus startowy jest całkiem przyzwoity. W zakresie bonusu od depozytów możemy uzyskać aż 3000 złotych, przy czym zniechęcać mogą skomplikowane przeliczniki i mnożniki wygranych.

Aplikacja mobilna Betfan działa całkiem przyzwoicie, choć dostępna jest wyłącznie na telefony z systemem Android. Oferuje live streaming i system powiadomień push. Oferta zakładów jest szeroka, choć należy przyznać, że kursy w Betfan nie należą do najwyższych.

Niewątpliwie wielkim plusem bukmachera jest szeroka oferta na zdarzenia pozasportowe, oraz świetne bonusy dla stałych typerów. Zaliczamy do nich Machday Boost i grę bez podatku. Twarzą bukmachera jest były strongman i zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Opinie o Etoto

Etoto, ma zarówno swoich zagorzałych zwolenników, jak i graczy, którzy nie polecają tego buka. Dzieje się tak między innymi dlatego, że oferta bonusu na start jest skromna i obejmuje wyłącznie bonus od pierwszej wpłaty 200% do kwoty 200 złotych.

W pozostałych obszarach działalności jednak Etoto zyskuje. Mimo że bukmacher ograniczył nieco liczbę promocji, wciąż w programie Etotomania ,można uzyskać darmowe zakłady, a za zaproszenie do gry u bukmachera znajomego, każdorazowo otrzymamy bonus 50 złotych na konto.

Niestety bukmacher nie oferuje metod szybkich wpłat, co znacząco opóźnia zasilenie konta. Niewątpliwym plusem gry w Etoto oprócz wspomnianych jest jedna z najlepszych ofert na esport, co z pewnością ucieszy fanów tych zakładów.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

 

Polscy bukmacherzy coraz aktywniejsi

Aktywność firm bukmacherskich wynika po pierwsze z dużej już konkurencji w obszarze zakładów wzajemnych, Polscy bukmacherzy, poprzez szereg promocji starają się pozyskiwać nowych klientów, kusząc przede wszystkim dużymi promocjami startowymi.

Dotyczy to zwłaszcza bukmacherów, którzy dopiero niedawno rozpoczęli działalność. Firmy o ugruntowanej już pozycji jak STS, rozpoczynają natomiast ekspansję na rynki poza krajem, próbując w ten sposób poszerzyć grono graczy. Wszystkie aktywności bukmacherów, to korzyść dla grających. Lepsze bonusy, wyższe kursy, szeroka oferta oraz niższe marże, przekładać może się na większe wygrane grających.

Polscy bukmacherzy 2

Warte uwagi ...