STS.PL   Fortuna.PL   LVBET.PL   Betfan.PL   Totolotek.PL  

Najlepszy bukmacher na początek

Najlepszy bukmacher na początek dla początkującego

Każdy kibic kiedyś musi zacząć obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich. W Internecie znajdziemy mnóstwo ciekawych historii związanych z początkiem obstawiania zakładów bukmacherskich przez innych graczy. Najczęściej nasza przygoda z nimi sięga lat szkolnych, gdzie wraz z kumplami odwiedzaliśmy punkt naziemny bukmachera i obstawialiśmy dany mecz czy zwycięzcę spotkania.

Wtedy z pewnością obstawialiśmy dla zabawy za kilka złotych. Dzisiaj są również i takie osoby, które zupełnie nie interesują się sportem, ale po odwiedzeniu stron z zarabianiem natknęli się na kupony innych graczy. Najczęściej są to wygrane stąd też od razu interesujemy się tym tematem.

Bukmacher dla początkującego

Praca w domu, zarobki zależą praktycznie od nas samych, pracujemy kiedy i ile nam się podoba. Większości początkującym wydaje się, że nie może być nic lepszego. Owszem tak wydaje się na samym początku, kiedy jeszcze nie wiemy co nas tak naprawdę czeka. Zaczyna się oczywiście od wyboru bukmachera (taki najlepszy bukmacher na początek musi spełniać pewne kryteria by u niego obstawiać). Dzisiaj wiele stron internetowych jest zablokowanych przez ustawę, która już niestety weszła w życie.

Musimy wiedzieć, że nie możemy korzystać z bukmacherów, którzy nie posiadają licencji od ministra finansów.

Do wybory mamy tylko legalnych bukmacherów. Początki z zakładami bukmacherskimi są zatem jeszcze trudniejsze, ponieważ od każdego kuponu zabierany jest 12% podatek. Zaraz po wyborze bukmachera przychodzi czas na to co tak naprawdę chcemy obstawiać.

Niestety gracze chcąc iść na łatwiznę decydują się na darmowe lub co jeszcze gorsza – płatne typy bukmacherskie. W sieci jest wielu oszustów, którzy oferują nam wysokie kursy, gdyż podobno maja cynk o ustawionym meczu. Takie oferty najlepiej omijać szerokim łukiem. Jest to oczywiście trudne, ponieważ oferty same w sobie są bardzo kuszące. Sami jednak pozostaniemy bez niczego zaraz po uiszczeniu podanej kwoty.

 

Darmowe typy na początek

Z dwojga złego lepiej korzystać z darmowych typów. Pozostaje nam jeszcze zrozumienie czym są różne rodzaje kuponów czy opcji do obstawienia. Zanim do tego dojdzie konto u naszego bukmachera musimy mieć pozytywnie zweryfikowane. Najlepiej zaraz po tym wykonać swój pierwszy depozyt, by mieć kapitał do obstawiania. Jednocześnie możemy liczyć na bonus powitalny dla nowych graczy.

Tak naprawdę wszystko jesteśmy w stanie zrobić w jeden dzień, a nawet kilkanaście minut. Podczas rejestracji u bukmachera co prawda musimy podać wiele danych i na tym może nam zlecieć sporo czasu. Poza tym od razu potem możemy zacząć obstawiać co nam się tylko podoba. I tu już zaczynają się problemy.

Legalni bukmacherzy

Legalni bukmacherzy

czytaj dalej
STS czy Fortuna

STS czy Fortuna

czytaj dalej
Wygrywaj w Fortunie obstawiając tenis stołowy

Wygrywaj w Fortunie obstawiając tenis stołowy

czytaj dalej

Przed nami tak naprawdę wiele trudnych momentów. I nie ważne czy lubimy sport i się nim interesujemy czy tez nie. Czy posiadamy spory kapitał czy nie. Chodzi o strategię i wiele innych kwestii. Które składają się na nasze wygrane kupony. Nie jest to niemożliwe. Ale z pewnością bardzo trudne.

Dobrze że mamy internet

Na szczęście dzisiaj mamy Internet, a w nim wiele rozwiązanych już problemów. Wystarczy je niekiedy tylko przeczytać i wdrożyć do własnej gry. Porady bukmacherskie dla początkujących graczy to punkt podstawowy. Dzięki nim już na wstępie możemy uniknąć wielu porażek.

Z pewnością nie zaszkodzi nam poczytanie takich i innych artykułów związanych w obstawianiem.

Lista legalnych bukmacherów internetowych: 1. www.fortuna.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
2. www.betfan.pl - zezwolenie MF PS4.6831.3.2018
3. www.sts.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
4. www.betclic.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
5. www.lvbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.9.2016.EQK
6. www.milenium.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599
7. www.forbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.10.2016
8. www.pzbuk.pl - zezwolenie MF PS4.6831.26.2017
9. www.totolotek.pl - zezwolenie MF AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
10. www.totalbet.pl - zezwolenie MF SPS4.6831.12.2017
11. www.superbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.4.2017
12. www.etoto.pl - zezwolenie MF AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
13. www.ewinner.pl - zezwolenie MF PS4.6831.29.2017
14. www.typiko.pl - zezwolenie MF PS4.6831.30.2017
15. www.traf.pl - zezwolenie MF PS4.6831.30.2017

Od czego zacząć wybór najlepszego bukmachera?

Jeśli chcemy rozpocząć obstawiać u bukmachera musimy zdecydować się na to, z kogo usług będziemy chcieli skorzystać. Każdy bukmacher kusi ogromnymi bonusami na start, freebetami, czy jeszcze innymi promocjami, których na rynku jest coraz to więcej.

To wszystko musi mieć oczywiście miejsce, ponieważ każdy chce się wyróżnić i mieć coś niepowtarzalnego w swojej ofercie. Co by nie mówić, ze strony każdego gracza, w szczególności tego nowego, jest to bardzo dobra informacja, ponieważ mamy dodatkowe środki do grania.

Gdy już zdecydujemy się, gdzie będziemy obstawiać, wystarczy się zarejestrować, podając podstawowe dane wraz ze skanem dowodu osobistego i po pozytywnej weryfikacji jesteśmy już w grze.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Obstawiaj bez podatku + 3100 zł na start - www.betfan.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Jeśli nadal nie zdecydowaliście się, który bukmacher będzie tym najlepszym na początek, którego wybierzecie, lub nieco zawiedliście się na tym, którego wybraliście, to warto jest przejrzeć regulaminy wszystkich topowych bukmacherów. Dzięki ich ilości na rynku każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Kursy w każdym z nich są naprawdę porównywalne i różnią się przede wszystkim promocjami, wymogiem obrotu, czy ofertą.

Niektórzy, jak STS mocno rozbudowali strefę e-sportu i gier wirtualnych, inni, jak LV bet mają spore promocje dla posiadaczy karnetów na spotkania poszczególnych drużyn.

Forbet oferuje dla każdego gracza bonus urodzinowy, a także ma najwyższy bonus od trzech pierwszych depozytów.

Fortuna rozdaje dodatkowo punkty za wygrane kupony, a owe punkty można wymieniać na obstawienie kuponu. Jak widać, każdy bukmacher ma coś swojego i właśnie na takie szczegóły musimy zwracać uwagę, aby być zadowolonym z danego serwisu i obstawiania kuponów u bukmacherów.

Warte uwagi ...