www.obstawianie.net/lvbet/

Legalni bukmacherzy a nielegalne firmy

1 lipca 2017 roku to dana przełomowa dla każdego gracza, którzy dotychczas obstawiał z pewnością u nielegalnego bukmachera. W świecie bukmacherki rozróżnia się głównie dwa typy gracza – rekreacyjny i zawodowy. Pierwszy z nich gra głównie dla zabawy. Nie patrzą oni na to ile zarabiają czy tracą. Z góry nastawiają się tak naprawdę na stratę no i dobrą zabawę a przy odrobinie szczęścia i wiedzy – wygraną.

Dlatego też wcześniej ustalają ile mogą w przeciągu np. miesiąca poświęcić pieniędzy na swoje hobby.

Zupełnie inaczej obstawiają mecze gracze zawodowi. Dla nich typowanie to nie jest zabawa, a jedynie praca. Tu chodzi o zarabianie pieniędzy i ogrywanie bukmachera tak by legalni bukmacherzy w Polsce cierpieli 😉 Kiedy to mogliśmy korzystać bez problemów z nielegalnych bukmacherów każdy gracz był w pełni zadowolony.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Mieliśmy dostęp do szerokiej oferty i wysokich limitów. Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że owe określenie „nielegalni bukmacherzy” niekoniecznie jest prawdziwe. Są to bowiem legalnie działające firmy bukmacherskie, które miały licencję często takich państw jak Malta czy Anglia.

 

Legalni bukmacherzy w Polsce

W Polsce jednak działały pod taką, a nie inną nazwą. Zawodowi gracze mieli pełne pole do popisu – wielu bukmacherów, którzy akceptowali wysokie stawki, mieli szeroka ofertę i wysokie kursy. Nie da się zatem ukryć, że zarabialiśmy u nich więcej niżeli u legalnych bukmacherów działających pod odpowiednią licencją na terenie naszego kraju. Jednakże po wspomnianym 1 kwietnia 2017 roku w Polsce są dostępne tylko i wyłącznie legalnie działające firmy bukmacherskie. Aktualnie jest to 9 firm. Żadna z nich nie jest w stanie dorównać żadnemu nielegalnemu bukmacherowi.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Dlaczego? Oczywiście głównym powodem jest podatek 12%. A właściwie podatki, ponieważ od pewnej kwoty wygranej dodatkowo mamy 10% podatek. To sprawia, że wygrane są o wiele mniejsze niżeli u nielegalnych bukmacherów.

Popatrzmy zatem na to co dzieje się aktualnie – czy dziś zawodowi gracze mają czego szukać u legalnych bukmacherów? W ostateczności tak. Ale tak naprawdę powinien być to raczej okres przejściowy. Zawodowi gracze kończą tu szybko obstawianie zakładów bukmacherskich ze względu na niskie limity. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce przeznaczony jest dla gracza rekreacyjnego. Tu stawki średnio wynoszą 10-200 złotych.

Gracze zawodowi operują o wiele wyższymi stawkami. Grają mniej spotkań i mają o wiele wyższy wskaźnik wygranych. A to sprawia, że legalny bukmacher niemal w kilka dni jest w stanie wyłapać takie gracza i go zlimitować.

U kogo obstawiać…

Niestety obecnie nie ma legalnego bukmachera, który byłby przeznaczony dla zawodowego gracza. A to oznacza, że gracz musi zrezygnować z takiej możliwości zarabiania lub tez pomyśleć o emigracji.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

W samej Europie jest wiele państw, w których nadal można obstawiać mecze jak jeszcze u nas w Polsce przed 1 kwietnia 2017 roku. Gracze zawodowi dla których faktycznie było to główne źródło utrzymania decydują się na wyjazd do Anglii czy na Maltę. Niestety takie mają tylko wyjście owi gracze.

I o ile ofertę moglibyśmy złączyć z kilku legalnych bukmacherów to już same limity powodują, że w przeciągu kilku miesięcy będziemy mogli grać o kilkanaście złotych za kupon. To jedynie potwierdza, że legalni bukmacherzy w Polsce nie są dla zawodowych graczy.

 

Lista legalnych bukmacherów

www.betclic.pl

www.etoto.pl

www.fortuna.pl

www.forbet.pl

www.lvbet.pl

www.milenium.pl

www.pzbuk.pl

www.sts.pl

www.superbet.pl

www.totolotek.pl

www.totalbet.pl

 

Lista nielegalnych bukmacherów – zablokowani przez MF

(wymieniamy tylko te najpopularniejsze)

bet-at-home

bet365

betsson

betsafe

expekt

unibet

 

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: