Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Jak grać u bukmachera

jak grać u bukmachera żeby wygrać

Jak grać u bukmachera by wygrywać? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy, którzy związani są z bukmacherką – czy to nowi gracze, czy stali. Każdy zwykle ma jeden cel, czyli po prostu zarabianie. Aby to osiągnąć nie wystarczy znać się tylko na danej dyscyplinie sportowej.

Typowanie meczów to proces, składający się z wielu czynników. Im więcej i lepiej ich się opanuje, tym większe prawdopodobieństwo i szansa na wygraną. Za moment – kilka wskazówek od nas, które mogą pomóc przy obstawianiu meczów. Nie będą to gotowe typy, a sposoby, dzięki którym można poznać wiedzę na temat jak grać u bukmachera żeby wygrywać. Przy zwróceniu uwagi na poniższe aspekty – szanse no poprawne typy będą na pewno wyższe.

Wybór bukmachera

Pierwszym aspektem, który może pomóc w tym, jak grać u bukmachera by wygrywać jest odpowiedni wybór firmy bukmacherskiej, w której każdy zainteresowany zdecyduje się obstawiać swoje kupony. Na teraz w Polsce mamy 19. legalnych bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie. Spośród tej sporej liczby należy wybrać tego, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Ale na co dokładnie zwrócić uwagę? A no właśnie.

Przede wszystkim – oferta. To na jej podstawie gracze poszczególnych bukmacherów mogą obstawiać swoje kupony. Za dobre i kompleksowe oferty bukmacherskie uznaje się te, które posiadają okolice 30-35 dyscyplin sportowych, a także sporty wirtualne, czy esport. Przy zainteresowaniu najpopularniejszymi dyscyplinami, czy to piłką nożną, koszykówką, czy tenisem, to różnice aż tak duże nie są.

Oczywiście niektóre zdarzenia mają więcej kombinacji, inne mniej, ale jednak jest ich bardzo dużo. Wszystko zmienia się w przypadku sportów mniej popularnych, czy wręcz niszowych. Niektórzy bukmacherzy rezygnują z takich dyscyplin, inni mają mocno ograniczone oferty. Właśnie dlatego warto jest przyjrzeć się oferowanym sportom u różnych bukmacherów.

Po drugie – aspekty techniczne

Czy strona się nie zacina, nie ma większych błędów, czy jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Ma to ogromne znaczenie przy późniejszym obstawianiu. Często mamy tylko kilka minut na postawienie kuponu, który naszym zdaniem ma szansę powodzenia, a strona bukmachera ciągle nas wylogowuje, lub nie chce przyjąć zakładu. Każdy przyzna, że może być to naprawdę irytujące.

Skąd zaczerpnąć takich informacji?

Fora bukmacherskie będą tutaj zbawienne. To właśnie tam każdy nowy gracz może dowiedzieć się najwięcej – od graczy mających informacje z pierwszej ręki. Pozytywne, czy negatywne opinie na temat danej firmy bukmacherskiej mogą przybliżyć nas do podjęcia decyzji.

Warto jest przyjrzeć się także bonusom, które bukmacherzy oferują na start, a także dla stałych graczy. Ważne przy bonusach są również warunki dotyczące obrotu i kursy minimalne w celu wypłacenia otrzymanych środków bonusowych.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

 

Odpowiedni typ kuponu

Dobór strategii w obstawianiu meczów jest kluczowym czynnikiem w tym, jak grać u bukmachera by wygrywać. To, jaki rodzaj kuponu wybierzemy przy obstawianiu danego zakładu zależy tak naprawdę w szczególności od środków, którymi dany gracz dysponuje.
Mamy do wyboru trzy rodzaje kuponów – SOLO, AKO i Maxikombi, czyli zakłady systemowe. Każdy z tych typów ma określone cechy, które są istotne przy obstawianiu.

W zakładach typu SOLO, jak sama nazwa wskazuje, obstawiamy tylko jeden zakład. Może to być wynik meczu, strzelec bramki, czy każda inna kombinacja, którą uznamy za tą właściwą. Statystycznie obstawiając kupon SOLO na wynik spotkania 1X2 mamy 33% na zwycięstwo, co daje oczywiście najwyższy procent możliwej wygranej. Jednak żeby na tym rodzaju kuponów wygrać należy operować wyższymi kwotami.

Zwykle pojedyncze zdarzenia, które mogą wejść, mają kurs 2.0-3.5, co może maksymalnie potroić naszą wpłatę. Dlatego stawiając 5 złotych i wygrywając 15, nie będzie to raczej satysfakcjonujące. Co innego w przypadku 100 złotych – możliwa wygrana to wtedy 300 złotych, co każdy już odczuje jako spory profit.

Zakład typu AKO posiada minimum dwa zdarzenia na kuponie, maksymalnie do 20-30, w zależności od bukmachera. W tym rodzaju wartom wiedzieć, że obstawiając między 2-5 zdarzeń, gracze mają najwięcej szans na to, aby wygrać. Przy wyższej ilości zakładów na jednym kuponie mówimy już o taśmach, które oczywiście mogą wejść, jednak jest to już bardziej loteria niż przemyślana strategia. I na pewno żadna wiedza na temat jak grać u bukmachera by wygrywać nie pomoże przy piętnastu typach na kuponie.

Niespodzianki się zdarzają, a przy tylu zdarzeniach są wręcz nieuniknione. Mimo wszystko, prawdopodobne są te trzy, czy cztery trafione spotkania, co może dać już kurs bliski 6.0-8.0, więc tutaj jest szansa na wyższe wygrane przy mniejszych stawkach.

Jak grać u bukmachera 1

Ostatni typ kuponu, czyli zakłady systemowe to już nieco bardziej skomplikowana sprawa. Zwykle łatwiej się je obstawia mając już pewne doświadczenie w typowaniu meczów. Chodzi w nich o tworzenie różnych kombinacji, dzięki którym nawet w przypadku złego typu można wyjść na plus i cieszyć się z zysku. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj systemu i czekać na rezultaty poszczególnych meczów.

 

Znajdź swoją dyscyplinę

Każdy doświadczony gracz potwierdzi tezę, że na ewentualne wygrane można liczyć przy obstawianiu dyscypliny, na której się znamy. Chyba wszyscy mają swój ulubiony sport, czy grę, w której czują się najlepiej i najbardziej lubią ją oglądać. Warto jest więc wykorzystać swoją wiedzę, która pozwala poznać odpowiedź na to, jak grać u bukmachera by wygrywać.

Obstawianie na jednym kuponie kilku zdarzeń z piłki nożnej, siatkówki plażowej, hokeja i biathlonu są raczej skazane na porażkę. Trudno jest znać się na wszystkim. Każda dyscyplina ma swoją specyfikę, a także charakter, który poznamy dopiero wtedy, gdy się nią zainteresujemy.

I tak, znając chociażby najważniejszych zawodników, najlepsze drużyny, terminarz, wagę rozgrywek i „ważność” poszczególnych spotkań można dobrze wytypować zakład. Poleganie na samych kursach jest złudne, ponieważ firmy bukmacherskie nie zawsze mają odpowiednie informacje, czy bazują tylko na statystykach, nie biorąc pod uwagę czynnika ludzkiego. Czy to kontuzji najlepszego zawodnika, czy braku pomysłu na daną drużynę, z którą od kilku spotkań nie udało się wygrać. W sporcie każdy aspekt jest ważny, same liczby nie wystarczą.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Graj rozsądnie – bankroll

Określenie swojego miesięcznego budżetu może okazać się kluczowe. Tak zwany bankroll, czyli środki, które dany gracz przeznacza na obstawianie musi być sztywnie ustalony i nie może być miejsca na odstępstwa. Wtedy mamy przewagę nad bukmacherem, ponieważ sami decydujemy o tym, ile wydamy na obstawianie meczów.

Przyjęło się, że na jeden zakład powinno wnosić się 2-3, maksymalnie do 5% miesięcznej kwoty przeznaczonej na grę. To właśnie odpowiedzialna gra może doprowadzić do sukcesu, a więc do tego, jak grać u bukmachera by wygrywać. Trzymając się swego, nigdy nie wydamy więcej, a kilka kuponów przy odpowiednim przygotowaniu na pewno „wejdzie”. Należy także pamiętać o tym, aby odłożyć emocje na bok i kierować się tylko rozsądkiem podpartym odpowiednimi statystykami.

Pamiętaj o statystykach

I właśnie do statystyk teraz przejdziemy. Są one kluczem do poprawnych typów. Nie ma chyba profesjonalnego typera, który odpuściłby dogłębne sprawdzenie statystyk podczas obstawiania kuponu. Można powiedzieć, że im lepiej przygotujemy się do danego spotkania, tym jest o wiele większe prawdopodobieństwo na sukces. Odpowiedzią na pytanie jak grać u bukmachera by wygrywać są właśnie statystyki.

To z nich można dowiedzieć się o bieżącej formie danej drużyny, o tym jak radzą sobie w roli gospodarza, czy gościa, jak wyglądają bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi zespołami. To wszystko będzie właśnie w statystykach. Dzięki nim można również obstawiać wiele różnych kombinacji, nie tylko wyniki meczów.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

W przypadku odwiecznych rywali można spodziewać się wielu żółtych kartek, czy nawet czerwonej, ponieważ wiadomo, że żaden z zespołów nie odpuści. Znane są również przykłady drużyn piłkarskich grających ostro, co także daje powód do typowania ilości kartek w danym meczu. To samo tyczy się rzutów rożnych, czy handicapów. Statystyki pokażą, która drużyna jest tą o wiele lepszą i na takiej podstawie można pokusić się o tym over 10.5 rożnych, czy handicap 0:2.

 

Ważne bonusy i promocje

Ostatni z aspektów, który postanowiliśmy poruszyć, są bonusy i promocje. Na współczesnym rynku bukmacherskim w naszym kraju, każdy z bukmacherów oferuje sporo promocji, zarówno dla nowych graczy, w celu zachęcenia ich do skorzystania z właśnie ich oferty, ale także dla stałych graczy, za lojalność wobec danej firmy.

Mamy do czynienia z bonusami od pierwszego depozytu, od dwóch, czy trzech wpłat, freebety, zakłady bez ryzyka. Każdy z legalnych bukmacherów oferuje je na swoich własnych zasadach, z określonymi wymogami, które trzeba spełnić, aby móc otrzymany bonus wypłacić. Czasem warto jest wybrać niższą kwotę, którą proponuje bukmacher X, ponieważ ma on o wiele łatwiejsze warunki dotyczące wypłaty, niż bukmacher Y, który oferuje trzy razy wyższą kwotę.

Warto jest zwrócić także uwagę na bonusy dla stałych graczy, aby dowiedzieć się, jak grać u bukmacherów by wygrywać. Większość z firm oferuje „happy hours”, które polega na grze bez podatku. Wtedy to bukmacher bierze na siebie zapłacenie tej kwoty, a gracze mają dzięki temu +14% do ewentualnej wygranej. Zwykle takie „happy hours” jest organizowane permanentnie o określonych godzinach, czy w określone dni. Jest to wiec ciekawy sposób na to, aby wygrywać po prostu więcej.

Takich promocji jest oczywiście więcej. Czy to na daną dyscyplinę zostanie stworzony zakład bez ryzyka, czy dodatkowe procenty przy odpowiedniej ilości zakładów na kuponie. Oczywiście – warto jest o tym wiedzieć. W tym celu proponujemy śledzić social media kilku bukmacherów, ponieważ to właśnie za ich pośrednictwem najczęściej przekazują oni informacje na temat bieżących promocji i bonusów.

Bukmacherzy wiedzą, że firm na rynku jest naprawdę sporo i muszą stale walczyć o swoich klientów, nawet tych stałych, aby pozostali w ich szeregach. I to właśnie szansa dla typerów, aby po prostu wygrywać z bukmacherem.

Warte uwagi ...