Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Darmowe typy bukmacherskie – zarabianie czy wtopa?

Darmowe typy bukmacherskie

Każdy gracz z pewnością nie raz korzystał w darmowych typów bukmacherskich. Tak właściwie zaczyna się przygoda niejednego typera. W końcu każdy z nas chciałby zarabiać praktycznie na niczym. Bo przecież wystarczy wejść rano na daną stronę internetową i przeczytać kilka uzasadnień do podanych typów. Wybrać te naszym zdaniem najlepsze i zarabiać na zakładach bukmacherskich.

Pytanie brzmi – czy korzystanie z darmowych typów to możliwość zarobku czy katastrofa finansowa?

Wielu początkujących graczy korzysta z darmowych typów, ponieważ upatruje w nich możliwości zarobku. Czyta uzasadnienie do danego typu i wszystko wygląda rewelacyjnie. Ale sami nie sprawdzamy autentyczności pisanych przez daną osobę słów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Betfan 100 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Skuteczność typera

Poza tym często nie sprawdzamy skuteczności danego gracza, a to również ma znaczenie. Niektórzy pytają czy możemy ufać osobom, które zupełnie za darmo podają swoje typy. Cóż, celem każdego typera jest ogrywanie bukmachera. Zatem mając dobry typ możemy dzielić się z innymi i nie ma w tym nic złego. Jednak warto zauważyć, że zawsze jest ku temu pewien podtekst.

Na forach bukmacherskich znajdziemy darmowe typy bukmacherskie, które przede wszystkim biorą udział w konkursie.

Na fanpage’ach również może je znaleźć – zazwyczaj po jakimś czasie osoba robi zamkniętą grupę, a za dostęp należy zapłacić.

 

Darmowe typy bukmacherskie

Musimy mieć tą świadomość, że korzystając z darmowych typów bukmacherskich nie wiemy na ile dany gracz koloryzuje uzasadnienie, by wygrać dany konkurs. Nie wiemy też czy dany typ został w ogóle zagrany przez daną osobę. Same podane fakty najlepiej sprawdzić przed puszczeniem kuponu. A jeśli mamy taką możliwość jak już zostało wspomniane warto sprawdzić skuteczność danego typera.

Darmowe typy bukmacherskie - zarabianie czy wtopa? 1

Podawane darmowe typy nie różnią się często niczym innym od naszej analizy, która w większości przypadków jest o wiele bardziej lepsza.

Darmowe typy bukmacherskie to w przeważającej ilości narzędzi do wygrywania konkursów bukmacherskich i nie mają żadnego znaczenia dla typerów, którzy na poważnie myślą o zarabianiu na zakładach bukmacherskich przez internet.

 

Start z typami i zakładami

Osoby, które dopiero zaczynają interesować się zakładami bukmacherskimi zaczynają sprawdzać jak wygląda cały proces obstawiania kuponów. Rejestracja u internetowego bukmachera jest darmowa. Co więcej, możemy dodatkowo załapać się na bonus na start dla nowych graczy.

To sprawia, że na samym początku możemy zyskać średnio dodatkowo 500 złotych. Nie ponosimy zatem żadnych kosztów, tym bardziej, że wielu bukmacherów oferuje nam dodatkowo freebet. Tutaj pieniądze otrzymujemy od razu na konto zaraz po rejestracji.

No dobrze, ale co mamy obstawiać?

By nie namęczyć się podczas analizy spotkań możemy przecież wybrać darmowe typy! Czy możemy być łatwiejsze zarabianie pieniędzy?

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł bez depozytu i 210 zł darmowy zakład

 

Darmowe typy bukmacherskie znajdziemy praktycznie na każdym forum bukmacherskim. Strony te są całkowicie darmowe i dostępne dla wszystkich. Jakby tego było mało często przy danym typie mamy możliwość przeczytania krótkiej analizy, która może nas faktycznie przekonać do danego zakładu.

Pytanie brzmi jednak czy warto korzystać z darmowych typów?

Czy nie wydaje się nam to zbyt łatwe? Niestety osoby, które dopiero zaczynają obstawiać mecze często się na to niejako nadziewają. Obstawiają praktycznie wszystkie typy od góry do dołu. Bilans końcowy zazwyczaj jest ujemny. To sprawia, że takie korzystanie z darmowych typów nie ma sensu.

Zwróćmy uwagę również na fakt, że darmowe typy z analizą często pojawiają się w kontekście konkursów. A to oznacza, że gracze szukają możliwie jak najwyższego kursu i niekiedy nie są do końca przekonani co do danego typy. Jak wejdzie – super. Jak nie wejdzie – trudno.

Tak naprawdę nie wiemy czy osoba, która podaje nam owe typy same je obstawia. A jeśli tak to za ile. Jest to ważna kwestia, ponieważ gracze różnie stawkują swoje typy. Realnie je obstawiają, ale jeden zakład puszczają za np. 50 złotych, a jeszcze inny za 500 złotych. To również w dłuższej perspektywie ma swoje znaczenie. Niekiedy z resztą możemy zauważyć przy podanym typie ile dany gracz proponuje nam byśmy go obstawiali.

Fortuna
Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2000 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.
STS
Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy bonus bez depozytu oraz bonus do 1200 zł za wpłatę. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

Najczęściej pojawia się to w takiej formie – 1/10 lub 6/10. Pierwszy z nich oznacza niższą stawkę.

Darmowe typowanie

Darmowe typy mają oczywiście sens. Najczęściej gracze typujący na żywo korzystają z czatów. Tam pojawia się również wiele darmowych typów. I tutaj również nie poleca się grania wszystkiego jak leci. Warto na początku zaobserwować jak typują dani gracze. Zapisać sobie ich niski na kartce i robić niezbędne notatki. Po pewnym czasie zaobserwujemy, którego gracza typy możemy grać niemal w ciemno.

To naprawdę działa i warto z tego skorzystać, jeśli już naprawdę uprzemy się z tego korzystać. Lepiej już korzystać z darmowych niżeli z płatnych typów. Tam taka selekcja również ma miejsce. Musimy bowiem cały czas pamiętać, że nie ma gracza bez porażki.

O czym warto pamiętać …

Podsumowując, możemy obstawiać korzystając tylko i wyłącznie z darmowych typów. Należy jednak wcześniej poobserwować danych graczy i wybrać tych możliwie najlepszych. W ten sposób możemy uniknąć totalnej katastrofy finansowej.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest tak proste jakby mogło się to wydawać. Istnieje jednak wiele udogodnień jak chociażby darmowe typy, które z pewnością mogą pomóc w wyborze spotkania, które ma się znaleźć na naszym kuponie.

Warte uwagi ...