Pozostałe

Juventus – Parma

KURS: 1.36
Juventus – Parma

Starcie giganta z kopciuszkiem tak określić można mecz Juventus – Parma w Serie A … pozNaj nasze typy na ten mecz…
Gdy wymieniamy takich graczy jak Aleksander Del Piero, David Trezeguet, Dinno Baggio, czy łączący obie ekipy Gianluigi Buffon, to od razu czujemy gęsią skórkę. Spotkania między tymi drużynami zawsze elektryzowały kibiców, mimo, że od pewnego czasu jeden z nich wyrósł na hegemona, a drugi wraca dopiero do poważnych rozgrywek rodem z Serie A. Chodzi oczywiście o starcie pomiędzy Juventusem Turyn, a Parmą.

Dużo bramek to już reguła

W spotkaniach pomiędzy tymi zespołami warto jest pójść w typy na mecz Juvetus – Parma, dotyczące ilości bramek. W ostatnich kilku spotkaniach wpadały minimum trzy bramki na mecz. Oczywiście kurs na over 2.5 nie będzie ogromny, ale warto z niego skorzystać, lub pokusić się o obstawienie chociażby over 3.5 bramek, co równie jest możliwe, a wszystko zależy od tego, w którym momencie spotkania otworzy się worek z bramkami.

Juventus - Parma 1

Mecz stałych fragmentów gry

Kolejnym typem na mecz Juventus – Parma jest niewątpliwie bardzo duża liczba rzutów rożnych. Ostatnie spotkanie obfitowało w ponad 15 kornerów w cały spotkaniu, Poprzednie również miały tych stałych fragmentów gry bardzo wiele. Odpowiednio było to 13, 16 oraz 14 rzutów rożnych na spotkanie. Gdy zdecydujemy się na minimum 11.5 rożnych w meczu, to możemy być pewni, że kurs na taką kombinację będzie wysoki.

Częściej wygrywa Juventus

Niewątpliwie, to Stara Dama jest zwykle faworytem tych spotkań. Dlatego kurs na wynik meczu będzie stosunkowo niski i oscyluje w granicach 1.30-1.50. Możemy pokusić się oczywiście o typy na handicap. Wtedy mogą one podskoczyć do okolic kursu 2.0, co już może dać nam niezły zarobek. Jednak tego typu zakład nie jest – naszym zdaniem – aż tak pewny, jak na powyższe kombinacje.

Mało brutalnych fauli

Ostatnią z propozycji jest postawienie typów na Juventus – Parma związanych z żółtymi kartami. Liga włoska nie kojarzy się w ostatnim czasie z jakąś ogromną brutalnością. Szczególnie jeśli są to spotkania pomiędzy tymi drużynami. W ostatnich meczach liczba żółtych kartek nie przekraczała trzech w jednym meczu. Czerwonej kartki w spotkaniach tych drużyn nie było już dawno, dlatego under 3.5 kartki może być trafionym typem.

Juventus - Parma 2