www.obstawianie.net/forbet/

Warto znać strony o typowaniu meczów

Zajmując się typowaniem meczy z pewnością poranek zaczynamy od informacji sportowych.
Ważne jest, aby przeanalizować dzisiejsze meczy i wybrać to co nas interesuje. Jednak wielu graczy oprócz zaglądania na stronę internetową bukmachera posługuje się także innymi stronami. Pomoce w formie stron internetowych są bardzo pomocne przy obstawianiu meczy.

Przede wszystkim warto poszukać strony o typowaniu meczów i wynikach, na której to znajdziemy wszystkie wyniki spotkań sportowych, również na żywo. Musimy zauważyć, że nie wszyscy bukmacherzy proponują nam obstawianie meczów na żywo. Owszem, dany mecz jest w propozycjach, ale tylko przed jego rozpoczęciem.

A w końcu warto na bieżąco znak wyniki meczu. Oprócz tego poleca się znaleźć ciekawe strony o tematyce bukmacherskiej, na których to na bieżąco możemy konwersować z innymi typerami. Pamiętajmy, że takich ludzi jak my na świecie jest mnóstwo. Warto znaleźć ciekawą grupę.

 

Gotowe typy bukmacherskie

Na większości z nich gracze pomagają sobie podając gotowe typy. Czasem w ciągu dnia możemy z tego zarobić naprawdę fajną dniówkę. Sami również nie możemy być bierni, dlatego warto czasem dodać coś od siebie. Wygląda to mniej więcej tak, że każdy patrzy na inny mecz i proponują nam ciekawe rozwiązanie po dość wysokich kursach. Każdy zna się na czymś innym. Dlatego typy są bardzo ciekawe i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Poza tym podając swój typ możemy go przeanalizować z innymi typerami. Być może wiedzą oni coś więcej na dany temat. Kolejną ciekawą opcją są fora internetowe. Tam z pewnością znajdziemy mnóstwo typów na dany dzień. Co ważne, do większości z nich dodane są analizy.

Dzięki temu również możemy przekonać się do danego typu, bądź też nie. Istnieje jednak jeszcze mnóstwo innych ciekawych stron o tematyce zakładów bukmacherskich. Niektóre z nich są warte naszej uwagi. Jeśli mówimy o stronach, które podają swoje typy to mimo wszystko nie bierzmy tego za bardzo do siebie.

Z czasem będziemy je odwiedzać coraz mniej, gdyż z pewnością sami będziemy posiadać odpowiednią wiedzę do typowania meczów.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: