Liga angielska

Tottenham – Liverpool

KURS: 1.68
Tottenham – Liverpool

Hit to mało powiedziane jeśli gra Tottenham z Liverpool’em
Angielska Premier League przez większość ekspertów uważana jest za najlepszą ligę piłkarską świata. Walka o TOP4 dające prawo gry w Lidze Mistrzów, przy około ośmiu zespołach, które zasługują na prawo gry w tych najbardziej elitarnych rozgrywkach w Europie.

Poza tym elitarność rozgrywek ligowych i rzesza kibiców w samej Anglii podsyca tylko to, co szerzej jest komentowane na całym świecie. Do jednych z najbardziej elektryzujących spotkań na pewno należy starcie londyńskiego Tottenhamu z Liverpoolem.

„The Reds” znaleźli sposób na Koguty

Bez dwóch zdań Liverpool w ostatnim czasie jest lepszym zespołem od Tottenhamu. Spośród ostatnich 10 spotkań pomiędzy tymi zespołami tylko raz zawodnicy z Londynu odnieśli zwycięstwo. Pierwszy typ na mecz Tottenham – Liverpool, to oczywiście wygrana zespołu Liverpoolu.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę

 

Kursy mogą nie być na to zbyt wysokie, jednak warto jest skorzystać, ponieważ należy to do pewniejszych zakładów.

Zwykle obie drużyny strzelają

Kolejnym typem w Premier League na mecz Tottenham – Liverpool, jest klasyczny btts. Naszym zdaniem, gdy z obydwu stron mamy praktycznie najlepszych napastników z całej ligi, to możemy być pewni, że również w pojedynku między sobą oba zespoły zdołają zdobyć gola.

Prawie w każdym starciu pomiędzy nimi wpadły bramki z obydwu stron. Dlatego jest to kolejna nasza propozycja. Typerzy lubiący większe ryzyko mogą również zaryzykować kombinacji – zwycięstwo Liverpoolu/btts lub wygrana „The Reds”/ over 2.5. Kursy w tym wypadku mogą sięgać nawet okolic 3.0-3.5, a to już daje sporą kasę do wygrania!

Nikt nie odstawi nogi

Jak przystało na Anglików i jedną z najtwardszych lig świata, nie ma tutaj miejsca na odpuszczanie lub udawanie czegokolwiek. Każdy daje z siebie 110%. W spotkaniach na szczycie, jakim niewątpliwie to opisywane jest, walkę mamy do upadłego. Dużo gry w środku pola, każda piłka jest ważna. A co za tym idzie – zwiększa się liczba fauli, również tych brzydkich, zasługujących na kartkę.

Tottenham - Liverpool 1

Warto obstawić w meczu Tottenham – Liverpool liczbę żółtych kartek. Oczywiście ich sporą ilość. Ostatnie kilka spotkań daje nam średnio ponad 4 kartki na spotkanie. I właśnie taki typ możemy założyć. Ponadto możemy pójść z w to, że Tottenham tych kartek zdobędzie więcej, ponieważ to Liverpool zwykle prowadzi grę i posiada większą liczbę indywidualistów w zespole.