Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/superbet/

Jak i gdzie obstawiać wyniki lotto przez internet?

Jak i gdzie obstawiać wyniki lotto przez internet? 1

Wyniki lotto na żywo

Kto z nas choć raz nie puścił kuponu w Lotto? To jedna najpopularniejszych form zakładów. Trzeba mimo wszystko przyznać, że jest to temat bardzo szeroko komentowany głównie w Internecie. Mimo to każdy z nas dalej brnie w ten zaułek i obstawia kolejne zakłady.

Ciekawym tematem ostatnimi czasy jest obstawianie totolotka online. Wiele osób zastanawia się dlatego firma nie oferuje swoim klientom gry poprzez Internet. Przecież czasy cały czas się zmieniają, a dostęp do sieci ma coraz więcej ludzi, również tych starszych.

Niektórzy uważają, że obstawianie totolotka online to bardzo dobre wyjście, szczególnie w sytuacjach, kiedy ogłaszana jest kumulacja. Na stronie Totolotka możemy przeczytać, że firma posiada ponad 13 tysięcy punktów stacjonarnych, w których możemy obstawić zakład. Mimo wszystko nie prowadzą oni sprzedaży zakładów online.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

Dlaczego? Wszystko oczywiście przez przepisy.

Obecne prawo w Polsce zabrania firmie prowadzenia takiej sprzedaży kuponów. To nie przeszkodziło jednak innym, prywatnym przedsiębiorcą wziąć sprawy we własne ręce. Niektórzy mogą bowiem powiedzieć, że kłamstwem jest to, że nie można obstawiać wyników online. I mają w pełni racje.

Owe prywatne firmy oferują nam taką możliwość.

 

Zatem jak obstawiać wyniki lotto przez Internet?

Nie ma nic prostszego. Wystarczy wejść na jedną z wielu stron, które oferują taką możliwość. Niekiedy od razu wyświetla się nam kupon i wystarczy, że „skreślimy” nasze szczęśliwe liczby. Płacimy oczywiście za sam kupon, a do tego trzeba doliczyć dodatkowe opłaty. TE wykoszą kilkadziesiąt groszy. Nie jest to zatem zbyt wygórowana cena. Nie musimy wychodzić z domu, a szansa na bycie milionerem pozostaje.

Warto jednak zaznaczyć, że firmy te w ogóle nie współpracują z prawdziwą firmą Lotto.

Na ich internetowych stronach co prawda znajdziemy podobne obrazki i inne aspekty, ale na tym podobieństwo się kończy.

Samo Lotto również odcina się od działalności tych firm. Dla nas samych – klientów ważne jest przede wszystkim to czy owe firmy po naszej wygranej faktycznie wypłacą nam pieniądze? W końcu oni sami pobrali od nas niecałą złotówkę, a my możemy zostać milionerami. Na stronach internetowych owych firm możemy znaleźć informacje, że wygrane są na bieżąco przekazywane klientom. Ale przecież to tylko słowa…

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 3 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Czy zatem owe firmy są godne naszej uwagi?

Z pewnością należy na nie uważać. W sieci pojawiają się opinie osób, które miały już za sobą nieprzyjemne historie z takimi stronami. Przy wygranych rzędu już kilku tysięcy blokowano im konto. Wydaje się zatem, że najlepiej byłoby, gdyby samo Lotto zaczęło sprzedaż internetową.

Sama firma jest oczywiście chętna, ale cały czas ogranicza ją nasze prawo. Należy mieć zatem nadzieje, że to w końcu się kiedyś zmieni. W końcu żyjemy w wieku, w którym komputery i Internet zawładnął naszym życiem.

Przez Internet wykonujemy wiele innych rzeczy, dlatego zatem nie możemy zacząć obstawiać wyników Lotto? Wielu zainteresowanych tym bardziej czeka na tą możliwość, gdyż dzięki temu znikną dodatkowe opłaty. A przy tym będziemy mieli pewność, że pieniądze w razie wygranej zostaną nam faktycznie wypłacone. Zarówno młodsi jak i starsi bywalcy stacjonarnych punktów czekają na tą chwilę. Nikt nie ma wątpliwości, że ktoś miałby problemy z tym jak obstawiać wyniki lotto przez Internet. Wszystko wygląda niemal tak samo jak w punkcie, tyle, że wykonujemy tą czynność w sieci.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Kiedy nastąpi zatem ten moment?

Ciężko jest naprawdę mówić o konkretnych terminie. Niekiedy słyszymy, że ustawa znajduje się w Sejmie, ale potem słuch o tym ginie. Wydaje się zatem, że sam Rząd ma problem jak rozwiązać ten problem. Obecnie wszystko było w porządku, ale przecież czasy się zmieniają.

Jeśli chodzi o samych klientów to najlepiej cały czas wybierajmy punkty stacjonarne, dzięki którym mamy kupon w swojej dłoni.

Chcąc aktualnie skorzystać z oferty obstawiania wyników lotto u prywatnych firm warto najpierw przeczytać o nich opinie, a dopiero potem powierzać im nasze pieniądze. W końcu w razie wygranej musimy liczyć się z tym, że możemy nie otrzymać wygranej.