Mundial

Meksyk – Polska

Start 22.11. at 17:00
Meksyk – Polska

Poznaj nasze typy na mecz Meksyk – Polska…

Jeszcze niespełna tydzień pozostał do rozpoczęcia największej imprezy piłkarskiej, a mianowicie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tegoroczne rozgrywki rozpoczną się 20 listopada w Katarze meczem, w którym zmierzy się reprezentacja gospodarczy z drużyną narodową Ekwadoru.

Nas kibiców reprezentacji piłkarskiej Polski jednak najbardziej interesuje wydarzenie, które będzie miało miejsce dwa dni później po rozpoczęciu mundialu, a mianowicie potyczka naszych futbolistów z zawodnikami meksykańskimi.

Typy dotyczące meczu Meksyk-Polska są oczywiście trzy. Czyli albo wygramy, zremisujemy lub przegramy. Serce kibica kadry Polski wierzy w to, iż ten pojedynek zakończy się dla polskich zawodników pomyślnie, czyli zdobyciem jakże potrzebnych na początek rozgrywek 3 punktów. Ustawi to nasz team w doskonałej sytuacji do wyjścia z grupy C.

Zwycięstwo w następnym spotkaniu z teoretycznie najsłabszą Arabią Saudyjską zapewni awans, bez względu na wynik ostatniego meczu z Argentyną, do dalszej fazy Mistrzostw Świata. Tak więc typując wynik meczu Meksyk-Polska postawmy na zwycięstwo naszych piłkarzy.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje