Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Strony bukmacherskie z bonusami

Strony bukmacherskie z bonusami 1

Rynek gier hazardowych online w naszym kraju stale się rozwija, a strony bukmacherskie z bonusami na start to już chleb powszedni.

Na ten moment, jeśli dana firma bukmacherska nie posiada w swojej ofercie bonusów – czy to startowych, czy dla stałych graczy – to tak naprawdę nie ma szans utrzymać się zbyt długo na rynku. Biorąc pod uwagę fakt, że bukmacherów ciągle przybywa i już jest ich blisko 20, to każdy z nich musi się czymś wyróżniać. I najlepszym na to sposobem jest oczywiście rozdawanie bonusów.

Jakie bonusy oferują firmy bukmacherskie?

Każda strona bukmacherska z bonusami posiada oczywiście swoje autorskie promocje, jednak co do zasady – oferują oni ten sam typ bonusów i promocji.

Po pierwsze…

u prawie wszystkich firm bukmacherów można znaleźć bonus od pierwszej wpłaty. Polega ona na tym, że wpłacając daną sumę pieniędzy, gracz otrzymuje 100% swojej wpłaty, dodatkowo w formie bonusu. Bukmacherzy wprowadzają limity, które wyglądają różnie u każdego z nich.

Niektórzy dają szansę na 1000 złotych, inni na 1500, czy nawet 3000 złotych. Czasem można znaleźć bonus od pierwszych dwóch, czy trzech wpłat, co jest jeszcze lepszą opcją dla graczy.

Strony bukmacherskie z bonusami oferują również freebety. Są to najbardziej poszukiwane bonusy przez graczy, ponieważ są to środki, które każdy może otrzymać bez dokonywania wpłaty. Są to darmowe pieniądze, które bukmacher zdecydował się przekazać swoim nowym graczom „na zachętę”, żeby mogli oni sprawdzić, jak w ogóle wygląda obstawianie meczów.

Często możemy zaobserwować także zakłady bez ryzyka… jak na www.efortuna.pl czy na www.betfan.pl.

Są to kupony, które mają – można powiedzieć – zabezpieczenie. W przypadku, gdy nowy gracz obstawi kupon, który będzie przegrany, to dokładnie taką samą kwotę, którą wniósł w zakład otrzyma na konto jako zwrot – i tutaj w zależności od bukmachera – albo na konto główne gracza, albo w formie bonusu.

Są to główne promocje startowe, które oferują strony bukmacherskie z bonusami. Oczywiście należy pamiętać, że każdy bukmacher określa odpowiednie warunki dotyczące wypłaty otrzymanych środków bonusowych. Zwykle chodzi o obrót otrzymaną stawką – dwu, trzy, cztero, czy pięciokrotny, a także wymogi kursowe, czyli jaki należy „uzbierać” kurs minimalny, aby wchodził on w warunki dotyczące obrotu.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Do tego dochodzą jeszcze bonusy dla stałych graczy. Tutaj każdy bukmacher ma już pole do popisu dla siebie. W zależności od tego, czym głównie kieruje się dana strona, to w tym kierunku idą bukmacherzy. Dla przykładu – gdy jeden rozwija zakładkę esportową, to na nich skupi się przy promocjach, gdy drugi z bukmacherów posiada świetną oferte na sporty wirtualne, to większość promocji będzie na nie. I tak to mniej więcej wygląda. Za moment czas na konkrety.

Najciekawsze oferty bonusowe

Czas wziąć pod lupę kilka najciekawszych naszym zdaniem stron bukmacherskich z bonusami. Zdecydowaliśmy się na przedstawienie pięciu ofert, które wyróżniają się zarówno pod względem warunków obrotu, kwot, czy po prostu ciekawych bonusów i promocji.

Betfan

Na sam początek przyjrzyjmy się bukmacherowi Betfan. W swojej ofercie posiada on kilka ciekawych bonusów. Na start firma ta daje szansę nawet na 3000 złotych od trzech pierwszych depozytów. Nie jest to jednak zwykłe przelanie środków, za samą wpłatę.

Betfan wymyślił to naprawdę ciekawie. Należy dokonać pierwszego depozytu i wnieść zakład po kursie minimalnym 2.0. Wtedy od każdego z trzech pierwszych zawartych zakładów gracz otrzyma 10% wpłaconej kwoty na konto bonusowe – maksymalnie do 100 złotych. Następnie należy spełnić wymogi bukmachera, czyli dokonać pięciokrotnego obrotu, z kuponem AKO, po kursie minimalnym każdego zdarzenia 1.45. Wtedy środki można przenieść na konto depozytowe. I w tym momencie wszystkie zgromadzone środki do wypłaty zostaną pomnożone x10. Tak właśnie tworzy się magiczna kwota 3000 złotych, którą każdy z nowych graczy ma szansę wypłacić.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Kolejnym bonusem od Betfan jest zakład bez ryzyka do 100 złotych – „Siano wraca na konto główne”. Już w samej nazwie widzimy, że bukmacher po ewentualnie przegranym pierwszym zakładzie, zwraca środki bezpośrednio na konto główne, co należy uważać za spory atut. Aby przystąpić do tej promocji, wystarczy posiadać kurs zdarzenia minimum 1.14. Wtedy pierwszy kupon każdego gracza będzie ubezpieczony.

Jeśli chodzi o promocję dla stałych gracz, to Betfan słynie z tego, że można grać u niego nieustannie bez podatku. Oznacza to, że typerzy przy każdym kuponie mogą wygrywać +14% w stosunku do innych bukmacherów. Wystarczy oczywiście spełnić wymogi – minimum trzy zdarzenia na kuponie, po kursie minimalnym 1.35.

 

Fortuna

Jedną z najpopularniejszych stron bukmacherskich z bonusami jest niewątpliwie Fortuna. Również dzięki bonusom i promocjom utrzymuje się wśród najlepszych firm bukmacherskich w kraju.

Na start dają szansę na 100% od pierwszego depozytu do 1000 złotych. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z tego bonusu musi liczyć się oczywiście z warunkami, które określił bukmacher. Przede wszystkim za pierwszy depozyt należy postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami, których kurs całkowitym to przynajmniej 1.90. Potem, w celu wypłaty otrzymanych już środków należy dokonać czterokrotnego obrotu, po kursie minimalnym całego kuponu 1.90. Wtedy otrzymane fundusze zostaną przelane od razu na konto depozytowe gracza.

Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę ...

Drugim z bonusów od Fortuny jest freebet. Jest on jednak specyficzny, ponieważ każdy gracz otrzyma 2800 punktów w Klubie Fortuna Plus, które odpowiada dokładnie 20 złotym freebetu. Co ciekawe tych punktów nie trzeba wykorzystać od razu. Można dalej je zbierać, aby później wymieniać je na nagrody w specjalnej zakładce e-shop. Ważne jest również to, że kupony postawione za punkty nie podlegają warunkom obrotu. W przypadku poprawnego wytypowania kuponu – środki trafiają od razu do depozytu.

Na start każdy z nowych graczy może liczyć także na zakład bez ryzyka do 100 złotych. Ubezpieczony kupon w przypadku niepowodzenia zostanie zwrócony graczowi na konto. Należy jednak pamiętać, że kwota, którą typer otrzyma w przypadku przegranego kuponu będzie pomniejszona o 14%, dlatego żeby otrzymać 100 złotych, stawka zakładu musi wynieść 114 złotych.

Poza promocjami dla nowych graczy Fortuna przygotowała coś również dla stałych typerów. Jest to happy hours codziennie pomiędzy 17, a 18. W tym okresie gracze grają bez podatku. Do tego dochodzą także Mistrzostwa Typerów, w których gracze rywalizują o nagrody za obstawiane typy.

 

STS

Kolejną stroną bukmacherską z bonusami ze ścisłej czołówki jest STS.PL. Najpopularniejszy bukmacher w kraju, który posiada największą liczbę aktywnych graczy wręcz musi posiadać dobre bonusy i promocje.

Dla każdego, kto zdecyduje się założyć konto w STS przewidziane jest 100% od pierwszej wpłaty do 1200 złotych. Aby wypłacić te środki gracze muszą dokonać trzykrotnego obrotu, po kursie minimalnym całego zdarzenia 1.91.

Do tego dochodzi freebet w wysokości 29 złotych. Aby móc go otrzymać, każdy gracz podczas rejestracji w rubryce „posiadam kod promocyjny” musi wpisać hasło: „pewne25”. Wtedy automatycznie po weryfikacji konta saldo bonusowe będzie wynosiło dokładnie 29 złotych. Warunki dotyczące obrotu? Dokładnie takie same, jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu.

STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka ofert...

STS to także wiele różnych zakładek, nie tylko dotyczących klasycznych dyscyplin sportowych. Każdy z graczy może otrzymać kilka różnych zakładów bez ryzyka na poszczególne gry, które posiada w ofercie bukmacher. Chodzi mianowicie o Betgames, czyli połączenie zakładów bukmacherskich z grami karcianymi, sporty wirtualne, czy esport. Podobnych promocji nie brakuje również dla stałych graczy, którzy także co tydzień mają szansę na 25 złotych zwrotu stawek za obstawianie wyżej wymienionych zakładek.

 

LV BET

LV BET to bukmacher, który wybił się właśnie dzięki swoim promocjom. Oczywiście cała ich strona, zarówno oferta, jak i dodatkowe atuty są na najwyższym poziomie, ale bonusy to ścisła czołówka w kraju.

Na początek drogi dla nowych graczy, bukmacher oferuje nawet 1500 złotych od dwóch pierwszych depozytów. Od pierwszego jest to 1000 złotych, od drugiego – 500. Gracze za wpłaty otrzymują 1% kwot, które odpowiednio do kolejnego zakładu z konta bonusowego otrzymają dodatkowy mnożnik x100, a także x50. Żeby moc otrzymane środki wypłacić, wystarczy postawić kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami, a także kursem łącznym minimum 2.50 i co najmniej 1.25 na każdą selekcję.

LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarze...

Dla każdego, kto interesuje się sportami wirtualnymi, bukmacher również przewidział bonus startowy. Szansa na 600 złotych od pierwszego depozytu w przypadku obstawiania samych sportów wirtualnych. Aby je wypłacić należy dokonać sześciokrotnego obrotu, po kursie minimalnym 1.50. Ważne jest to, aby pamiętać, że promocja w pełni nie łączy się z tą od dwóch pierwszych depozytów. Przysługuje tylko jego druga część, czyli poza 600 złotymi na sporty wirtualne, drugi depozyt również podlega promocji – do 500 złotych.

Bukmacher oferuje również dwa freebety, co u innych bukmacherów się nie zdarza. Dla wszystkich przewidziane jest 20 złotych freebetu, z warunkami obrotu jak w przypadku pierwszej opisanej promocji, a także 50 złotych dla posiadaczy karnetów na mecze zespołów piłkarskich, które sponsoruje LV BET.

Do tego dochodzą także promocje dla fanów „taśm” – im więcej typów na kuponie, tym wyższy procent dodatkowy do ewentualnej wygranej – nawet do +25%, a także wiele więcej promocji czasowych, jak „Wiosenny konkurs”, gdzie do podziału jest 30000 złotych, czy „Bezpieczny kupon 5+” w którym można liczyć na zwrot środków w przypadku, gdy jeden mecz będzie przez typera nietrafiony.

 

Forbet

Ostatnią stroną bukmacherską z bonusami, którą postanowiliśmy wskazać jest Forbet. Oferuje on na start bonus od trzech pierwszych depozytów do 2000 złotych. Od pierwszego jest to 100% do 1000 złotych, od drugiej wpłaty 75% do 500 złotych, a trzecia wpłata to 50% do 500 złotych. W celu wypłaty należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony, które spełniają warunki: kupon SOLO z kursem minimalnym 2.0, a także kupon AKO z kursem ogólnym przynajmniej 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia minimum 1.30.

W dniu urodzin na każdego aktywnego gracza czeka freebet w wysokości 20 złotych, które jest oczywiście prezentem z okazji święta gracza. W celu jego wypłaty wystarczy dokonać dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0.

Forbet

Zgarnij 2300 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i...

Dla stałych graczy bukmacher przewidział MaxiZysk, który podwaja kursy – w zależności od dnia – bukmacher decyduje co dokładnie podlega pod promocji i wskazuje to w zasadach tego bonusu.

W przypadku świąt, czy to Bożego Narodzenia, Wielkanocy, czy chociażby majówki Forbet również wychodzi z ciekawymi promocjami. Każdego dnia można liczyć na coś innego, co daje graczom możliwość odkrywania coraz to nowszych i ciekawszych promocji każdego dnia.

Warte uwagi ...