Liga angielska

Liverpool – Manchester United

HINT: +2.0 KURS: 2.04 Start 3.1. o 01:30
Liverpool – Manchester United

Mecz na szczycie w Premier League

Mecz walki, dziesiątki tysięcy kibiców na stadionie i walka o TOP 4 gwarantująca udział w najbardziej prestiżowym europejskim pucharze jakim jest Liga Mistrzów. Obydwa zespoły marzą o tym, aby znaleźć się w fazie grupowej tych elitarnych rozgrywek.

Z drugiej strony dla piłkarzy w angielskiej Premier League czasem ważniejsze jest wygranie ligi, które jest nie lada prestiżem. Dlatego spotkanie Liverpool – Manchester United od zawsze budzi ogromne emocje. Która z drużyn przybliży się do końcowego triumfu w sezonie? Co warto typować w meczu Liverpool – Manchester?

Mało bramek

Obydwa zespoły charakteryzują się świetnymi trenerami, a co za tym idzie bardzo dobrą taktyką.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Gdy dołożymy do tego najlepszych obrońców, oraz bramkarzy robi nam się mecz walki. Wszystko to prowadzi do tego, że obstawianie Liverpool – Manchester United często może prowadzić do spotkania do jednej bramki. Warto jest więc skupić się na ilości bramek, która zwykle oscyluje w okolicach jednej, maksymalnie dwóch w spotkaniu. Dlatego under 2.5 jest tutaj idealny. Poza tym warto postawić, że obie drużyny nie strzelą bramki. Coś z tego może się udać.

Ostatnimi czasy lepsi The Reds

Dobrze jest spojrzeć na statystyki przed typowaniem meczu Liverpool – Manchester. W ostatnim czasie drużyna z czerwonej części Manchesteru rzadko znajdywała sposób, aby pokonać drużynę The Reds. A co za tym idzie warto jest grać na czysto Liverpool. Oczywiście, kursy nie są za wysokie, ale jeśli spojrzymy na poprzedni akapit, możemy zaryzykować i postawić, że wygra Liverpool i w spotkaniu wpadną mniej niż 2.5 bramki. Wtedy kurs robi się już naprawdę dobry.

Po angielsku, ale rozważnie

Ostatnim typem na Liverpool – Manchester może być ilość kartek w spotkaniu. Mimo, że jest to ważny mecz na szczycie i toczy się w Anglii, to w spotkaniach pomiędzy tymi drużynami rzadko mieliśmy do czynienia z brudną i nieuczciwą grą, prowadzącą do wielu żółtych kartek. Maksymalnie po jednej kartce, co daje poniżej 3.5 kartki i jesteśmy bezpieczni.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje