Liga hiszpańska typy

Atletico Madryt – Valencia: Typy czyli jak obstawiać

Autor: Obstawianie.Net
57 odwiedzin w tydzień

blank


Zgodnie z aktualnymi kursami bukmacherskimi, Atletico Madryt jest uznawane za faworyta tego spotkania, ale czy na pewno jest to taka pewna sprawa? Ostatnie występy Valencii pokazują, że drużyna ta prezentuje się znacznie lepiej na boisku niż Atletico.

Remis lub Wygrana Valencii (X2)

Valencia notuje imponującą serię zwycięstw w lidze, co może sprawić, że to nie będzie jednostronne starcie. Choć Atletico potrafi wykorzystać swój potencjał, ostatnie wahania formy piłkarzy Simeone pozostawiają pewne wątpliwości.

Nasze typy wskazują na możliwy remis lub zwycięstwo Valencii (X2). Warto zauważyć, że poprzednie starcie zakończyło się wynikiem 3:0 na korzyść Nietoperzy. Mimo że nadchodzący mecz będzie z pewnością zacięty, wysoki kurs na X2 może przyciągnąć uwagę obstawiających.

TOP 3 promocji u bukmacherów
aktualizacja: 3 dni temu


30 zł za REJESTRACJĘ - wejdź na FORTUNA.PL + 300 zł na zakłady
1500 zł za WPŁATĘ - wejdź na STS.PL + 100 zł na zakłady
3500 zł CASHBACK - wejdź na SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Powyżej 2,5 Bramki

Analizując ostatnie bezpośrednie starcia między Atletico a Valencią, można zauważyć, że w 5 z ostatnich 6 meczów padło więcej niż 2,5 bramki. To sugeruje, że również tym razem możemy spodziewać się emocjonującej gry ofensywnej, co sprawia, że zakład na przekroczenie tej linii bramkowej może być trafionym wyborem.

Czerwona Kartka

Widzimy także, że to będzie spotkanie pełne walki i zażartej rywalizacji. Szanse na czerwoną kartkę są znaczne, zwłaszcza jeśli arbiter ma skłonność do wyciągania kartek. Ostateczną decyzję warto jednak odłożyć do momentu ogłoszenia obsady sędziowskiej na 22. kolejkę LaLiga.

Historia Starć

We wrześniu zeszłego roku Valencia zaskoczyła wszystkich, pokonując Atletico 3:0 u siebie. Hugo Duro był bohaterem tamtego meczu, zdobywając dwie bramki w pierwszej połowie. To było pewne odwet za wcześniejszy mecz zakończony wynikiem 3:0 na korzyść Atletico.

Bilans Meczów

Ostatnie 20 lat to czas intensywnej rywalizacji między tymi drużynami. Na przestrzeni 65 spotkań zanotowano 24 zwycięstwa Atletico, 21 triumfów Valencii i 19 remisów. Bilans bramkowy jest równy – 86:86, co podkreśla wyrównanie tych drużyn.

Kto Wygra Mecz?

W zakładach bukmacherskich Atletico Madryt jest faworyzowane kursem 1.50. Czy jednak ostatnie sukcesy Valencii i historia bezpośrednich starć nie rzucają cienia wątpliwości na tę kwestię?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Gdzie Obejrzeć Mecz?

Mecz będzie dostępny na STS TV oraz Eleven Sports. Nie przegap tego emocjonującego starcia dwóch potężnych drużyn.

Podsumowując, mimo faworyzowania Atletico, istnieją pewne czynniki wskazujące na to, że Valencia może sprawić niespodziankę. Warto śledzić rozwój sytuacji i analizować statystyki przed podjęciem decyzji obstawiania tego meczu w lidze hiszpańskiej.

blank

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 200 i 300 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia