Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/fortuna/

Bukmacherskie zakłady na akumulator czy pojedyncze?

Bukmacherskie zakłady na akumulator czy pojedyncze? 1

Zaczynając dzień od obejrzenia dzisiejszych meczy często zastanawiamy się czy połączyć kilka wydarzeń sportowych w jeden kupon, czy też może obstawić do pojedynczo.

Jakie wynikają z tego korzyści i zagrożenia?

Jedno jest pewne – chcemy wygrywać. Jednak po pewnym czasie, po kilku wyższych wygranych gramy coraz bardziej ryzykownie. Wybieramy kilka wydarzeń sportowych na jeden kupon u bukmachera.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Czy są one ryzykowne?

Wydaje się, że nie. Kursy nie są wysokie, więc powinno wejść… Ogólny kurs całego kuponu wygląda naprawdę imponująco, zatem nie musimy stawiać dużej kwoty, by zysk był wysoki.

Ale … Wystarczy jedno potknięcie i cały kupon jest nieważny. To duża wada akumulatorów. Musimy wiedzieć, że niski kurs u bukmachera nie gwarantuje nam większej pewności wygrania danego zakładu.

Najlepszym sposobem na tego typu kupony jest znalezienie dwóch, maksymalnie trzech wydarzeń sportowych. Dzięki temu zwiększamy swoje szanse na wygrane, a i kurs może być już ciekawy. Jeśli chodzi natomiast o zakłady pojedyncze to w tym przypadku sprawa wygląda nieco inaczej.

Zakłady na akumulator

Po pierwsze plusem jest ilość wydarzeń – jedno. Dzięki temu możemy je obserwować i na bieżąco ustalać fakty oraz obstawiać. W tym przypadku nie warto wybierać spotkań o niskim kursie, jak to miało miejsce w akumulatorach. Pojedyncze zakłady cechują się dość wysokimi kursami.

Kolejnym plusem owych kuponów jest fakt, że nie musimy czekać na inne spotkania sportowe, by dowiedzieć się czy wygraliśmy czy też nie. W tym wypadku mamy do czynienia z dość szybkimi wygranymi, bądź też przegranymi.

Jeśli chodzi o stopień ryzyka to praktycznie zawsze wygląda on tak samo – pamiętajmy, że w zakładach bukmacherskich nie ma nic pewnego. Nie ma znaczenia ile zakładów obstawimy i na jakim kursie. Podsumowując, każdy z powyższych kuponów ma swoje plusy i minusy. W tym wypadku każdy bardziej doświadczony gracz wie jak puścić kupon. Czasem będzie to zakład pojedynczy, za drugim razem akumulator.

Oprócz statystyk sami musimy skalkulować co nam się będzie bardziej opłacało w trakcie obstawiania meczów na zakładach bukmacherskich.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł! 2100 zł za wpłatę

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu i za wpłatę do 2100 zł) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 1300 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 1500 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

Warte uwagi ...