Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Bukmacherskie zakłady na akumulator czy pojedyncze?

Bukmacherskie zakłady na akumulator czy pojedyncze? 1

Zaczynając dzień od obejrzenia dzisiejszych meczy często zastanawiamy się czy połączyć kilka wydarzeń sportowych w jeden kupon, czy też może obstawić do pojedynczo.

Jakie wynikają z tego korzyści i zagrożenia?

Jedno jest pewne – chcemy wygrywać. Jednak po pewnym czasie, po kilku wyższych wygranych gramy coraz bardziej ryzykownie. Wybieramy kilka wydarzeń sportowych na jeden kupon u bukmachera.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Czy są one ryzykowne?

Wydaje się, że nie. Kursy nie są wysokie, więc powinno wejść… Ogólny kurs całego kuponu wygląda naprawdę imponująco, zatem nie musimy stawiać dużej kwoty, by zysk był wysoki.

Ale … Wystarczy jedno potknięcie i cały kupon jest nieważny. To duża wada akumulatorów. Musimy wiedzieć, że niski kurs u bukmachera nie gwarantuje nam większej pewności wygrania danego zakładu.

Najlepszym sposobem na tego typu kupony jest znalezienie dwóch, maksymalnie trzech wydarzeń sportowych. Dzięki temu zwiększamy swoje szanse na wygrane, a i kurs może być już ciekawy. Jeśli chodzi natomiast o zakłady pojedyncze to w tym przypadku sprawa wygląda nieco inaczej.

Zakłady na akumulator

Po pierwsze plusem jest ilość wydarzeń – jedno. Dzięki temu możemy je obserwować i na bieżąco ustalać fakty oraz obstawiać. W tym przypadku nie warto wybierać spotkań o niskim kursie, jak to miało miejsce w akumulatorach. Pojedyncze zakłady cechują się dość wysokimi kursami.

Kolejnym plusem owych kuponów jest fakt, że nie musimy czekać na inne spotkania sportowe, by dowiedzieć się czy wygraliśmy czy też nie. W tym wypadku mamy do czynienia z dość szybkimi wygranymi, bądź też przegranymi.

Jeśli chodzi o stopień ryzyka to praktycznie zawsze wygląda on tak samo – pamiętajmy, że w zakładach bukmacherskich nie ma nic pewnego. Nie ma znaczenia ile zakładów obstawimy i na jakim kursie. Podsumowując, każdy z powyższych kuponów ma swoje plusy i minusy. W tym wypadku każdy bardziej doświadczony gracz wie jak puścić kupon. Czasem będzie to zakład pojedynczy, za drugim razem akumulator.

Oprócz statystyk sami musimy skalkulować co nam się będzie bardziej opłacało w trakcie obstawiania meczów na zakładach bukmacherskich.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

Warte uwagi ...