www.obstawianie.net/betfan/

Którą dyscyplinę warto obstawiać na zakładach?

Piłka nożna to sporty narodowe wielu państw. Większe imprezy, typy Mistrzostwa Świata to niemal święto dla wielu kibiców. Nie powinno więc dziwić, że właściwie wszyscy bukmacherzy nastawiają się głównie na tą dyscyplinę sportową.

W ich szeregach jest mnóstwo profesjonalistów, którzy na bieżąco kontrolują sytuacje. Dzięki temu mało kto z nas może oszukać bukmachera na kursach. Dla typerów ważne jest minimalistyczne ryzyko przy jak największym proficie. Te najczęściej czerpią z piłki nożnej. Jednak wszystkiego nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

W tej dyscyplinie najczęściej mówi się o korupcji i ustawianiu meczów. Owszem, nie wszystko będziemy wygrywać typując wyniki meczów sportowych. Ale takie zachowania wypaczają sport, niezależnie od dyscypliny.

 

Mniej korupcji i na większe zyski można liczyć w tenisie ziemnym.

 

Co warto obstawiać na zakładach

To również bardzo ciekawa opcja do grania, równie popularna co niemal piłka nożna. Tutaj sędzia nie jest w stanie pomóc jednemu z zawodników. Przypadków o ustawienie meczy w tenisie jest naprawdę mało, a może to zrobić jedynie sam zawodnik podczas meczu. Dlatego warto grać i obstawiać tenis na żywo.

Choć tutaj bukmacherzy również mogą poszczycić się profesjonalistami od ustalania odpowiednich kursów. Tak naprawdę najlepiej grać dyscypliny mało znane. Oczywistym jest, że mało liczne grono osób się tym zajmuje, stąd sami bukmacherzy nie przywiązują do nich tak dużej dokładności jak w przypadku piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

Nie zważając jednak uwagi na te aspekty warto grać te spotkania, których sami jesteśmy pewni i dobrze nam w nich idzie. To tylko zakłady bukmacherskie i oczywistym jest, że nie wszystkie kupony będą nam wchodziły.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

 

Dlatego obstawiajmy to czym się interesujemy i jesteśmy na bieżąco z informacjami na temat danych zawodników czy zespołów.

Nie oszukamy wielu aspektów i zapewne będzie to piłka nożna. To ona króluje w ofertach bukmacherów. Niektórzy z nich nawet nie proponują w swoich ofertach dyscyplin mniej znanych. Poza tym nie ważne co obstawiamy, ważne, abyśmy częściej mogli liczyć swoje zyski niż straty.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: