www.obstawianie.net/lvbet/

Faworyci Euro 2016 ? Na kogo stawiają bukmacherzy

Statystyki są niemal niczym w porównaniu do ostatnich zmaganiach piłkarzy na Mistrzostwach Europy. Prawda jest taka, że dzisiejsza piłka nożna to przede wszystkim zmagania klubowe. To właśnie tutaj jest największy nacisk na piłkarzy i wyniki.

Oczywiście nie oznacza to, że nikt nie chce zdobywać triumfów z reprezentacją. Tu jednak przygotowania trwają o wiele krócej. Zatem czasu na wypracowanie pewnych zagrań jest naprawdę mało. Widać to często na boisku, gdzie piłkarze podają sobie piłkę, a ta właściwie wychodzi na aut.

 

Widać zatem, że ten czas jest potrzebny. Ciężko jest typować faworytów tak wielkich imprez, a także pierwsze mecze. Stąd też wielu typerów obstawia te pierwsze zmagania na żywo. A dopiero potem po ocenie postanawia obstawiać mecze przed gwizdkiem.

Faworyci ME w piłce nożnej cały czas, właściwie niezmiennie są ci sami – Francja, Hiszpania i Niemcy. Jednak to już wiedzieliśmy przed rozpoczęciem imprezy. Dziś wiemy o wiele więcej. Te informacje są bardzo cenne dla każdego kibica, typera. Czy możemy już dziś z większym prawdopodobieństwem stwierdzić kto po ostatnich meczach wygra Euro 2016?

Jedno jest pewne – Francja, organizator imprezy z pewnością nie zawodzi i pewni przechodzi do kolejnego etapu zmagań o tytuł.

 

A na kogo stawiają bukmacherzy…

Tu również nie ma żadnych nowości – Francja na samym początku, a tuż za nią Niemcy i Hiszpania. Czy po obejrzeniu meczy możemy mieć jakiekolwiek wątpliwości? Cóż, z pewnością żadnej z tych topowych zespołów nas niczym szczególnym nie zachwycił.

Nie padały tu grady bramek. Pierwsze mecze były dość nerwowe, ale bez niespodzianek. Znowuż ostatnie zmagania nie stały na wysokim poziomie, gdyż pewne awansu reprezentacje nie chciały otrzymać kartek czy doznać kontuzji kluczowych zawodników. Trenerzy z pewnością mają jeszcze swoje asy w rękawie i sami zawodnicy nie pokazali na co ich stać.

Ciężko już teraz spodziewać się o sensacje, faworyci ME w piłce nożnej powinni spokojnie awansować dalej. Należy jednak zauważyć, że jest to już poważny etap tej imprezy i nie ma już zespołów, dzięki którym moglibyśmy punktować.

 

Warto z pewnością obserwować kursy i przypatrywać się temu na kogo stawiają bukmacherzy. To jedna z wielu profesjonalnych podpowiedzi jeśli chodzi o kolejne mecze. Będąc jednak kibicem i oglądając chociaż większości meczy z pewnością mamy pewny obraz gry każdego z zespołów. Widzimy na co stać każdego zawodnika, a także całą drużynę.

Na kogo jednak już dziś warto stawiać swoje pieniądze?

 

Kto po ostatnich meczach wygra Euro 2016

Z pewnością warto zainwestować swoje pieniądze we Francję. Po całym zespole widać, że każdy chce się pokazać z dobrej strony.

Widać „chemię” między zawodnikami i ciekawe zagrania, które tworzą sytuacje bramkowe. Poza tym nie zapominajmy, że to gospodarz imprezy. Niemal zawsze bardzo wskazane jest, by dotrwał on jak najdalej podczas zawodów.

Nie inaczej może być i w tym roku, tym bardziej patrząc na decyzję niektórych sędziów. Ci również mogą pomóc Francuzom na zdobycie Mistrzostwa Europy 2016.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Wyjątkowy bonus od bukmachera Milenium!ODBIERZ TERAZ
+