EURO2024

Portugalia – Niemcy (EURO2020)

HINT: 2 KURS: 2.4
Portugalia – Niemcy (EURO2020)

Mecze rozgrywane w ramach Grupy F EURO 2020 to na dobrą sprawę szlagier za szlagierem. Niemożliwym jest wskazanie jej faworyta oraz kolejności miejsc, jakie zajmą mierzące się w niej reprezentacje, w związku z czym każde spotkanie i każdy punkt może okazać się na wagę złota. Dlatego też starcie urzędujących Mistrzów Europy z Portugalii a zawsze piekielnie groźną reprezentacją Niemiec zapowiada się arcyciekawie. Kto jednak zwycięży? Jakie są typy na mecz Portugalia – Niemcy? 

Portugalia - Niemcy (EURO2020) 1

Typy na Portugalia – Niemcy

Faworyta w starciu europejskich gigantów bukmacherzy upatrują w podopiecznych Joachima Loewa. Kurs na ich zwycięstwo w LVBet wynosi 2.2, zaś na końcowy sukces Cristiano Ronaldo i spółki – 3.4. Nie inaczej jest w przypadku Fortuna, która za wygraną Portugalii płaci tyle samo, zaś kurs na naszych zachodnich sąsiadów do 2.15. I choć to właśnie na zwycięzców mundialu w Brazylii stawiają bukmacherzy, drużyna Fernando Santosa wydaje się być znacznie silniejsza niż przed czterema laty, gdy sięgała przecież po tytuł we Francji.

Po porażce Niemiec z Francją, to może być mecz o wszystko, gdyż zwycięstwo z Węgrami w ostatniej kolejce, to może być zdecydowanie za mało do przejścia do następnej rundy.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje