Pozostałe

Juventus – Roma

HINT: +2.5 KURS: 1.75 Start 24.5. o 15:30
Juventus – Roma

Starcie włoskich gigantów

Jeśli chodzi o rozgrywki na Półwyspie Apenińskim, to kojarzą nam się raczej ze spokojną, taktyczną grą, w której ogromnych emocji nie ma. Jednak gdy na boisko wychodzą takie zespoły jak Juventus Turyn i AS Roma, to pokaz fajerwerków na nikim nie zrobi już wrażenia.

Świetni piłkarze, mistrzowie w swoim fachu i jedni z najlepszych zawodników w Serie A. Jest to również świetna okazja dla typerów, aby nieco się wzbogacić. Jakie wybrać typy na mecz Juventus – Roma?

Duże emocje i dużo kartek

Sam fakt tego, że na boisku pojawia się tyle gwiazd musi wzbudzać dodatkowe emocje. Gdy dołożymy do tego włoski temperament i swego rodzaju piłkarską złość, to możemy być pewni, że będzie iskrzyć. I jest to nasz pierwszy punkt obstawiania meczu Juventus – Roma.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Należy skupić się właśnie na kartkach. Roma w ostatnich meczach przeciwko Juventusowi otrzymywała przynajmniej dwie, lub nawet trzy żółte kartki w meczu. Stara Dama nie pozostawała dłużna i również odpowiadała faulami i słownymi zaczepkami, co dawało nawet 6 żółtych kartek na spotkanie!

Lepszy bilans Juventusu

Jeśli chodzi o ich bezpośrednie pojedynki, to większość z nich wygrywa obecny hegemon w Serie A, czyli Juventus. Wygrywają niemal każde spotkanie ligowe z zespołem ze Stolicy Włoch. Naszym kolejnym typem na mecz Juventus kontra Roma jest właśnie obstawienie czystego zwycięstwa Starek Damy. Kurs może być dość wysoki ze względu na bój z dobrym przeciwnikiem, który plasuje się zwykle w górnej części tabeli.

Mało bramek w ich pojedynkach

Gdy na warsztat weźmiemy gole, to obydwie drużyny w spotkaniach przeciwko sobie strzelają ich naprawdę mało. Często jedna brama decyduje o końcowym rezultacie. I to będzie nasz ostatni typ w spotkaniu Juventus – Roma. Mniej niż 2.5 bramki lub to, że obie drużyny nie strzelą bramki powinny dać zarobek. Dla lubiących ryzyko – jak najbardziej można pokusić się o typ łączony – under 2.5 bramki i zwycięstwo Juventusu. Również prawdopodobne, a kurs na takie zdarzenie jest naprawdę dobry.

Juventus - Roma 1