EURO2024

Anglia – Niemcy (EURO2020)

HINT: X2 KURS: 1.54
Anglia – Niemcy (EURO2020)

Anglia – Niemcy – jeden z najciekawszych meczy 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Dwie bardzo silne i od lat walczące zespoły spotkają się wcześniej niż w finale. To ten mecz można uznać za taki mały finał, bo tutaj dla zwycięskiej drużyny następne mecze mogą okazać się dużo łatwiejsze.
Anglicy wygrali grupę z dorobkiem 7 pkt, remisując tylko ze Szkocją i tutaj wg mnie bardzo zlekceważyli przeciwnika. Teraz myślę że tego nie zrobią i postawią wyżej poprzeczkę drużynie Niemieckiej. Anglia w grupie nie pokazała za wiele strzelając tylko 2 bramki ale też żadnej nie stracili. Jednak Typowany na króla strzelców Kane chyba zgubił formę.
Po przeciwnej stronie barykady Niemcy, którzy grają bardzo ofensywnie w tym turnieju i tutaj prawdopodobnie dojdzie do mocnej i wysokiej gry Niemiec. Jak tylko uda się przebić mocną obronę Anglików to będziemy świadkami świetnego widowiska, bo tutaj rozwiąże się worek z bramkami.

Anglia - Niemcy (EURO2020) 1

Typy na Anglia – Niemcy

Mecz trudny do typowania, wynik będzie tutaj niepewny do samego końca. Moim zdaniem w grupie lepiej zaprezentowała się drużyna niemiecka, walcząc z potęgami jak Francja czy Portugalia. Choć i to może mieć wpływ na mecz, gdyż zostawili tam wiele zdrowia. Mój typ na Anglia – Niemcy to X2.

Mecz Anglia – Niemcy odbędzie się 29 czerwca o godzinie 18:00

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka