Euro 2024 TYPY

Gruzja – Czechy, typy

Autor: Obstawianie.Net
Fortuna EURO 2024

Już 22 czerwca czeka nas emocjonujące starcie w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2024. Na murawie Volksparkstadion w Hamburgu zmierzą się reprezentacje Gruzji i Czech. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Przyjrzyjmy się typom bukmacherskim, kursom i analizom tego spotkania.

Analiza Drużyn: Gruzja

Gruzińska reprezentacja, aby awansować na EURO 2024, musiała przebrnąć przez baraże. W eliminacjach zajęli dopiero czwarte miejsce, ustępując Hiszpanii, Szkocji i Norwegii. Dzięki sukcesowi w Lidze Narodów zyskali jednak szansę na baraże. Pokonali w nich Luksemburg 2:0 oraz Grecję po rzutach karnych. W całej kampanii eliminacyjnej zdobyli zaledwie 8 punktów w 8 meczach, strzelając 12 bramek i tracąc aż 18.

Odbierz bonusy na EURO w SUPERBET
za wpłatę 200 zł + bez ryzyka 3500 zł + freebet depozytowy 55 zł + 20 zł na apkę

 

Analiza Drużyn: Czechy

Czeska reprezentacja to solidna i doświadczona drużyna. Czesi awansowali bezpośrednio na mistrzostwa Europy, zajmując drugie miejsce w grupie E. W 8 meczach zgromadzili 15 punktów, strzelając 12 bramek i tracąc jedynie 6. Choć punktowo zrównali się z Albanią, zajęli drugie miejsce ze względu na gorszy bilans bramkowy. Rok 2023 był dla nich udany – z 10 rozegranych spotkań wygrali 5, cztery zremisowali i przegrali tylko jedno. Czesi są obecnie niepokonani od 5 spotkań, z czego 4 wygrali.

Bezpośrednie Starcia

To spotkanie będzie pierwszym bezpośrednim pojedynkiem pomiędzy Gruzją a Czechami. Obie drużyny przystępują do meczu w różnej formie – Gruzini po wygranej z Grecją w rzutach karnych, a Czesi po zwycięstwie 2:1 nad Armenią.

Typy Bukmacherskie na Mecz Gruzja – Czechy

Typy na Wygraną Czech

Czesi wydają się być faworytami tego spotkania. Są bardziej doświadczoną i jakościową drużyną, co pokazuje ich bilans w ostatnich meczach. Typ na wygraną Czech jest więc logicznym wyborem, biorąc pod uwagę ich formę i wyniki.

Gruzja - Czechy, typy 2024


Typy na BTTS (Obie Drużyny Strzelą)

Kurs na BTTS wynosi 1.91. Gruzini, mimo że mają problemy defensywne, potrafią strzelać bramki. Z kolei Czesi pokazali solidność w obronie, ale również skuteczność w ataku. Wydaje się, że obie drużyny mają szansę na zdobycie gola.

Typy na Powyżej 2.5 Goli

Kurs na powyżej 2.5 goli wynosi 2.02. Biorąc pod uwagę ofensywną siłę obu drużyn i ich skłonność do tracenia bramek, istnieje duża szansa na zobaczenie więcej niż dwóch goli w tym meczu.

Kursy Bukmacherskie Gruzja – Czechy

Według bukmachera SUPERBET, faworytem tego starcia są Czesi. Kurs na ich wygraną wynosi 1.79. Poniżej znajdują się kursy na inne zdarzenia z tego meczu:

  • Wygrana Gruzji: 4.90
  • Remis: 3.50
  • Wygrana Czech: 1.79
  • BTTS (Obie drużyny strzelą): 1.91
  • Powyżej 2.5 goli: 2.02

Zarejestruj się bez dowodu w STS.PL
600 zł za depozyt + bez ryzyka 100 zł + ekstra kasa za zadania

 

Podsumowanie i Prognozy

Na podstawie analizy formy obu drużyn, Czesi wydają się mieć przewagę. Są bardziej doświadczonym zespołem, który w ostatnich meczach pokazywał solidność i skuteczność.

Gruzja, mimo swoich walecznych baraży, może mieć trudności z bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Typowanie wygranej Czech oraz zakłady na BTTS i powyżej 2.5 goli wydają się być najrozsądniejszymi wyborami.

LIGA FANTASY EURO LVBET

Najchętniej czytane

3 x darmowy zakład (100, 100 i 100 zł) + 30 zł za rejestrację! Zamknij Sprawdź warunki

Promocja tygodnia
Promocja na EURO 2024!

NiespoZakład

Codziennie bonus 50zł!!!
Do tego 30 zł za rejestrację i 300zł darmowych zakładów!
close-link