Najlepszy bukmacher 2018 roku – którego wybrać?

Chcąc obstawiać mecze sportowe najlepiej zarejestrować się u jednego z wielu legalnych bukmacherów internetowych.

Nie zapominajmy przy tym, że nadal możemy zawierać zakłady bukmacherskie u bukmacherów naziemnych. W Polsce nie jest ich dużo, ale ważne jest to, że są to bukmacherzy ze stażem.

Jednym z najstarszych jest Totolotek (rok założenia 1992). Kolejni to Fortuna, STS i LVBet. Placówek nie jest dużo, ale w każdym większym mieście z pewnością znajdziemy choć jednego z nich. Jeśli chodzi o bukmacherów internetowych to tutaj oferta jest już o wiele bardziej bogatsza.

Darmowy zakład i gra bez podatku? Tak, na www.efortuna.pl

Najlepszy bukmacher internetowy 2018 roku

Jeśli chodzi o początkujący to najważniejsze jest to, aby ów bukmacher posiadał stronę w języku polskim i kursy na interesujące nas dyscypliny sportowe + do tego dobry bonus na początek za rejestrację.

Zakłady bukmacherskie to wiele nowych pojęć, dlatego każdy chce mieć chociażby tą kwestię ułatwioną – jeśli chodzi o wybór najlepszego bukmachera internetowego. Z pewnością jednym z najpopularniejszych i najlepszych na polskim rynku jest www.fortuna.pl.

To bukmacher działający w wielu państwach w Europie (choć pod różnymi markami). Ma bardzo bogatą ofertę i to jest jego wielką zaletą. Mowa tu chociażby o alternatywnych sumach punktów/goli, czy handicap.

Poza nim jest jeszcze kilka ciekawych ofert jak chociażby Totolotek, który jest jednym z największych bukmacherów w Polsce i bardzo dobrze wypada gdy zaczynamy przeglądać czy to jedno czy drugie porównanie bukmacherów. I sprawdzić jakiego bukmachera wybrać na start…

Bukmacher Bonus Opinia www
1 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
2 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
3 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
4 Darmowy zakład do 100zł Opinia www
5 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
6 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
7 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
8 Oferta, bonusy na stronie Opinia www
9 Oferta, bonusy na stronie Opinia www

Należy również wspomnieć o LVBet i forBET no i pewnie wielu innych. Możemy również wybrać inne strony bukmacherskie z polskim językiem ale działające nielegalnie. Tutaj króluje Pinnacle Sports. Ma on naprawdę bardzo dobrą opinię wśród wielu graczy i jest oceniany jako najlepszy bukmacher internetowy na świecie.

Jakiego bukmachera wybrać?

Swoją dobrą opinię bazuje głównie na bardzo dobrych kursach. Dlatego jeśli już zdobędziemy doświadczenie, będziemy grać na większe stawki to warto wybrać właśnie tego bukmachera (mimo że bonus nie powala).

TOP 3 legalnych bukmacherów online: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! Więcej na www.etoto.pl

Warty uwagi jest na pewno polski bukmacher ETOTO.pl szczególnie dla początkujących – dość ciekawa oferta bukmacherska i prosta przejrzysta strona do obstawiania meczy. Ów bukmacher internetowy również jest chwalony na polskich forach bukmacherskich.

Co ciekawe są również i tacy bukmacherzy online, którzy nie przyjmują rejestracji Polaków. Mimo to warto zauważyć, że mamy dużo do wyboru pod tytułem u kogo obstawiać mecze online do wyboru zarówno dla graczy początkujących jak i tych bardziej doświadczonych.

Tagi strony:

1 opinia do “Najlepszy bukmacher 2018 roku – którego wybrać?”

Zablokowane komentarze.