Wirtualne zakłady piłkarskie czyli obstawianie meczy dla zabawy

Każdy z nas miał do czynienia ze sportem. Mogliśmy nie lubić wychowania fizycznego w szkole i dać nauczycielowi zwolnienie na cały rok. Ale to nie ważne. Z pewnością wszyscy choć raz oglądali jakikolwiek mecz, a już na pewno piłkarski.

Mistrzostwa Świata to impreza, która jest nagłaśniana w każdym kraju. Wiemy zatem, że samo kibicowanie to już spore emocje. A kiedy wchodzą do tego prawdziwe pieniądze? Właśnie za to wielu z nas kocha zakłady bukmacherskie, za ten dodatkowy dreszczyk emocji.

Za to, że w przeciągu jednego dnia możemy zarobić miesięczną pensję. Dla zupełnie początkujących typerów może okazać się to za dużo. Oczywiście możemy przed meczem ustalić jaki może być jego wynik, ale nie grać na prawdziwe pieniądze. Mimo to wielu bukmacherów proponuje swoim graczom możliwość gry na wirtualne pieniądze.

To naprawdę bardzo ciekawe rozwiązanie. Wygrana nawet wirtualnych żetonów daje nam równie wiele zadowolenia co prawdziwych pieniędzy. Oczywiście z czasem to minie i poczujemy chęć wygrywania tych prawdziwych pieniędzy.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

 

Co nam daje jednak gra na wirtualne żetony?

I czy nie jest to stratą czasu? Jeśli podejdziemy do tematu na poważnie i będziemy traktować żetony jak prawdziwe pieniądze to ta nauka z pewnością może nas wiele nauczyć. Przede wszystkim możemy wypróbować grę różnymi systemami i zauważyć ich mocne i słabe strony.

Po wyciągnięciu wniosków będziemy bogatsi o wiedzę, ale nie ucierpi na tym nasz portfel. Wielu graczy może grać jednak nierozważnie biorąc pod uwagę fakt, że nie mają do czynienia z prawdziwą gotówkę. Wtedy owszem taki proces jest stratą czasu.

Ale to już pokazuje, że nie nadajemy się do typowania meczów, ponieważ ich obstawianie i czerpanie z tego zysków to proces długoterminowy.

Grając na wirtualne żetony możemy zobaczyć na jakiej zasadzie działa ta machina, czy dobrze nam się porusza po stronie bukmachera i czy ma on ciekawą ofertę. To bardzo ważne informacje, które warto znać przed obstawieniem meczu za prawdziwe pieniądze.

Warto poświęcić na to trochę czasu, z pewnością zaowocuje to dla nas w przyszłości w postaci zarobku z zakładów bukmacherskich.

Warto zobaczyć ponadto:

Tagi strony: