Jedną z najpopularniejszych form typowanie spotkań sportowych jest obstawianie wyników meczy na żywo. Wiele osób uważa, że są one przeznaczone dla osób o silnych nerwach i dla osób, które mają już spore doświadczenie w typowaniu. Prawda jest taka, że przecież każdy z nas może spróbować typować na żywo. Jeśli nasz bukmacher ma taką opcję to dlaczego mamy z tego nie skorzystać?

Prawdą jest jedynie fakt, że nasze emocje mogą wziąć tu górę. Ale warto założyć sobie wcześniej, że np. nie będziemy korzystać w opcji wcześniejszego zamykania kuponu. Ale to wszystko tak naprawdę wychodzi podczas obserwacji.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wielu ludzi bardzo chwali sobie grę na żywo, ponieważ widzą czy np. w meczu piłki nożnej ktoś otrzymał czerwoną kartkę albo w meczu tenisa ziemnego nasz faworyzowany gracz prosi o kolejny czas medyczny.

Wyniki na żywo – podstawa dla typującego

Dodatkowo po pierwszych minutach możemy grać tylko pierwsza połowę albo pierwszy set. To pozwala nam również na zaoszczędzenie czasu. Co więcej, są osoby, które w przeciągu 5-15 minut są w stanie ugrać na czysto nawet 500 złotych co jest przecież bardzo dobrym wynikiem.

I co więcej mają w tym równie dobrą skuteczność. Również warto grać na żywo nie mając szczególnej strategie w przypadku kiedy np. stawiamy na gole. Rzadko kiedy zdarza się, by w pierwszych minutach padły bramki. Wystarczy niekiedy poczekać 5-10 minut i kursy są już o wiele wyższe, a to automatycznie zwiększa naszą wygraną.

Wyniki na żywo meczy 1

Idąc dalej tym tropem możemy łapać o wiele większe kursy niżeli nam się wydaje. Będąc tym zainteresowanym należy wcześniej zauważyć, czy nasz bukmacher oferuje dane zakłady sportowe live. Bywa bowiem i tak, że możemy obstawiać dane spotkanie przed jego rozpoczęciem, ale kiedy się ono rozpoczyna jest ono niedostępne u naszego bukmachera. Jak już na samym początku zostało wspomniane zakłady na żywo mogą być dla każdego z nas.

Jeśli jednak boimy się czytając innych opinie na ten temat zawsze możemy zrobić sobie symulację naszych zagrań. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to obstawianie naprawdę za bardzo niskie kwoty. A druga to zapisywanie naszych potencjalnych zakładów na kartce i ich stawkowanie. Mimo wszystko wydaje się, że najlepszą opcją będzie ta pierwsza. W końcu inaczej reagujemy na to co dzieje się na boisku, kiedy w grę wchodzą prawdziwe pieniądze.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Tak czy inaczej naprawdę warto tak obstawiać wyniki na żywo, ponieważ mamy jeszcze więcej informacji i możliwość łapania o wiele wyższych kursów niżeli przed meczem. Obstawianie live wcale nie jest wielką sztuką, choć faktycznie niektórym może być ciężko powstrzymać emocje. A te w obstawianiu na żywo są niezwykle ważne, ponieważ wszystko dzieje się o wiele szybciej niżeli typowanie przed meczem.