Tylko u NAS! 210 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD OD FORTUNY! ODBIERZ KOD
https://www.obstawianie.net/betfan/

Zakłady sportowe bez wpłaty

Zakłady sportowe bez wpłaty 1

Interesują Cię zakłady sportowe bez wpłaty bo chcesz zacząć obstawiać mecze u bukmachera, zostać typerem i zarabiać na tym pieniądze, ale nie wiesz jak zacząć?

Spokojnie, w Internecie można znaleźć wiele artykułów na ten temat, które przybliżą nieco tę dynamicznie rozwijającą się branżę. Oczywiście, na samym początku najlepiej by było, gdybyśmy nie musieli wpłacać funduszy na grę, aby po prostu zobaczyć, czy jest to dla nas i czy połkniemy haczyk, jakim jest multum adrenaliny i emocji na najwyższym poziomie.

Naprzeciw takiemu myśleniu wychodzą bukmacherzy – którzy aby przyciągnąć nowych, potencjalnych klientów wychodzą do ludzi z pomocną ręką i wieloma promocjami bez wpłaty, które są idealne na rozpoczęcie i rozruch konta świeżo upieczonego typera.

LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

Nic dziwnego, ponieważ dzięki istnieniu tak wielu firm bukmacherskich na rynku, każdy chce się w jakiś sposób wyróżnić spośród innych. Kilku z topowych bukmacherów w kraju oferuje bardzo ciekawy bonus, w formie zakładów sportowych bez wpłaty. To nic innego, jak darmowe środki do grania, często wymiennie nazywane freebet’ami.

 

W Fortunie nie musisz wpłacać nic, aby rozpocząć grę

Pierwszym bukmacherem, którego musimy zawrzeć na naszej liście jest jedna z topowych firm zajmująca się zakładami bukmacherskimi, która wychodzi do nowo zarejestrowanych graczy z promocją na zakłady sportowe bez wpłaty. Nie przelewają jednak oni danej kwoty na konto bonusowe gracza, jak to jest w przypadku innych bukmacherów, a przekazują punkty na nasze konto, które są tak naprawdę urozmaiceniem i dodatkową ciekawostką.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Fortuna przelewa typerom dokładnie 2800 punktów, co jest równowartością 20 złotych. Zwykle w takich przypadkach, gdy otrzymamy darmowe środki do gry, muszą być one opatrzone regulaminem, który wskaże wymogi obrotu, które musimy spełnić, aby wypłacić pieniądze.

I tak w Fortunie są one bardzo liberalne i łatwe do zrealizowania. Wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu, bez jakichkolwiek wymogów kursowych. Po spełnieniu tego podstawowego warunku będziemy mogli przelać zgromadzone fundusze i poczuć realną gotówkę.

STS szybko dołączył do grona bukmacherów z freebetem

Nie tak dawno do wąskiego grona dołączył bukmacher, którego przedstawiać nie trzeba chyba nikomu. Nawet osoby, które nie są związane z obstawianiem meczów wiedzą, czym zajmuje się STS. Jest to firma, która skupia w swoich szeregach największą liczbę aktywnie grających, a co za tym idzie, musi starać się podwójnie – aby utrzymać rzeszę stałych klientów, ale też pozyskiwać tych nowych, gotowych obstawiać właśnie u nich.

Zakłady sportowe bez wpłaty 2

Nic więc dziwnego, że oni także wyszli do graczy z zakładami sportowymi bez wpłaty. W STS-ie wygląda to tak, że po zarejestrowaniu konta i wyrażeniu chęci otrzymania freebetu, gracz otrzymuje w formie środków przelanych na konto bonusowe 25 złotych.

Aby móc wypłacić owe fundusze, musi dokonać trzykrotnego obrotu kwotą, a także zwrócić uwagę na całkowity kurs obstawionego kuponu, ponieważ musi wynosić on przynajmniej kurs 1.91. To nadal są świetne warunki, zważając szczególnie na to, że są to pieniądze, które otrzymujemy kompletnie za darmo, więc pewne wymogi wypłaty są zrozumiałe.

 

LVbet z bardzo ciekawą ofertą zakładów bez wpłaty

Kolejnym bukmacherem online wchodzącym do grona oferujących zakłady sportowe bez wpłaty jest LVbet, czyli stosunkowo nowa firma na polskim rynku związanym z obstawianiem meczów. Jednak działają oni naprawdę prężnie, a freebet wygląda bardzo okazale.

Należy on się jednak specjalnym fanom, a dokładniej mówiąc wszystkim tym, którzy posiadają karnety na sezon 2019/2020 wybranych polskich zespołów piłkarskich. Jeśli posiadamy karnet na spotkania: Arki Gdynia, Wisły Płock, Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Stali Mielec, czy Zagłębia Sosnowiec, to po zaznaczeniu i wpisaniu odpowiednich informacji otrzymamy freebet w wysokości aż 50 złotych!

Jest to największa kwota otrzymywana od bukmachera w kraju. Jak przystało jednak na tak dużą kasę za darmo, to warunki obrotu są już nieco bardziej skomplikowane niż w poprzednich przypadkach. Aby wypłacić otrzymane środki należy dokonać czterokrotnego obrotu kwotą bonusową o kursie całego zakładu minimum 1.75.

Jednak biorąc pod uwagę ile otrzymujemy, to naprawdę nie dziwi, a co ważniejsze, nie jest to obrót, którego nie da się spełnić. Ten przykład pokazuje, że warto jest chodzić na rozgrywki ligowe w Polsce – chociażby dla dodatkowych środków do gry u bukmachera.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Kilku bukmacherów z freebet, ale tylko po wpisaniu kodu

Dodatkowo istnieją pewni bukmacherzy, jak chociażby Totolotek, czy Forbet, którzy posiadają ofertę zakładów sportowych bez wpłaty, jednak tylko gdy wpiszemy unikalny kod, który aktywuje i przyzna nam freebet. Aby znaleźć takie kody, wystarczy poszperać w Internecie – na pewno z łatwością uda nam się znaleźć takie kombinacje słów, które pozwolą cieszyć się również u tych bukmacherów obstawianiem zakładów sportowych bez wpłaty.

W tych przypadkach (w zależności od kodu) otrzymamy na start kwotę około 20-25 złotych, czyli standard, jeśli chodzi o tego typu bonusy od bukmacherów. To pokazuje, jak ważne są współcześnie promocje w tej branży.

Wielu nowych graczy szuka właśnie takiej oferty, ponieważ lepiej jest wdrażać się w grę, nie tracąc własnych pieniędzy. A dodatkowo mamy szansę na szybki zarobek bez żadnej wpłaty. Tak więc do dzieła, przygoda czeka!

A może bukmacher z cashback ?

Jeśli jesteśmy już doświadczonymi graczami w świecie zakładów bukmacherskich to z pewnością nasze początkowe historie wprawiają nas dziś w śmiech. Większości podejmowanych przez nas decyzji nie należało do najlepszych. A te zaczynają się już podczas wyboru bukmachera. Tym czym sami się kierowaliśmy i z pewnością dziś kierują się także inni początkujący gracze to kwestia bonusów powitalnych.

Ogólnie wyróżnia się kilka rodzajów, ale wśród nich z pewnością bardzo ciekawą opcją jest bonus cashback, zwany również zakładem bez ryzyka. Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych bonusów. Na wstępie należy od razu zaznaczyć, że występuje on nie tylko jako bonus powitalny, ale również jako promocja dla stałych już graczy. Nie obowiązuje to jednak wszystkich bukmacherów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Czym jest i na jakiej zasadzie działa cashback?

Jeśli choć trochę znamy język angielski to już możemy co nieco wywnioskować.

Samą nazwę „cashback” możemy podzielić na dwa słówka „cash” i „back”. Dlatego właśnie nazywany jest zakładem bez ryzyka, ponieważ w razie przegranej nie ryzykujemy własnych pieniędzy. Znowuż w przypadku wygranej otrzymujemy czysty zysk.

Ten rodzaj bonusu powitalnego jest bardzo wychwalany przez samych graczy. Nie ma tu zawiłego regulaminy jak w przypadku chociażby bonusu od depozytu. Ale to równocześnie nie oznacza, że zupełnie on tu nie obowiązuje. Jak najbardziej i w tym przypadku bonus cashback ma swój regulamin, który powinniśmy przeczytać.

Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Przede wszystkim na to ile tak naprawdę w % bukmacher oferuje nam owego bonusa. Nie dajmy się zwieść, ponieważ niektóre firmy nie oferują w 100% bezpiecznego zwrotu. Niekiedy bywa i tak, że jest to tylko 50%. Zatem może być i tak, że w razie porażki nie otrzymamy 100% zwrotu.

Dla niektórych z nas jest tu już znacząca różnica. Poza tym warto zwrócić uwagę na czas skorzystania z bonusu. Bywa i tak, że niektórzy bukmacherzy dają nam określony czas na skorzystanie z bonusu. Dodatkową pułapką dla większości graczy może stanowić także minimalny kurs.

I tu najważniejsze kwestie – czy może być to tylko singiel czy może być to również kupon AKO? To ma automatycznie wpływ na kurs. A ten również ma znaczenie, gdyż bukmacherzy zaznaczają, by bonus był ważny minimalny kurs musi wynieść np. 2,00. To tylko kilka z wielu wytycznych jakie wypisują bukmacherzy w swoich regulaminach.

Do zalet z pewnością możemy zaliczyć szybką szansę na wygraną i to naprawdę nie małą.

Które firmy bukmacherskie oferują nam taki rodzaj bonusu?

Fortuna, Betfan, PZBUK czy Betclicm.

Pamiętajmy jednak, że to wszystko się zmienia, dlatego też warto samemu na bieżąco sprawdzać aktualne oferty. Jedno jest pewne – będąc nowym graczem możemy zyskać dzięki temu bonusowi naprawdę sporo.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Nawet jeśli bukmacher zwróci nam niepełną stawkę to jest to dla nas pewna szansa, którą warto wykorzystać. Mimo tego, że mamy do czynienia z zakładem bez ryzyka pamiętajmy by równie starannie przyłożyć się do analizy spotkania, byśmy mieli cały czas jak największe szanse na wygraną.

Warte uwagi ...