www.betan.pl/totolotek/

Zakłady piłkarskie a płatne typy bukmacherskie

Zarabiając po przez zakłady piłkarskie możemy być szczęśliwi tak naprawdę z dwóch powodów. Po pierwsze systematycznie i skutecznie ogrywamy bukmachera. Po drugie – należymy do niewielkiej grupy graczy, którym udało się to wykonać. Możemy się zatem spokojnie nazwać szczęściarzami.

W tym momencie możemy również stwierdzić i z pewnością potwierdzić, że „pieniądze robią pieniądze”. Mając za sobą niełatwą naukę, zdobywanie latami doświadczenia możemy jeszcze na jeden sposób spieniężyć nasze umiejętności. Chodzi tutaj o sprzedaż własnych typów czyli o płatne typy bukmacherskie.

Płatne typy bukmacherskie

Popyt na to jest naprawdę spory. Wystarczy wyszukać kilka grup, które zrzeszają graczy chcących mieć dostęp do typów bukmacherskich.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Zauważymy, że mamy tutaj do czynienia z setkami, a nawet tysiącami osób. Możemy zatem szybko wyliczyć, że możemy spokojnie zarobić kilkaset złotych na miesiąc jak nie jeszcze więcej. Należy jednak wcześniej dobrze to rozplanować.

Po pierwsze musimy czymś zachęcić naszych potencjalnych kupców. W tym celu najlepiej na początku prowadzić temat na forum bukmacherskim lub fanpage’a. A to wszystko oczywiście zupełnie za darmo. Na samym początku jest to praktycznie niezbędne. Musimy budować niejako zaufanie od podstaw. Inni gracze musza zobaczyć czy faktycznie nie oszukujemy – czy podajemy odpowiednio wcześniej typy bukmacherskie na mecze piłkarskie czy tenisa (w zależności od dyscypliny jaką sobie upodobaliśmy), czy nie zawyżamy kursów, itd.

Po pewnym czasie warto poinformować swoich stałych odbiorców o tym, że za niedługi czas zamierzamy pobierać za swoją prace profity i że do tej pory darmowe typy staną się płatnymi typami bukmacherskimi.

W międzyczasie warto sporządzić podsumowania – z tygodnia, z miesiąca. To najlepiej zobrazuje naszym odbiorcom ile dzięki nam mogli zyskać na podawanych przez nas typach. Czy nie jest w tym nic dziwnego, że chcemy za to pieniądze? Nie. W końcu podajemy niemal jak na tacy typy bukmacherskie, które w dłuższej perspektywie dadzą zarobić innym. Są w tym przecież lata naszego doświadczenia, porażek i pracy (bo zakłady piłkarskie to ciężki kawałek chleba).

 

Zakłady a zarabianie …

Wszystko ma oczywiście sens jeśli faktycznie jesteśmy w stanie zagwarantować choć niewielki zysk. Od tego także często uzależniona jest stawka za dołączenie do płatnej grupy. Im nasze typy dają więcej zarobić tym bardziej możemy windować nasz cennik.

Ciężko jest teraz powiedzieć jakie stawki wchodzą w grę. Są one naprawdę bardzo różnorodne. Możemy spotkać oferty typu 70 złotych za miesiąc. Ale również takie, które wynoszą 50 złotych za 3 miesiące.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Kolejne pytanie brzmi czy osoba, która potrafi regularnie ogrywać bukmachera i obstawia zakłady piłkarskie online i zarabia co najmniej kilka tysięcy złotych chce się w to w ogóle bawić? Oczywiście nikt nikogo do tego nie zmusza. Możemy jednak pomyśleć o takim rozwiązaniu, by za swoją pracę i poświęcony czas otrzymać pieniądze.

Te przecież możemy dalej inwestować w swoje typy bukmacherskie. Nie ma przy tym wiele pracy. Mając fanpage na Facebook’u wystarczy jedynie wkładać swoje typy, które zauważy każda osoba będąca w grupie. Wysyłanie SMS-ów czy wiadomości e-mail to już nieco bardziej czasochłonne procesy. W tym przypadku wydaje się, że najlepiej jest założyć zamknięta grupę na Facebook’u i dawać do niej dostęp osobom, które zapłaciły za jej dostęp.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+