Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

zaklady-bonusem-na-start

Rynek zakładów bukmacherskich rozwija się bardzo prężnie i każdego dnia są wyszukiwane przez graczy zakłady bukmacherskie z bonusem na start – co tylko pokazuje jak bardzo zakłady bukmacherskie są w Polsce popularne. Coraz to więcej ludzi interesuje się właśnie bukmacherką czyli obstawianiem meczów i to widać gdziekolwiek byśmy się nie ruszyli.

Problem następuje już przy pierwszym poważnym wyborze – na kogo się zdecydować? Który bukmacher ma najkorzystniejszą ofertę?

Nic dziwnego, że każda z legalnie działających firm w tej części rynku musi posiadać różnorodną i przede wszystkim unikalną ofertę, aby zachęcić potencjalnych nowych graczy. Współcześnie każdy z bukmacherów, który chce się liczyć w tej branży, musi wyjść do klienta z jakąś formą przynęty.

I tak narodziły się zakłady bukmacherskie z bonusem na start. Oto lista tych, którzy posiadają najciekawsze oferty – zarówno pod względem otrzymywanych środków do gry, ale także co ważniejsze, czyli obrotu tego bonusu.

1.
Fortuna

💰 Darmowy zakład 600 zł, Freebet 20 zł!

Jeden z liderów wśród bukmacherów w Polsce. Dobre kursy, świetne promocje (darmowy zakład, bonus bez depozytu) no i jedna z lepszych aplikacji i stron do obstawiania meczów.

2.
Superbet

Tydzień bez ryzyka, 3754 zł w bonusach

Dynamicznie rozwijający się bukmacher w Polsce. Rejestracja w Superbet to bonusy na ponad 3700 zł na start. Do tego mecze na żywo i super aplikacja.

3.
Etoto

Bonus 200% za wpłatę

Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

4.
STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka oferta kursów, najlepsza aplikacja bukmacherska oraz liczne promocje.

5.
LVBET

3333 zł na start + 20 zł bez depozytu

Dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Bardzo fajna oferta bukmacherska, liczne cykliczne promocje na ważne wydarzenia sportowe. Solidna apk do obstawiania no i wysokie kursy na zakłady.

6.
Betfan

1000 zł za wpłatę, 600 zł darmowy zakład

Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.

7.
Forbet

Zgarnij 3100 zł na start!

Prosta strona, prosta oferta powitalna, mnóstwo promocji dla graczy posiadających konta, fajna aplikacja bukmacherska no i wysoki kursy! Tym podbił rynek Forbet w Polsce.

8.
Noblebet

2500 zł wpłatę i gra bez podatku

Nowy bukmacher online. Całkiem przyjemna strona do obstawiania meczów, fajna promocja i bogata oferta sportów wirtualnych no i rejestracja bez dowodu!

9.
Fuksiarz

Prawdziwy 500zł CASHBACK na start!

Nowy polski bukmacher który nie chce rywalizować na bonusy z innymi a produktem. Brzmi ciekawie i faktycznie tak jest. Dobre kursy, ciekawe rozwiązania i bogata oferta na dziś zakładów bukmacherskich.

10.
PZBUK

Prosty, szybki darmowy zakład

Sam darmowy zakład nie wystarczy by zostać średnim bukmacherem. Starają się i poprawiają jak mogą (póki co kursy są coraz lepsze), ale aplikacja oraz wygląd strony odstraszają wielu graczy.

Na pierwszy ogień – popularny STS

Jedna z najwyższych kwot, otrzymywanych na początku swojej drogi z obstawianiem? Właśnie tak, STS oferuje zakłady bukmacherskie z bonusem na start o wartości nawet 1200 złotych! Oczywiście, jest to jeden z najpopularniejszych bonusów, czyli 100% od pierwszego depozytu.

Wystarczy wpłacić odpowiednią sumę pieniędzy, a drugie tyle zostanie nam przelane na konto bonusowe. Żeby dokonać wypłaty otrzymanych środków wystarczy wykonać trzykrotny obrót bonusem z kursem minimalnym kuponu 1.91. Jest to jedna z ciekawszych ofert na współczesnym rynku bukmacherskim – niski kurs całego kuponu oraz trzykrotność obrotu. Takie rzeczy można brać w ciemno!

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Co więcej nie jest to jedyny bonus powitalny, który oferuje STS. Można zaryzykować stwierdzenie, że ten jest jeszcze lepszy – freebet w wysokości 25 złotych, to nic innego, jak pieniądze na darmowy zakład, bez konieczności wpłaty depozytu. Warto zaznaczyć, że wskazane promocje łączą się ze sobą. Warunki obrotu są identyczne jak te przy 100% od pierwszego depozytu. A więc do dzieła!

 

Fortuna równie hojna

Jeśli chodzi o kolejną z topowych marek bukmacherskich w Polsce, a za taką uznaje się oczywiście Fortunę, to ona również oferuje świetne zakłady bukmacherskie na start. Pierwszą promocją, którą chcą się oni wyróżnić spośród reszty na rynku jest zakład bez ryzyka.

Fortuna zwraca do 120 złotych, gdy nasz pierwszy kupon zostanie przegrany. Oznacza to, że jeśli oczywiście wygramy, cieszymy się z pieniędzy na koncie. Jednak przy porażce zwracane są nam fundusze za pierwszy wkład (obniżony o podatek). Ważne są tutaj warunki obrotu, ponieważ są one najprostsze na rynku – wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu, bez określonego kursu minimalnego.

Kolejnym bonusem powitalnym jest klasyka gatunku, czyli 100% od pierwszej wpłaty. Tutaj nowy gracz może otrzymać do 1000 złotych w formie środków bonusowych. Tutaj warunki obrotu są nieco wyższe, ponieważ ranga promocji jest zupełnie inna. Należy obrócić otrzymanymi środkami czterokrotnie, z minimum trzema typami na kuponie i kursem ogólnym powyżej 1.9.

Ostatnim już, wartym wspomnienia zakładem bukmacherskim z bonusem na start w Fortunie jest specyficznie przyznawany freebet za rejestrację. Gracze nie otrzymują gotówki na konto bonusowe, a punkty FKP. Każdy nowy gracz otrzymuje 2800 punktów, które odpowiadają 20 złotym. Obrót w tym wypadku również podstawowy i niski – czyli jednokrotnie bez wymogów kursowych.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

 

W Forbecie się opłaca

Jeśli chodzi o Forbet, to swoimi zakładami bukmacherskimi z bonusem na start dogonił, jeśli nie przegonił największych bukmacherów na rynku. Wystarczy spojrzeć na ich podstawowy bonus powitalny. Na pierwszy rzut oka – taki jak u wszystkich.

Dokonujemy wpłaty i otrzymujemy 100% od pierwszego depozytu w formie bonusu. Forbet poszedł jednak krok, a dokładniej mówiąc dwa kroki dalej. Wprowadzili bonus od pierwszych TRZECH depozytów. Mianowicie od pierwszej wpłaty otrzymamy 100% w formie bonusu – do 1000 złotych.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Drugi depozyt da nam 75% drugiej wpłaty – do 500 złotych, a trzecia wpłata to 50% w formie bonusu, również do 500 złotych. To daje nam okrągłą kwotę 2000 złotych dodatkowo na start. Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki – trzeba obstawić kupon SOLO o minimalnym kursie 2.0, a także Kupon AKO z kursem ogólnym minimum 2.0 oraz kursem 1.3 pojedynczego zdarzenia. Jednak patrząc na możliwość otrzymania tak dużych pieniędzy na konto bonusowe, to warunki obrotu są naprawdę niskie.

Forbet.pl także proponuje nowym klientom zakład bez ryzyka – możliwość otrzymania do 100 złotych w formie cashbacku, przy pierwszym niepowodzeniu. Aby móc przelać te środki bonusowe, wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu z kursem kuponu minimum 2.0.

 

LVBET -spora kasa na start

LVBET to kolejny z bukmacherów, który wkracza do elity środowiska, a co za tym idzie, także oni proponują świetne oferty na zakłady bukmacherskie z bonusem na start. Motywem przewodnim ich zachęcania do skorzystania z usług jest znany już zakład 100% od pierwszej wpłaty.

LVBET proponuje do 1000 złotych w formie bonusu – jednak nie w typowy sposób przelewając pieniądze na konto bonusowe. Dają oni 1% wpłaconej kwoty z dodatkowym mnożnikiem do kolejnego kuponu x100. Możliwość przelania środków na swoje konto z otrzymanego bonusu, to postawienie zakładu KOMBI z minimalnym zdarzeniem każdej sekcji 1.25, trzema zdarzeniami na kuponie oraz kursem całkowitym minimum 2.50.

Kolejny bonus możemy otrzymać przy drugiej wpłacie. Depozyt również musi wynieść minimum 50 zł, a otrzymamy za niego 50% wartości wpłaconych pieniędzy, czyli deponując 100 zł mamy 50 zł ekstra.

Warunki jakie musi spełniać kupon są identyczne jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu.

Odbierz FREEBET za rejestrację (bez dowodu)
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

 

Warte uwagi ...