www.obstawianie.net/pzbuk/

Zakłady bukmacherskie – początki

Każdy kibic kiedyś musi zacząć obstawiać mecze na zakładach bukmacherskich.

W Internecie znajdziemy mnóstwo ciekawych historii związanych z początkiem obstawiania zakładów bukmacherskich przez innych graczy. Najczęściej nasza przygoda z nimi sięga lat szkolnych, gdzie wraz z kumplami odwiedzaliśmy punkt naziemny.

Wtedy z pewnością obstawialiśmy dla zabawy za kilka złotych. Dzisiaj są również i takie osoby, które zupełnie nie interesują się sportem, ale po odwiedzeniu stron z zarabianiem natknęli się na kupony innych graczy. Najczęściej są to wygrane stąd też od razu interesujemy się tym tematem.

W końcu kto by się na to nie skusił?

Praca w domu, zarobki zależą praktycznie od nas samych, pracujemy kiedy i ile nam się podoba. Większości początkującym wydaje się, że nie może być nic lepszego. Owszem tak wydaje się na samym początku, kiedy jeszcze nie wiemy co nas tak naprawdę czeka. Zaczyna się oczywiście od wyboru bukmachera. Dzisiaj wiele stron internetowych jest zablokowanych przez ustawę, która już niestety weszła w życie.

Musimy wiedzieć, że nie możemy korzystać z bukmacherów, którzy nie posiadają licencji od ministra finansów.

TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Do wybory mamy tylko legalnych bukmacherów. Początki z zakładami bukmacherskimi są zatem jeszcze trudniejsze, ponieważ od każdego kuponu zabierany jest 12% podatek. Zaraz po wyborze bukmachera przychodzi czas na to co tak naprawdę chcemy obstawiać.

Niestety gracze chcąc iść na łatwiznę decydują się na darmowe lub co jeszcze gorsza – płatne typy bukmacherskie. W sieci jest wielu oszustów, którzy oferują nam wysokie kursy, gdyż podobno maja cynk o ustawionym meczu. Takie oferty najlepiej omijać szerokim łukiem. Jest to oczywiście trudne, ponieważ oferty same w sobie są bardzo kuszące. Sami jednak pozostaniemy bez niczego zaraz po uiszczeniu podanej kwoty.

 

Darmowe typy na początek

Z dwojga złego lepiej korzystać z darmowych typów. Pozostaje nam jeszcze zrozumienie czym są różne rodzaje kuponów czy opcji do obstawienia. Zanim do tego dojdzie konto u naszego bukmachera musimy mieć pozytywnie zweryfikowane. Najlepiej zaraz po tym wykonać swój pierwszy depozyt, by mieć kapitał do obstawiania. Jednocześnie możemy liczyć na bonus powitalny dla nowych graczy.

Tak naprawdę wszystko jesteśmy w stanie zrobić w jeden dzień, a nawet kilkanaście minut. Podczas rejestracji co prawda musimy podać wiele danych i na tym może nam zlecieć sporo czasu. Poza tym od razu potem możemy zacząć obstawiać co nam się tylko podoba. I tu już zaczynają się problemy.

Przed nami tak naprawdę wiele trudnych momentów. I nie ważne czy lubimy sport i się nim interesujemy czy tez nie. Czy posiadamy spory kapitał czy nie. Chodzi o strategię i wiele innych kwestii. Które składają się na nasze wygrane kupony. Nie jest to niemożliwe. Ale z pewnością bardzo trudne.

 

Dobrze że mamy internet

Na szczęście dzisiaj mamy Internet, a w nim wiele rozwiązanych już problemów. Wystarczy je niekiedy tylko przeczytać i wdrożyć do własnej gry. Porady bukmacherskie dla początkujących graczy to punkt podstawowy. Dzięki nim już na wstępie możemy uniknąć wielu porażek.

Z pewnością nie zaszkodzi nam poczytanie takich i innych artykułów związanych w obstawianiem.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+