www.obstawianie.net/fortuna/

Zakłady bukmacherskie – fabryka zysków?

Oferty osób, które proponują nam zakup swoich typów są wręcz idealne. Niemal codziennie dodają oni darmowe typy bukmacherskie, dzięki którym poniekąd możemy przekonać się, że posiadają oni wiedzę na dany temat.

Przy miesięcznym zestawieniu na próżno nam szukać czerwonego minusa – wszystkie typy są na plus. To kusi potencjalnych klientów do zakupu pakietu typów.

 

Czy zatem obstawianie meczów to prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy?

Na tę odpowiedź nie można jednoznacznie odpowiedzieć „tak” czy „nie”. Typowanie meczów nie jest prostym procesem.

To właśnie tutaj każdy z nas może doznać w jeden dzień słodkiej wygranej, a na drugi – gorzkiej przegranej. Będąc zawodowym graczem z pewnością możemy mówić o zarabianiu na obstawianiu meczy. Nie są to stałe zarobki. Tutaj nawet nie liczy się ich w przeciągu miesiąca, ale roku. Oczywistym jest, że nie zawsze będziemy wygrywać, dlatego tak ważna jest strategia.

Ważne jest ile posiadamy kapitału, pod żadnym pozorem nie stawiajmy nigdy wszystkiego na jeden kupon. Najlepiej grać płaską stawką, nie bawić się w żadne skomplikowane systemy itp. Prosta gra to często maksimum zarobków.

 

Warto jednak przestrzec potencjalnych typerów, że nie dla wszystkich jest to fabryka zysków. Na niektórych stronach bukmacherskich możemy przeczytać, że niewielki odsetek ludzi potrafi czerpać z tego zyski (zazwyczaj jest to 10 -15 % typujących mecze online). Często potrzeba doświadczenia liczonego w latach, by móc w ogóle mówić o zysku.

Nie postrzegajmy jednak tego zajęcia tylko pod kątem niebotycznie wielkich zarobków. To jedynie slogany oszustów, którzy chcą nam namydlić oczy. Nie bez przyczyny wielu zalicza typowanie meczów pod hazard.

Należy być cały czas ostrożnym.

Obstawiając zakłady należy mieć tzw. zimną głowę. Jeśli spokojnie zbudujemy sobie odpowiedni kapitał to z czasem możemy zwiększać stawki. Zajmując się tym codziennie z pewnością zauważmy, że możemy zarówno dużo zyskać, jak i dużo stracić.

 

Wielu upiera się jednak, że mając odpowiedni plan działania można zajść naprawdę daleko. Z latami eliminujemy wcześniej popełniane błędy i stajemy się zawodowcami i prawdziwymi typerami, a to powoduje, że zaczynamy na tym zarabiać i dla niektórych szczęśliwców zakłady bukmacherskie czy to w internecie czy w realu to prawdziwa fabryka zysków.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Rozdajemy po 20 zł, rejestracja bez dowodu!ODBIERZ
+