EURO 2020: nasze typy na zakłady bukmacherskie

Typy Euro 2020 czas zacząć

obecnie każdy może wygrać z każdym, co pokazują eliminacje do tych imprez …

Obstawianie meczy na Euro 2020 nie jest takie proste jak się nad wydaje bo jak pokazały dotychczas kolejki w grupach nawet faworyci potrafili przegrać ze słabeuszami (patrz Włochy, Francja czy Hiszpania).

Już samo wybranie zakładu bukmacherskiego do obstawienia nie jest łatwe, ponieważ na rynku pojawia się bardzo wiele różnych propozycji o różnych kursach i czasami trudno się zdecydować na dany zakład. Bukmacherzy internetowi do tego kusza bardzo wielkimi bonusami i zakładami dlatego trzeba być czujnym gdy chcemy obstawiać mecze na mistrzostwach Europy w piłce nożnej.

Dlatego warto korzystać tylko i wyłącznie z tych bukmacherów, które posiadają najlepsze opinie wśród swoich klientów. Opinie sprawdzimy nie tylko na samej stronie bukmachera, ale również na stronach www jak choćby nasza oraz forach internetowych bukmacherskich.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Po gruntownej ocenie na pewno znajdziemy zakłady bukmacherskie na Euro 2016, które będą nam odpowiadać pod każdym względem. Niestety osoba początkujące może mieć problem ze znalezieniem takich – najlepszych do wytypowania. Wybierzmy więc zakłady bukmacherskie na Euro 2016 w oparciu o nasze przykłady, które są już do końca sprawdzone przez wielu graczy.

Znalezienie dobrych zakładów zajmie nam chwilę – wiec po co szukać jak macie je wszystkie na naszej stronie www poświęconej typowaniu i obstawianiu meczy online.

Obstawianie meczy Euro 2020

Zauważmy, że w dzisiejszych czasach mnóstwo osób zaczyna zarabiać właśnie w taki sposób na zakładach piłkarskich i to bez żadnego doświadczenia. Mamy zatem spore szanse o ile dobrze wybierzemy mecze które chcemy obstawić.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Obstawianie meczy Euro 2020 to idealna propozycja dla pasjonatów sportów i piłki nożnej. Nie musimy zakładać się między znajomymi. Możemy na tym zarobić naprawdę duże pieniądze, jeśli tylko poznamy lepiej wyniki jakie padły dotychczas oraz przewidywania bukmacherów co do spotkań w przyszłości.
Wybierając dobre zakłady bukmacherskie na mecze EURO 2020 spełniamy się nie tylko w sporcie, ale również zawodowo bo możemy na tym zarabiać.
Idealna propozycja dla wszystkich interesujących się sportami wszelkiego rodzaju. Pójdźmy zatem w dobrym kierunku i sprawdźmy typy bukmacherskie ne mecze podczas Euro 2016 już dziś …

 

HARMONOGRAM / TERMINARZ MECZÓW NA EURO 2020:

UEFA podała do wiadomości na swojej stronie www, że mecz otwarcia Euro 2020 zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Rzymie.

Grupa A

Kolejka 1 – 21-23 marca
Bułgaria – Czarnogóra, 22 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Anglia – Czechy, 22 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Kolejka 2 – 24-26 marca
Kosowo – Bułgaria, 25 marca, 20:45 – obstawiamy: 2
Czarnogóra – Anglia, 25 marca, 20:45 – obstawiamy: 2

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Czechy – Bułgaria, 7 czerwca, 20:45
Czarnogóra – Kosowo, 7 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Bułgaria – Kosowo, 10 czerwca, 20:45
Czechy – Czarnogóra, 10 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Kosowo – Czechy, 7 września, 15:00
Anglia – Bułgaria, 7 września, 18:00

Kolejka 6 – 8-10 września
Anglia – Kosowo, 10 września, 20:45
Czarnogóra – Czechy, 10 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Czechy – Anglia, 11 października, 20:45
Czarnogóra – Bułgaria, 11 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Bułgaria – Anglia, 14 października, 20:45
Kosowo – Czarnogóra, 14 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Czechy – Kosowo, 14 listopada, 20:45
Anglia – Czarnogóra, 14 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Bułgaria – Czechy, 17 listopada, 18:00
Kosowo – Anglia, 17 listopada, 18:00

 

Grupa B

Kolejka 1 – 21-23 marca
Luksemburg – Litwa, 22 marca, 20:45 – obstawiamy: 2
Portugalia – Ukraina, 22 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Kolejka 2 – 24-26 marca
Luksemburg – Ukraina, 25 marca, 20:45 – obstawiamy: 2
Portugalia – Serbia, 25 marca, 20:45 – obstawiamy: X

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Portugalia – Luksemburg, 7 czerwca, 20:45
Ukraina – Serbia, 7 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Serbia – Litwa, 10 czerwca, 20:45
Ukraina – Luksemburg, 10 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Litwa – Ukraina, 7 września, 18:00
Serbia – Portugalia, 7 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Litwa – Portugalia, 10 września, 20:45
Luksemburg – Serbia, 10 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Portugalia – Luksemburg, 11 października, 20:45
Ukraina – Litwa, 11 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Litwa – Serbia, 14 października, 20:45
Ukraina – Portugalia, 14 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Portugalia – Litwa, 14 listopada, 20:45
Serbia – Luksemburg, 14 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Luksemburg – Portugalia, 17 listopada, 15:00
Serbia – Ukraina, 17 listopada, 15:00

 

Grupa C

Kolejka 1 – 21-23 marca
Holandia – Białoruś, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Irlandia Północna – Estonia, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: X

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Kolejka 2 – 24-26 marca
Holandia – Niemcy, 24 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Irlandia Północna – Białoruś, 24 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Estonia – Irlandia Północna, 8 czerwca, 18:00
Białoruś – Niemcy, 8 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Białoruś – Irlandia Północna, 11 czerwca, 20:45
Niemcy – Estonia, 11 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Estonia – Białoruś, 6 września, 20:45
Niemcy – Holandia, 6 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Estonia – Holandia, 9 września, 20:45
Irlandia Północna – Niemcy, 9 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Białoruś – Estonia, 10 października, 20:45
Holandia – Irlandia Północna, 10 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Białoruś – Holandia, 13 października, 18:00
Estonia – Niemcy, 13 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Niemcy – Białoruś, 16 listopada, 20:45
Irlandia Północna – Holandia, 16 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Niemcy – Irlandia Północna, 19 listopada, 20:45
Holandia – Estonia, 19 listopada, 20:45

 

Grupa D

Kolejka 1 – 21-23 marca
Gruzja – Szwajcaria, 23 marca, 15:00 – obstawiamy: 2
Gibraltar – Irlandia, 23 marca, 18:00 – obstawiamy: 2

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Kolejka 2 – 24-26 marca
Irlandia – Gruzja, 26 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Szwajcaria – Dania, 26 marca, 20:45 – obstawiamy: X

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Gruzja – Gibraltar, 7 czerwca, 18:00
Dania – Irlandia, 7 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Dania – Gruzja, 10 czerwca, 20:45
Irlandia – Gibraltar, 10 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Gibraltar – Dania, 5 września, 20:45
Irlandia – Szwajcaria, 5 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Gruzja – Dania, 8 września, 18:00
Szwajcaria – Gibraltar, 8 września, 18:00

Kolejka 7 – 10-12 października
Gruzja – Irlandia, 12 października, 15:00
Dania – Szwajcaria, 12 października, 18:00

Kolejka 8 – 13-15 października
Gibraltar – Gruzja, 15 października, 20:45
Szwajcaria – Irlandia, 15 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Dania – Gibraltar, 15 listopada, 20:45
Szwajcaria – Gruzja, 15 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Gibraltar – Szwajcaria, 18 listopada, 20:45
Irlandia – Dania, 18 listopada, 20:45

 

Grupa E

Kolejka 1 – 21-23 marca
Chorwacja – Azerbejdżan, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Słowacja – Węgry, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Darmowy zakład 50 zł czeka na Ciebie, wejdź na www.pzbuk.pl

Kolejka 2 – 24-26 marca
Walia – Słowacja, 24 marca, 15:00 – obstawiamy: X
Węgry – Chorwacja, 24 marca, 18:00 – obstawiamy: 2

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Chorwacja – Walia, 8 czerwca, 15:00
Azerbejdżan – Węgry, 8 czerwca, 18:00

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Azerbejdżan – Słowacja, 11 czerwca, 18:00
Węgry – Walia, 11 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Słowacja – Chorwacja, 6 września, 20:45
Walia – Azerbejdżan, 6 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Azerbejdżan – Chorwacja, 9 września, 18:00
Węgry – Słowacja, 9 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Chorwacja – Węgry, 10 października, 20:45
Słowacja – Walia, 10 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Węgry – Azerbejdżan, 13 października, 18:00
Walia – Chorwacja, 13 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Azerbejdżan – Walia, 16 listopada, 18:00
Chorwacja – Słowacja, 16 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Słowacja – Azerbejdżan, 19 listopada, 20:45
Walia – Węgry, 19 listopada, 20:45

 

Grupa F

Kolejka 1 – 21-23 marca
Malta – Wyspy Owcze, 23 marca, 18:00 – obstawiamy: 1
Szwecja – Rumunia, 23 marca, 18:00 – obstawiamy: 1
Hiszpania – Norwegia, 23 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Kolejka 2 – 24-26 marca
Malta – Hiszpania, 26 marca, 20:45 – obstawiamy: 2
Norwegia – Szwecja, 26 marca, 20:45 – obstawiamy: X
Rumunia – Wyspy Owcze, 26 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Wyspy Owcze – Hiszpania, 7 czerwca, 20:45
Norwegia – Rumunia, 7 czerwca, 20:45
Szwecja – Malta, 7 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Wyspy Owcze – Norwegia, 10 czerwca, 20:45
Malta – Rumunia, 10 czerwca, 20:45
Hiszpania – Szwecja, 10 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Wyspy Owcze – Szwecja, 5 września, 20:45
Norwegia – Malta, 5 września, 20:45
Rumunia – Hiszpania, 5 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Hiszpania – Wyspy Owcze, 8 września, 15:00
Rumunia – Malta, 8 września, 18:00
Szwecja – Norwegia, 8 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Wyspy Owcze – Rumunia, 12 października, 18:00
Norwegia – Hiszpania, 12 października, 20:45
Malta – Szwecja, 12 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Wyspy Owcze – Malta, 15 października, 20:45
Rumunia – Norwegia, 15 października, 20:45
Szwecja – Hiszpania, 15 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Norwegia – Wyspy Owcze, 15 listopada, 20:45
Rumunia – Szwecja, 15 listopada, 20:45
Hiszpania – Malta, 15 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Malta – Norwegia, 18 listopada, 20:45
Hiszpania – Rumunia, 18 listopada, 20:45
Szwecja – Wyspy Owcze, 18 listopada, 20:45

Grupa G

Kolejka 1 – 21-23 marca
Austria – Polska, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Macedonia – Łotwa, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: X
Izrael – Słowenia, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Kolejka 2 – 24-26 marca
Izrael – Austria, 24 marca, 18:00 – obstawiamy: 2
Polska – Łotwa, 24 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Słowenia – Macedonia, 24 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Austria – Słowenia, 7 czerwca, 20:45
Macedonia – Polska, 7 czerwca, 20:45
Łotwa – Izrael, 7 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Macedonia – Austria, 10 czerwca, 20:45
Łotwa – Słowenia, 10 czerwca, 20:45
Polska – Izrael, 10 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Izrael – Macedonia, 5 września, 20:45
Austria – Łotwa, 6 września, 20:45
Słowenia – Polska, 6 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Łotwa – Macedonia, 9 września, 20:45
Polska – Austria, 9 września, 20:45
Słowenia – Izrael, 9 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Austria – Izrael, 10 października, 20:45
Macedonia – Słowenia, 10 października, 20:45
Łotwa – Polska, 10 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Polska – Macedonia, 13 października, 20:45
Słowenia – Austria, 13 października, 20:45
Izrael – Łotwa, 15 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Słowenia – Łotwa, 16 listopada, 18:00
Austria – Macedonia, 16 listopada, 20:45
Izrael – Polska, 16 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Macedonia – Izrael, 19 listopada, 20:45
Łotwa – Austria, 19 listopada, 20:45
Polska – Słowenia, 19 listopada, 20:45

 

Grupa H

Kolejka 1 – 21-23 marca
Albania – Turcja, 22 marca, 20:45 – obstawiamy: 2
Andora – Islandia, 22 marca, 20:45 – obstawiamy: 2
Mołdawia – Francja, 22 marca, 20:45 – obstawiamy: 2

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Kolejka 2 – 24-26 marca
Turcja – Mołdawia, 25 marca, 18:00 – obstawiamy: 1
Andora – Albania, 25 marca, 20:45 – obstawiamy: X
Francja – Islandia, 25 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Islandia – Albania, 8 czerwca, 15:00
Mołdawia – Andora, 8 czerwca, 18:00
Turcja – Francja, 8 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Albania – Mołdawia, 11 czerwca, 20:45
Andora – Francja, 11 czerwca, 20:45
Islandia – Turcja, 11 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Islandia – Mołdawia, 7 września, 18:00
Francja – Albania, 7 września, 20:45
Turcja – Andora, 7 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Albania – Islandia, 10 września, 20:45
Francja – Andora, 10 września, 20:45
Mołdawia – Turcja, 10 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Andora – Mołdawia, 11 października, 20:45
Islandia – Francja, 11 października, 20:45
Turcja – Albania, 11 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Francja – Turcja, 14 października, 20:45
Islandia – Andora, 14 października, 20:45
Mołdawia – Albania, 14 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Turcja – Islandia, 14 listopada, 18:00
Albania – Andora, 14 listopada, 20:45
Francja – Mołdawia, 14 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Albania – Francja, 17 listopada, 20:45
Andora – Turcja, 17 listopada, 20:45
Mołdawia – Islandia, 17 listopada, 20:45

 

Grupa I

Kolejka 1 – 21-23 marca
Kazachstan – Szkocja, 21 marca, 16:00 – obstawiamy: 1
Belgia – Rosja, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: X
Cypr – San Marino, 21 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Kolejka 2 – 24-26 marca
Kazachstan – Rosja, 24 marca, 15:00 – obstawiamy: 2
San Marino – Szkocja, 24 marca, 18:00 – obstawiamy: 2
Cypr – Belgia, 24 marca, 20:45 – obstawiamy: X

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Rosja – San Marino, 8 czerwca, 18:00
Belgia – Kazachstan, 8 czerwca, 20:45
Szkocja – Cypr, 8 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Kazachstan – San Marino, 11 czerwca, 16:00
Belgia – Szkocja, 11 czerwca, 20:45
Rosja – Cypr, 11 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Cypr – Kazachstan, 6 września, 20:45
San Marino – Belgia, 6 września, 20:45
Szkocja – Rosja, 6 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Rosja – Kazachstan, 9 września, 20:45
San Marino – Cypr, 9 września, 20:45
Szkocja – Belgia, 9 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Kazachstan – Cypr, 10 października, 16:00
Belgia – San Marino, 10 października, 20:45
Rosja – Szkocja, 10 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Kazachstan – Belgia, 13 października, 15:00
Cypr – Rosja, 13 października, 18:00
Szkocja – San Marino, 13 października, 18:00

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Cypr – Szkocja, 16 listopada, 15:00
Rosja – Belgia, 16 listopada, 18:00
San Marino – Kazachstan, 16 listopada, 18:00

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Belgia – Cypr, 19 listopada, 20:45
San Marino – Rosja, 19 listopada, 20:45
Szkocja – Kazachstan, 19 listopada, 20:45

 

Grupa J

Kolejka 1 – 21-23 marca
Bośnia i Hercegowina – Armenia, 23 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Włochy – Finlandia, 23 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Liechtenstein – Grecja, 23 marca, 20:45 – obstawiamy: 2

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Kolejka 2 – 24-26 marca
Armenia – Finlandia, 26 marca, 18:00 – obstawiamy: 2
Bośnia i Hercegowina – Grecja, 26 marca, 20:45 – obstawiamy: 1
Włochy – Liechtenstein, 26 marca, 20:45 – obstawiamy: 1

Kolejka 3 – 7-8 czerwca
Armenia – Liechtenstein, 8 czerwca, 18:00
Finlandia – Bośnia i Hercegowina, 8 czerwca, 18:00
Grecja – Włochy, 8 czerwca, 20:45

Kolejka 4 – 10-11 czerwca
Grecja – Armenia, 11 czerwca, 20:45
Włochy – Bośnia i Hercegowina, 11 czerwca, 20:45
Liechtenstein – Finlandia, 11 czerwca, 20:45

Kolejka 5 – 5-7 września
Armenia – Włochy, 5 września, 18:00
Bośnia i Hercegowina – Liechtenstein, 5 września, 20:45
Finlandia – Grecja, 5 września, 20:45

Kolejka 6 – 8-10 września
Armenia – Bośnia i Hercegowina, 8 września, 18:00
Finlandia – Włochy, 8 września, 20:45
Grecja – Liechtenstein, 8 września, 20:45

Kolejka 7 – 10-12 października
Bośnia i Hercegowina – Finlandia, 12 października, 18:00
Włochy – Grecja, 12 października, 20:45
Liechtenstein – Armenia, 12 października, 20:45

Kolejka 8 – 13-15 października
Finlandia – Armenia, 15 października, 20:45
Grecja – Bośnia i Hercegowina, 15 października, 20:45
Liechtenstein – Włochy, 15 października, 20:45

Kolejka 9 – 14-16 listopada
Armenia – Grecja, 15 listopada, 18:00
Finlandia – Liechtenstein, 15 listopada, 18:00
Bośnia i Hercegowina – Włochy, 15 listopada, 20:45

Kolejka 10 – 17-19 listopada
Grecja – Finlandia, 18 listopada, 20:45
Włochy – Armenia, 18 listopada, 20:45
Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina, 18 listopada, 20:45

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony:

Nowy legalny bukmacher! Nowa promocja! 50 zł za darmo!WWW.PZBUK.PL
+