www.obstawianie.net/fortuna/

Typy na mecze piłkarskie Polaków

Polska reprezentacji piłki nożnej zapisuje się już w kartach historii – już dziś możemy z pewnością powiedzieć, że przechodzimy do kolejnego etapu, wyszliśmy z grupy na drugim miejscu. To jak gra nasza reprezentacja nie trzeba nikomu mówić, bo w końcu każdy z nas ogląda wszystkie mecze.

Być może nie strzelamy zbyt wielu goli, ale dwa razy wygraliśmy i raz zremisowaliśmy. Przed nami jednak kolejne cele.

 

Po wygranym meczu z Ukrainą wiemy, że naszym kolejnym rywalem będą Szwajcarzy. Każda osoba typująca mecze ma niewiele czasu na analizę, gdyż mecz już w sobotę. Obstawianie tak wielkim imprez jest trudne same w sobie, a co dopiero, gdy w grę wchodzi nasza drużyna.

Słuchać serca czy rozumu? Typy na mecz Polska – Szwajcaria będą się niedługo pojawiać. Co jednak możemy powiedzieć już teraz? Szwajcaria podobnie jak my pierwszy raz w historii wyszli z grupy. Zatem dla kogoś ta historia skończy się już w sobotę.

 

Czy Polska awansuje do 1/4 finału?

Wydaje się, że jest to w naszym zasięgu. Szwajcaria ma co prawda dobrą defensywę, ale w ataku nie widać polotu. Nie możemy mimo wszystko lekceważyć przeciwnika.

Po pierwsze – to już nie ten etap. Po drugie – w Szwajcarii też występują gwiazdy, które grają w europejskich klubach.


Na kogo postawić w meczu polska – Szwajcaria?

Typując wygraną z pewnością warto iść w stronę Polski. Tutaj kurs wygląda dość kusząco – ok. 2,60. Na tym etapie nie spodziewajmy się również zbyt wielu goli. Z resztą dotychczasowe mecze pokazywały nam, że 3 bramki to maksimum. Poza tym nie zapominajmy o bramkarzach, którzy są graczami z wysokiej półki. W bramce Szwajcarii z pewnością stanie Yann Sommer, który gra w niemieckim klubie i na tej imprezie broni z dużą skutecznością. Z drugiej strony polscy bramkarze – Fabiański czy Boruc, którzy również mają niemałe doświadczenie ze światowych boisk.

Typy na mecz Polska – Szwajcaria będą z pewnością bardzo zróżnicowane. Mimo wszystko warto stawiać na undery bramkowe i z pewnością kartki. Są to już spotkania o wszystko – przechodnich dalej albo wracasz do domu.


TOP 3 stron do obstawiania : Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25 zł bonus bez depozytu + 1000 zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
Czy Polska zagra w ćwierćfinale ME 2016?

Wydaje się, że tak. Nie będzie to łatwy mecz, ale powinniśmy dać sobie radę. Kurs na czyste zwycięstwo Polski jest naprawdę wysoki. Szukając jednak wyższych kursów warto poszukać ich w tabeli „handicap”. Wygrywając w meczu różnicą co najmniej jednego gola możemy liczyć na kurs już rzędu ok. 5.

Jest to jednak już bardziej ryzykowne i tu lepiej stawiać mniejsze kwoty. Co do niższych kursów ciekawy jest kurs na „remis – nie ma zakładu”, gdzie w przypadku Polski wynosi 1,80.

Chcąc jednak coś wygrać i jeszcze mniej ryzykując warto postawić większą gotówkę na opcję Polska lub remis, gdzie kurs wynosi nieco powyżej 1,40. Zatem w przypadku wygranej Polski czy remisu i tak wygrywamy. Nie zapominajmy również o zakładach na kogo postawić. Polska wydaje się być lepsza nie tylko w oczach kibiców, ale również bukmacherów.

Zatem wygrana Polski, over kartek czy under-goli w meczu Polska Szwajcaria jest bardzo prawdopodobna. Chcąc zarobić pieniądze warto postawić właśnie na te typy.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

TOTOLOTEK

20zł bez depozytu

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • W piątki gra bez podatku
  • TOTO-GOL
  • BET-CLUB

do 1000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: