www.obstawianie.net/lvbet/

Typowanie meczów a forma piłkarzy

Szacowanie czy ocena formy piłkarzy stało się ostatnio bardzo modne podczas typowania meczów piłki nożnej.

Nie wystarczają nam już same statystyki i własna analiza na temat danego spotkania. Od lat doświadczeni typerzy przekonują, że na boisku nie grają statystyki sprzed miesiąca, a już nie wspominając o tych sprzed roku. Na boisko wychodzą piłkarze, od których często jest uzależniony końcowy wynik.

Trzeba przyznać, że ciężko jest analizować formę piłkarza. Faktem jest że dużo informacji znajdziemy w Internecie, a mowa tu głównie o serwisach sportowych, w których to znajdziemy aktualne wiadomości na temat niektórych zawodników (ich stanu zdrowia, itp.). Nigdy przed meczem nie mamy 100% pewności, że obstawiony przez nas zakład wejdzie. Ale możemy zrobić naprawdę dużo, by to prawdopodobieństwo było jak największe.

 

Wpływ formy na nasze typy

Oszacowanie formy piłkarzy i ogólne nastawienie zespołu do danego meczu to bardzo cenne informacje. Szacując formę piłkarza często bierzemy pod uwagę ostatnie mecze. To ważne, ale warto zwrócić uwagę na jeden ważny aspekt. Mianowicie każdy mecz się od siebie różni. Być może nasz zespół, poszczególny piłkarz wbił ostatnio trzy gole. To oczywiście bardzo dobry wynik, ale…

Ale była to np. najsłabsza drużyna w lidze, a poza tym nasz zespół gra u siebie. Są jednak o wiele bardziej ważniejsze kwestie, które pokazują w jakiej formie mogą być piłkarze w przyszłym meczu. Często jest to właśnie gra na wyjeździe. Piłkarze muszą być wypoczęci, by w pełni sił biegać minimum 90 minut. Krótka chwila nieuwagi i możemy stracić bramkę. Granie na wyjeździe to nieodłączny element jazdy co najmniej kilku godzina autokarem.

Na to zwraca się zawsze uwagę – w przypadku piłki nożnej czy hokeja na lodzie te dane są niezwykle ważne i często wymieniane.

 

Forma piłkarza jest również zależna od jego przyszłych spotkań. Jeśli trener wpuszcza go na boisko, ale za niedługi czas piłkarz jedzie na bardzo ważny turniej to niemal pewne jest, że nie będzie się zbytnio przemęczył podczas dzisiejszego meczu. Urazy, kontuzje to coś czego chce jak najbardziej uniknąć, dlatego też nie będzie on grał w pełni swoich możliwości. Chodzi jedynie o to, by nie utracić rytmu meczowego.

Wydaje się, że najłatwiej jest typować mecze ważne, czyli właśnie te odbywające się na ważnych imprezach, gdzie zawodnicy dają z siebie wszystko.

Tutaj najważniejsze informacje znajdziemy często na stronie internetowej danego zespołu o urazach czy kontuzjach danych zawodników. Jeśli jednak nie ma żadnych takich wiadomości możemy być pewni, że każdy z zawodników pokaże swoją klasę. Szacowanie formy piłkarzy jest z pewnością ważnych czynnikiem podczas analizy meczu piłki nożnej. Tym bardziej napastników, o których mówi się jednak najwięcej, bo to oni są od strzelania goli. To powoduje, że zwiększamy swoją przewagę nad bukmacherem.

Poza tym forma piłkarzy to najaktualniejsze dane, które mają większe znaczenie na wynik meczu niżeli ostatnie statystyki sprzed pół roku.

Tak więc sprawdzenie składu na mecz to podstawa podczas obstawiania meczu u bukmachera.

LV BET

20zł bez depozytu

  • Ekstra bonus za wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Bezpieczny KUPON 5+
  • MULTIKOZAK
  • 20zł na sporty wirtualne

do 1500zł po wpłacie

Wypróbuj

FORBET

2000zł na start

  • Podwaja pierwszą wpłatę
  • Aplikacja mobilna
  • Ekstra kasa za wygrane
  • TYPOWY JANUSZ
  • Bonus na urodziny

do 2000zł za wpłatę

Wypróbuj

Tagi strony: