Tylko u NAS! 600 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD I 30 ZŁ za REJESTRACJĘ ODBIERZ KOD

Stań się postrachem bukmacherów

Stań się postrachem bukmacherów 1

Każdy, kto rozpoczyna przygodę z bukmacherką chciałby stać się postrachem bukmacherów. W końcu głównym celem na zakładach bukmacherskich jest zarabianie pieniędzy, dlatego nie ma się co dziwić, że wszyscy chcieliby ograć buka.

Jednak niestety nie może to być zbyt proste, ponieważ w innym przypadku bukmacherzy by poupadali. Oczywiście, czysty zysk na bukmacherce jest jak najbardziej możliwy. Należy jednak przestrzegać kilku zasad i kierować się pewnymi regułami, które za moment postaramy się przybliżyć. Dodając do tego swoją wiedzę, a także nieco szczęścia – można liczyć na sukces.

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Wszyscy ci, którzy marzą aby stać się postrachem bukmacherów muszą zwrócić uwagę na poniższe wskazówki. Są to tak naprawdę podstawy, które należy zapamiętać i kierować się nimi podczas typowania. Każdy profesjonalny typer, który zarabia na życie z bukmacherki rozpoczynał dokładnie w takim sam sposób. Potem, wraz z doświadczeniem przyjdę już takie automatyzmy, dzięki którym każdy pojedynczy gracz poczuje, czym ponadto musi się kierować.

• Odpowiedni bukmacher

Przede wszystkim ważne jest to, gdzie będziemy obstawiać kupony. Współcześnie na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy aż 19. legalnych firm oferujących zakłady bukmacherskie. Oczywiście każdy z nich będzie przekonywał, że to właśnie on ma najlepiej skrojoną ofertę pod nasze potrzeby.

Najważniejsza tutaj jest chłodna głowa. Warto jest samemu poszperać na stronach internetowych bukmacherów, czy przejrzeć fora skierowane do typerów. To właśnie tam znajdziemy, czy firma, która nas interesuje posiada wiele kombinacji na naszą ulubioną dyscyplinę sportową, czy kursy nie są za niskie, a także jak wygląda to od strony technicznej u każdego pojedynczego buka.

Tak naprawdę każdy aspekt podczas wyboru bukmachera jest ważny. Swoje robią oczywiście bonusy i promocje, które każdy wprowadza indywidualnie – rodzaje bonusów się zbytnio nie różnią, ale ich obrót, czy wymogi kursowe już tak. Należy wybierać te, które mają najbardziej liberalne wymogi, aby móc jak najszybciej przenieść środki z konta bonusowego do depozytu.

Wszystkie elementy układanki muszą składać się w jedną całość, aby móc stać się postrachem bukmacherów. Nie będzie to łatwe, ale wybór odpowiedniego bukmachera będzie pierwszym krokiem w tym kierunku.

• Skup się na konkretnej dyscyplinie

Gdy sprawy związane z wyborem bukmachera i rejestracją mamy już za sobą, to czas zastanowić się, na czym każdy z nas zna się najlepiej. Jest to kolejny z ważnych czynników na drodze do tego, aby stać się postrachem bukmacherów. Trudno jest panować nad wszystkimi dyscyplinami sportowymi, czy esportowymi.

Potrzebna jest nam odpowiednie przygotowanie i wiedza na temat danego sportu, aby mieć większe szanse na wygrywanie. Co z tego, że na forum bukmacherskim ktoś poleca super kurs na ping pong, skoro nigdy nie mieliśmy styczności z tym sportem i tak naprawdę stół i rakietki widzieliśmy tylko w szkole na lekcji wf-u. Każdy z nas posiada swoją ulubioną dyscyplinę, czy to będzie tenis, siatkówka, hokej, czy piłka nożna.

forbet-bonus-powitalny

Na pewno jedna, maksymalnie dwie, którymi się mocno interesujemy. I to właśnie jest klucz do potencjalnych wygranych. Znajomość terminarza rozgrywek, najpopularniejszych drużyn i ich zawodników, specyfika danego sportu, europejskie puchary, wyjazdy reprezentacyjne, czy ranga turnieju.

To wszystko ma ogromny wpływ podczas typowania, a znajomość takich detali daje nam spora przewagę. Nie warto iść drogą obstawiania każdej dyscypliny, „bo kursy są ciekawe”. Takie wnoszenie kuponów, to zwykle strata pieniędzy, bo trudno jest oszacować poprawne pojedynki zarówno w piłce nożnej, Counter Strike’u, skokach narciarskich i tenisie.

 

• Korzystaj z bonusów i promocji

Stań się postrachem bukmacherów wykorzystując ich „broń” do zachęcania ludzi, czyli promocje i bonusy. Nie ma chyba bukmachera na polskim rynku, który nie oferowałby bonusów za rejestrację oraz promocji dla stałych graczy. Jest to karta przetargowa każdej z firm, a dzięki odpowiedniemu obstawianiu, typerzy mogą to przekuć w żyłę złota.

Bukmacherzy oferują bonusy od pierwszych depozytów – pierwszego, dwóch, trzech – wszystko zależy od firmy. Kwoty, które proponują są również przeróżne. Od 600 złotych, do nawet kilku tysięcy. Należy zaznaczyć, że wszyscy ustalają pewne warunki promocji, czyli wymogi, które gracze muszą spełnić, aby móc wypłacić otrzymany bonus.

Najnowsze zmiany w promocjach
aktualizacja: 3 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
1300 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zwykle dotyczą one wielokrotności obrotu otrzymanej stawki po odpowiednich kursach pojedynczego zdarzenia, czy całego kuponu. Warto czasem pomyśleć nad tym, aby wybrać nie tego, kto daje najwyższą kwotę, a tego, który ma najłatwiejsze warunki obrotu. Lepiej jest otrzymać realny tysiąc, niż ewentualne trzy tysiące.

Kolejne bonusy startowe to zakłady bez ryzyka, czyli ubezpieczenie pierwszego kuponu gracza. W przypadku niepowodzenia pierwszego kuponu, bukmacher decyduje się oddać całą kwotę, za którą wniosło się zakład – zwykle do 100 złotych. Tutaj również możemy się spodziewać poszczególnych wymogów do wypłaty, jednak nie u wszystkich. Niektóre firmy oferują zwrot środków na konto główne.

Ostatnimi z promocji dla nowych graczy są freebety. Najbardziej poszukiwane bonusy, ponieważ są to środki bez depozytu. Nie trzeba więc nic wpłacać, a bukmacherzy przelewają – 20, 25, czy 50 złotych darmowych środków na pierwsze zakłady.

Nie brakuje również promocji dla stałych graczy, jednak tutaj większość z nich podchodzi już indywidualnie i różnice są większe pomiędzy bukmacherami. Warto jest jednak korzystać z gry bez podatku, często określanej jako „happy hours”. Podczas takich promocji u bukmachera gracze mogą wygrywać +14% do ewentualnej wygranej i to może być kluczem do tego, aby stać się postrachem bukmacherów.

STS

100 zł darmowy zakład i 1500 zł za wpłatę!

Największy legalny bukmacher w Polsce. Na start dostajemy zakład bez ryzyka oraz bonus do 1500 zł za wpłaty. Szeroka ofert...

 

• Wybierz swój rodzaj kuponu

Czynnikiem, który na pewno pomoże w obstawianiu jest odpowiedni rodzaj kuponu. Dostępne są trzy główne typy – SOLO, AKO oraz maxikombi. Każdy z nich różni się od siebie diametralnie, a znalezienie swojego odpowiedniego rodzaju jest naprawdę ważne.

Oczywiście, jeśli zdecydujemy się grać danym typem, to nie znaczy, że inaczej nie możemy postawić. Po prostu każdy z nich ma swoją specyfikę, którą za moment przedstawimy. Jeśli zdecydujemy się obstawiać SOLO, to na kuponie znajdzie się tylko jeden typ. Zarówno na wynik spotkania, czy inne kombinacje, chodzi o jedno zdarzenie na kuponie. Najłatwiej oczywiście taki kupon trafić, ponieważ statystycznie mamy największe szanse.

Żeby grać solo, należy jednak mieć możliwość obstawiania za wyższe stawki. Zazwyczaj udaje się podwoić lub potroić wniesioną kwotę, więc przy stawka 5, czy 10 złotych – wygrane będą stosunkowo niskie.

Drugi rodzaj kuponów to AKO. Analogicznie – tutaj mamy do czynienia z minimum dwoma typami, ale można tworzyć również „taśmy”, czyli kilka lub kilkanaście zdarzeń na kuponie. Ewentualne wygrane są tutaj czasami bardzo wysokie, jednak trafić taki kupon z 10. zdarzeniami jest bardzo trudno. Optymalnie są to 2-4 typy na jednym kuponie – wtedy szanse na wygraną są dość wysokie. W tym rodzaju kuponu można obstawiać niższe stawki, przy możliwych wyższych wygranych. Jednak oczywiście jest to trudniejsze niż w zakładach SOLO.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Na koniec zakłady maxikombi, czyli gra systemowa. Nieco trudniejsza – gracze sami decydują ile kombinacji musi wejść, aby kupon był rozliczony jako wygrany. Wystarczy „2 z 4”, czy „3 z 5”, niektóre typy mogą nie wejść, a i tak część kwoty należy się wtedy typerowi. Jest to jednak nieco trudniejsze, jednak na pewno pozwala na to, żeby stać się postrachem bukmacherów.

 

• Kieruj się statystykami

Na sam koniec zostawiliśmy bardzo ważną sprawę. Mianowicie – analiza statystyk. Jest to jeden z warunków koniecznych, aby mieć szansę na wygrywanie u bukmacherów. Żaden poważny typer nie obstawia kuponów bez zajrzenia do statystyk.

Jest to swego rodzaju skarbnica wiedzy i im więcej jej posiądziemy, tym szanse na nasze zwycięstwo rosną. Sprawdzać można wszelkie statystyki. Chociażby w piłce nożnej to, ile dana drużyna dostaje żółtych kartek w meczu, ile wykonuje rzutów rożnych, ale także te zdarzenia dotyczące wyników, czyli bezpośrednie pojedynki, forma drużyn, czy to jak radzą sobie u siebie, a jak na wyjeździe.

Licencja na wygrywanie, czyli jak ograć buka

Ostatni aspekt, który chcielibyśmy poruszyć do ważne kwestie dotyczące obstawiania meczy. Mniej tutaj kwestii technicznych i praktycznych odnoszących się nie do samego typowania, a samodyscypliny, czy pilnowania siebie. W końcu wszystko mamy w swoich rękach, dlatego warto kierować się odpowiednimi regułami, można powiedzieć wewnętrznymi, żeby mieć większe szanse na to, aby stać się postrachem bukmacherów.

• Odłóż emocje na bok

Najważniejsze jest to, aby typerzy nie kierowali się emocjami i grali głową. Dlatego często mówi się, aby przede wszystkim nie obstawiać naszych ulubionych drużyn, ani tych, których nie darzymy sympatią. Wtedy nie myśli się racjonalnie, a obstawianie jest bardziej emocjonalne niż przemyślane.

Betclic
Dobrze dopracowana oferta, wysokie kursy bukmacherskie, niezła aplikacja do zawierania zakładów. Tylko oferta promocyjna na start niezbyt atrakcyjna. Ale konto warto tam posiadać.
Betfan
Nowy bukmacher ale ze świetną ofertą dla każdego gracza. Do tego darmowy zakład 600 zł oraz 1000 zł za drugą wpłatę i nic tylko obstawiać.
Etoto
Średniej klasy bukmacher z fajną promocją powitalną. Lecz słabe kursy bukmacherskie oraz aplikacja do zawierania zakładów skutecznie odstraszają tłumy graczy 😉

To samo tyczy się stawiania kolejnego kuponu od razu po przegranej. Nie ma nic gorszego, niż obstawienie kuponu na szybko, bo pierwszy mecz mi nie wszedł, ale reszta jest pewna. Takie kupony wchodzą bardzo rzadko, więc szkoda pieniędzy na tego typu zagrania. Ważne jest to, aby każde zdarzenie, które wybierzemy było przemyślane i oparte na statystykach.

• Ważny jest bankroll

To, co może pomóc stać się postrachem bukmacherów jest odpowiednie stworzenie planu obstawiania. Chodzi mianowicie o bankroll, czyli ustalenie swojego miesięcznego budżetu na obstawianie. Należy podać sobie samemu konkretną kwotę, którą przeznaczamy na bukmacherkę, której oczywiście będziemy się trzymać. Nie może być tak, że ustalimy sobie 1000 złotych, a na koniec miesiąca okaże się, że na konto depozytowe przelaliśmy 2000 złotych.

Trzeba sztywno trzymać się zasad, a dzięki temu będziemy krok przed bukmacherem, ponieważ to my będziemy mieć kontrolę, a nie on. Ważne jest również to, aby każdy kupon oscylował w granicach 2-3% naszego miesięcznego bankrollu. Wtedy możemy mieć pewność, że nie skończy nam się przeznaczony budżet już w pierwszym tygodniu obstawiania, a także można liczyć na to, że kilka większych kuponów zakończy się po naszej myśli.

Warte uwagi ...