Pewniaki na zakładach bukmacherskich czyli w bukmacherce

Pewniaki to nieodłączny element zakładów bukmacherskich czyli bukmacherki. Niektórzy wybierają ich biorąc pod uwagę niskie kursy. Jeszcze inny uważają, że jak Real Madryt czy Barcelona może przegrać z beniaminkiem? Jest to dla nich wręcz nie do pomyślenia. Sugerując się tylko i wyłącznie statystykami prędzej czy później możemy stać się bankrutami. Nie da się ukryć, że nadal wiele meczy piłki nożnej czy tenisa ziemnego jest ustawianych.

Pomijając to jednak naprawdę bywają sytuacje, w których faworyci zawodzą. Co ciekawe nadal doświadczeni gracze, którzy być może nie zarabiają na zakładach bukmacherskich tysięcy złotych miesiąc w miesiąc do swoich kuponów dołączają pewniaki, które im je psują. Taki przypadków jest wiele.

Chyba najbardziej jesteśmy zaskoczeni, kiedy to jeszcze na swoim boisku tak wielkie zespoły jak chociażby Real Madryt remisuje z zespołem, które ostatnie mecze przegrywał z dużo gorszymi drużynami. Schemat jest podobny i wygląda niemal tak samo jak zawsze. Przeglądając ofertę zauważamy, że gra Real Madryt. Myślimy: gra na swoim boisku, z gorszym zespołem, który traci kilka bramek z gorszymi.

Na www.efortuna.pl obstawisz ligę mistrzów i nie tylko - bez podatku!

Czy wynik może być inny niżeli wygrana Realu Madryt? Oczywiście, że nie. Patrząc na kursy wydaje się nam, że są one wręcz śmiesznie niskie, ale i tak decydujemy się dodać ten mecz do naszego kuponu. Niezależnie od tego czy wybieramy wygraną Realu Madryt czy też powyżej 2,5 gola kursy nie przekraczają 1,20. Wydaje się nam zatem, że znaleźliśmy niemal perełkę, dzięki której możemy podwyższyć ogólny kurs całego kuponu.

Na całym świecie gracze z pewnością wciągali ten mecz na swój kupon chcąc później liczyć na większe wygrane. Niestety stało się to o czym możemy przeczytać w poradach bukmacherskich – nie graj pewniaków, nie graj medialnych meczy. I w tym przypadku dostajemy kolejną nauczkę. Real Madryt nie wygrał, a w meczu nie padły nawet 3 gole. Wiele kuponów jest przegranych, a gracze którzy często postawili na to swoje wszystkie pieniądze musza na nowo rozmyślać skąd wziąć gotówkę na dalsze obstawianie.

 

Ach te pewniaki …

Pewniaki występują nie tylko w piłce nożnej. Często nawet nie interesujemy się sportem, ale kto by nie znał powyższych zespołów czy zawodników tenisa ziemnego, którzy plasują się w czołówce? Każda passa musi zostać kiedyś skończona. Owszem są to zawodnicy z najwyższej półki.

Ale to nadal ludzie. Nie dziwi fakt, że grając niskie kursy mówimy często o wyzwaniu. Graczom częściej wchodzą wyższe kursy niżeli pewniaki za 1,20-1,50. I wracamy znów do punktu zwrotnego – nie grać pewniaków. Wielu jest graczy, którzy odpuszczają sobie takie mecze wiedząc, że są one obarczone dużym ryzykiem. W takich przypadkach możemy jedynie pomyśleć o osobach, które wzbogaciły się przewidując wynik zupełnie odwrotny. Wtedy to kursy wynoszą średnio 5,00-14,00. Nie wiemy i z pewnością nigdy nie dowiemy się czy dane mecze są ustawiane czy też nie.

 TOP 3 bukmacherów:   1. www.fortuna.pl - 150zł darmowy zakład! I 400zł za wpłatę!
2. www.totolotek.pl - zakłady bez podatku, liczne promocje, kursy 
3. www.lvbet.pl - bonus bez depozytu na start i do 1000zł za wpłatę

Pewnym jest, że gracze początkujący uwielbiają takie spotkania, ponieważ widzą w nich „pewny” zarobek. Najważniejsze jest by szybko wyciągnąć z tego wnioski i nie grać o wysokie stawki takich meczów, bo to właśnie nasze „pewniaki” są najczęściej powodem naszych przegranych kuponów.

Tagi strony: